RYANAIR -16

  • 44 097
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 640
Ясно, те май правят и трансфери.
Какво имаш предвид?

# 151
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Можеш да си купиш един единствен билет до крайната точка с прекачване в Щутгарт, например. Поне с такова впечатление останах от бързия преглед на сайта им...

# 152
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Дъщеря ми е родена на 6.01.2008 г. в момента е на 11 навършени на 6 януари навършва 12. Тя в коя категория попада?

# 153
  • София
  • Мнения: 1 947
Ако ще пътувате преди 06.01.2020, попада в категория "Дете", т.е. ѝ се полага безплатно място.

# 154
  • Мнения: 4 323
Дъщеря ми е родена на 6.01.2008 г. в момента е на 11 навършени на 6 януари навършва 12. Тя в коя категория попада?
До 12 навършени към деня на полета е дете, не към деня на купуване на билета

# 155
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Благодаря ви момичета снощи резервирах 4 места! Дано съм направила всичко както трябва, че ми е за първи път... За  детето не ме таксува за място за възрастен до детете ми взе 6 евро останалите две места задължително ли се резервират? Или те на случаен принцип ще ни настанят?

# 156
  • София
  • Мнения: 16 025
За останлите както си решите. Важно е детето да е с придружител до  себе си.
Но не разчитайте да молите и местите пътници за да сте заедно.
Направете си сметка - ако купите места ще може да се чекирате и разпечатате бордните карти 60 дни преди полетите. Ако не купите - чекирането е 48 ч. преди пътуването.

# 157
  • Мнения: 4 323
Детето и единия възрастен, за когото сте платили място ще седнат заедно (или както сте си избрали), останалите най-вероятно ще са поотделно някъде. Ако държите да са заедно ще трябва да платите и за тях.

# 158
  • Мнения: 12
Здравейте летящи, платих билети с ваучери, като заявих 3 ваучера, но страницата не ме насочи към последваща стъпка, очаквах да видя резервацията си финализирана. Адски се притесних, че съм изхабила ваучерите. Дали е възможно ?

# 159
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Сподели проблема в чата. Ако няма реална резервация и ваучерите не са валидни вече, вероятно ще ги "преиздадат".

# 160
  • Мнения: 22
Здравейте!
Откъде мога да вляза в този чат, за който говорите? Влязох в "чат на живо", но той е
с бот и въпросите трябва да са на английски. каквото и да напиша, ми казва, че няма отговор.
Проблемът ми е, че направих резервация за двама пътници с чекиран багаж 10 кг и 20 кг - по един за всеки. В резервацията обаче и двата багажа са на втория пътник. Това проблем ли е?
 Освен това при чекирането 20-килограмовият багаж не се появява. Доколкото разбрах от предишни коментари трябва да направя чекин през английската версия на сайта . Така ли е?

# 161
  • Мнения: 144
Здравейте,..глупав въпрос..номера на личната карта.който въвеждам при чекиране е този отпред на картата,
на гърба има последна ,предполагам контролна цифра,нали?

# 162
  • Мнения: 10 604
Номерът на картата е долу в дясно, над подписа. Пише си срещу него номер на документа.

# 163
  • Мнения: 144
Пак съм аз...в личната карта името ми е изписано само с големи букви,а резервацията ми е нормално изписа,т.е. главни само на първите букви на име и фамилия.Нужно ли е да редактирам преди чекиране?
Благодаря

# 164

Общи условия

Активация на акаунт