RYANAIR -16

  • 44 091
  • 743
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 90
Същото установих и аз тази сутрин - и двата ми полета (отиване и връщане на две отделни резервации) за април са отменени. Реално нямам друга алтернатива, освен да поискам възстановяване на парите.
Не открих информация в какъв срок, до кога мога да реагирам. Някой знае ли?
(За съжаление това влече след себе си куп други разправии - анулиране и нова резервация за рент-а-кара, купуване на нови билети в двете посоки на по-неизгодни цени и др.)

# 346
  • Мнения: 19 007
Когато и да е, ще ви върнат парите...

# 347
  • Мнения: 294
Ако апарата е голям (примерно не е сапунерка и не влиза в джоб се счита за бройка багаж. Затова е добре да е прибран. Не че задължително ще е проблем, ако не е прибран в раницата, но защо да си създаваш проблеми...
Ако нещо им щукне, може на проверката да поискат да го извадите и да го включите да се види, че е фотоапарат, но проблем няма.
Статив съм носил много пъти в ръчния багаж без проблеми в Европа, но веднъж в Сао Пауло се заядоха и трябваше да го чекирам. Според мен няма нищо опасно, но персонала винаги има последната дума.

Както казах, смятам да е в раницата с другите ми неща за престоя и затова питах дали ще има проблем за него, защото е обемен,но се побира

# 348
  • Мнения: 4 323
ами обяснявам по принцип
милиони хора носят фотоапарати, лаптопи и телефони в самолетите, няма проблеми, освен единици по-специални случаи, което няма как да се знае предварително

# 349
  • Мнения: 24
Има закупен билет+ пририти+ място. Извърших чекирането. Какво да направя, за да чекирам куфара  55/40/20 , вместо да го вземам с мен в салона?

# 350
  • София
  • Мнения: 1 947
Защо сте си купили приорити щом не искате да вземате куфара с вас в салона? Трябваше да си купите чекиран багаж.

# 351
  • Мнения: 24
В последствие възникнаха обстоятелствата, които го налагат. Не можем да предвидим всичко все пак, особенно  когато не зависи от нас. Въпроса е мога ли да дам багажа за багажното /без допълнителни такси/ или трябва да добавя чекиран багаж 10 кг и отново да се чекерам ?

# 352
  • Мнения: 2 681
Може само да купиш голям багаж.
Не е задължително да го пълниш до 20 кг.

# 353
  • Мнения: 314


забелязвам че има регистрирани в Полша самолети на Райън

# 354
  • Мнения: 10 604
Има добри цени за Великден - 16 - 20 април за Виена около 55 Евро двупосочно.

# 355
  • София
  • Мнения: 16 024
Има добри цени за Великден - 16 - 20 април за Виена около 55 Евро двупосочно.
Само че католическия Великден е на 9.04.2020 г.

# 356
  • Мнения: 10 604
Аз имах предвид нашия Великден.

# 357
  • Мнения: 919
Вярно ли е, че няма да извършват полети до някои дестинации в Германия за период от два месеца през април и май?

# 358
  • Мнения: 2 681
Вярно ли е, че няма да извършват полети до някои дестинации в Германия за период от два месеца през април и май?
Виж разписанието. Тук няма как да знаем режима на всички полети. Всеки се интересува само от своите дестинации.

# 359
  • Мнения: 514
Здравейте, дали РЕ ще летят до Валенсия през 2020 г. ?

Общи условия

Активация на акаунт