RYANAIR -16

  • 44 059
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Благодаря!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 355
Има ли някъде официална страница, където да се обявяват предварително стачките на Райън. Както в Италия, например.

# 62
  • София
  • Мнения: 16 021
Поне до пролетта стачки на персонала на РЕ няма да има. Информацията е подтвърдена, то и повод няма.
Сега ако наземния персонал по летищата реши да стачкува - РЕ са невинни.

# 63
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Клюка: от следващата пролет ще има полет Виена-Бургас, изпълняван от Laudamotion /дъщерната авиокомпания на РЕ/

# 64
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте. За чекирания 20 кг багаж важи ли същото условие за пренасяне на течности и козметика, както за ръчния?

# 65
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Не, не важи.

# 66
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Благодаря. Тъкмо купих едни пластмасови контейнери, но ще ги прибера.

# 67
  • Мнения: 1 101
В чуденка съм..Пътуваме  3 възрастни и 1 бебе. Имаме купени 2 приорити и 2 куфара 10кг.
Бебето и майката имат места.
Другите двама нямат.При чекиране може и да се паднат  разделени..
Дали ще има възможност на място разместване на местата ..т.е. да се помоли някой да се размени?
Защото са 4 полета..и доста се оскъпява с купуването  на места .
Или за сигурно трябва да се купят_

# 68
  • Мнения: 19 007
Може да помолите естествено...

# 69
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Възможно е, да, но ако помолите някой, който е платил за мястото си, едва ли ще иска да ви го отстъпи.

# 70
  • Мнения: 3 361
Винаги има някой да се размества. Дори стюардите понякога съдействат.

# 71
  • София
  • Мнения: 16 021

Защото са 4 полета..и доста се оскъпява с купуването  на места .
Или за сигурно трябва да се купят_
Като ти е скъпо - не пътуваш.
Винаги си плащам за място до пътеката - 4 Е. С тях и без тях - няма да обеднея. Но разни лустросани измекярки като ми се молят за смяна ги режа. Или да ми дадат 50 Е и сядам на тяхното. Няма стюард, който да е пробвал да ме измести.
Има и друго неудобство със сменените места - първоначално си слагат багажа в клетка на определеното място. После се местят, 2 часа си гукат с приятелките. А като кацнем започват разминаване срещу тълпата за да си приберат куфарчето. Говорила съмс познат от персонала - точно заради последното избягват да пробват замени.
Но всеки си знае ...

# 72
  • Мнения: 1 158
Подкрепям. Странни хора. Ако може в една дамска чанта да напъхат няколко тоалета и за багаж да не плащат. А пък за място- абсурд. Но иначе-друго си е да се отбележат оттук-оттам.

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте, имам закупени два билета за полет до Рим с Ryanair. Тъй като не закупих багаж, когато взимах билетите искам да го направя сега, Но само на един от пътниците. Обаче системата автоматично ми дава да закупя и за двамата. Опитвам се от една седмица да намеря някакъв контакт с фирмата, за да попитам как да направя купуване само на един багаж. Ще съм благодарна ако някой ми съдейства с номер на фирмата или с информация как да закупя само един багаж.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 74
  • Мнения: 964
Здравейте!
Отваряте резервацията и отивате на Добавете чанти по 20 кг.
Отваря се прозорец, където са написани имената на пътниците в резервацията.
Под всяко име има опция Добавяне на 20 кг. Избирате тази под пътника, за който искате да добавите багаж.
Тиквате ако искате Същия размер за полета за връщане.
Натискате жълт бутон долу вдясно "Потвърждаване".
После жълт бутон горе вдясно "Плащане".


Общи условия

Активация на акаунт