RYANAIR -16

  • 44 088
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Може ли да се носи в ръчния багаж парфюм 50мл.?

# 166
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Да, в прозрачния плик с течностите.

# 167
  • София
  • Мнения: 4 493
От Баден баден може ли електронно чекиране или трябва  да има разпечатан билет?

# 168
  • Мнения: 2 681
Да, може. Всеки месец пътувам, доста хора показват направо телефоните.

# 169
  • Мнения: 366
Здравейте, някой знае ли дали мога да сложа малка туристическа ютия в ръчния багаж?

# 170
# 171
  • Мнения: 102
Здравейте!
Съществува ли все още варианта за закупуване на билет, в който се включва място, приорити и 2 ръчни багажа (чанта и сак до 10 кг.). Защото се опитвам да направя резервация на билети и такава опция няма.
Има "Plus" - приорити, място, 2 ръчни багажа и 20кг. чекиран.
Аз нямам нужда от чекирания, защо да го плащам.
Пътувах юни месец с тази компания и тогава си я имаше и опцията приорити, място и 2 ръчни багажа. Беше супер удобно!

# 172
  • Мнения: 1
Здравейте, дами! Ще има ли проблем приятелят ми да лети с тази раница, като е само с ръчен багаж?

# 173
  • София
  • Мнения: 4 493
Evelyne Lebrov 647702 Ако размерите отговарят, няма проблем да лети с нея. Нали не мислите, че по снимката може да отгатнеме размерите на раницата.

Здравейте!
Съществува ли все още варианта за закупуване на билет, в който се включва място, приорити и 2 ръчни багажа (чанта и сак до 10 кг.). Защото се опитвам да направя резервация на билети и такава опция няма.
Има "Plus" - приорити, място, 2 ръчни багажа и 20кг. чекиран.
Аз нямам нужда от чекирания, защо да го плащам.
Пътувах юни месец с тази компания и тогава си я имаше и опцията приорити, място и 2 ръчни багажа. Беше супер удобно!
Да , съществува, нищо не е променено. Избирате най-евтината опция и след това на следващите стъпки добавяте приоритито.

# 174
  • Мнения: 93
Здравейте, по отношение на закупен чекиран багаж до 10кг. Има ли ограничение в размера?

# 175
  • Мнения: 4 323
Здравейте!
Съществува ли все още варианта за закупуване на билет, в който се включва място, приорити и 2 ръчни багажа (чанта и сак до 10 кг.). Защото се опитвам да направя резервация на билети и такава опция няма.
Има "Plus" - приорити, място, 2 ръчни багажа и 20кг. чекиран.
Аз нямам нужда от чекирания, защо да го плащам.
Пътувах юни месец с тази компания и тогава си я имаше и опцията приорити, място и 2 ръчни багажа. Беше супер удобно!
Ако помните какво точно в имало, може да изберете същото.
Иначе винаги може да си добавите приорити и място към билета и ще получите това, което искате

# 176
  • Мнения: 2 681
Здравейте, по отношение на закупен чекиран багаж до 10кг. Има ли ограничение в размера?

Да, размера е описан в първия пост на темата.

# 177
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте,
утре 06.11 летим до Йордания,Акаба.На бордната карта не пише терминала.Дали излита от Т2?
Благодаря предварително

# 178
  • Мнения: 2 681
Теоретично РУ лети от Т2.
Но за по-сигурно може да проверите в сайта на летище София от кой терминал излита.

# 179
  • Монтана
  • Мнения: 499
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт