Занимавате ли се с ръкоделие(плетиво на една и повече куки, гоблени)?

  • 6 477
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Знам,че да гледаш дете не е лесно и почти не ти остава свободно време, но може би все пак някоя от вас има такова хоби?

# 1
  • Мнения: 14 133
Не, не ми се отдава. Но имам познати, които разправят, че релаксират, отдавайки се на подобно хоби.

# 2
  • Мнения: 6 472
Аз се забавлявах да си плета дрешки на дребосъчките Grinning За съжаление от както тръгнах на работа не ми остава време Sad Но пък с каката си изработваме много интересни неща от какво ли не Grinning

# 3
  • Мнения: 5 622

 Тц. Не е за моите нерви това  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 172
Да. Много е релаксиращо, наистина. И е много лесно да се съчетава с режима на детето, тъй като не изисква отстъствие от дома и не е шумно. Вече успявам да бродирам и докато малкият е буден и си играе.

В "Дом и семейство" има няколко теми - можеш да погледнеш там.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
единственото,което успях да оплета откакто родих са шапки и шалове на малкия и един пуловер само,но главно като беше на гости на баба си Wink

# 6
  • Мнения: 98
Не-е-е.Преди години опитвах,справям се,ама сега предпочитам в свободното си време да прочета някоя книга или просто да поседя на компютъра ....Баба ми плете и шие гоблени като на конвейр,така че има кой да се занимава с това Wink

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
С две леви ръце няма как да се получи, пък и нещо ми действа изнервящо ръкоделието.

# 8
  • София
  • Мнения: 786
Аз се запалих от скоро по гоблените. Вече имам 2 почти готови Party Започнах с малки гоблени с детски мотиви. Сега мисля да ушия нещо по-голямо Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 202
С две леви ръце няма как да се получи, пък и нещо ми действа изнервящо ръкоделието.
И моя милост е така. Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 924
аз имам започнати 5 гоблена и не виждам вероятност да ги довърша някога. Предполагам ,че и сегашния ще ми омръзне и ще отиде да прави компания на останалите ,а аз ще започна следващ:) Но,от време на време да се шие гоблен е разтоварващо. Само времето да ми стигаше:)

# 11
  • Мнения: 5 475
По едно време шиех гоблени...отдавна не съм се занимавала... newsm78

# 12
  • Мнения: 4 629
Аз се занимавам с плетене. Имам достатъчно време като си легне сина ми вечер

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ми се отдава Tired

# 14
  • Мнения: 490
шалове , пуловери -това най -вече, преди 2-3 години много плетях , но с времето минава мерака Laughing

Общи условия

Активация на акаунт