На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 153
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ако още на 16.09 са.били 27, това означава или близнаци, или две деца с равен бал.
На 11.09, на първата родителска, бяха 26 по списък. Ако е едното или другото не трябва ли паралелката да е от 27 деца още преди 16-ти?

# 556
  • София
  • Мнения: 2 768
Аз съм неотлъчно с вас и ви следя, макар и да не успявам да се включвам често.
При нас, поне до вчера, все още бяха 26, дано така си останат до 2022 Praynig
Относно допълнителните занимания, бях в голяма чуденка, дали да не запише АЕ извънкласно, но с тоя нов език, и с това темпо, с което препускат, по-благоразумно би било да не го включваме.
При нас мина първото контролно по немски, на думи, 16 верни от 19 общо е оценка "5". Аз съм доволна, с оглед, че дъщеря ми за пръв път се сблъска с езика преди ... 5 дни точно.
За другите дейности, чакам от училището да обявят какви възможности за школи има и кога, там сме замислили 3 броя, надявам се да паснат на програмата. Спорта е лека атлетика, за сега два пъти седмично, тренира на стадион Септември. Още 2 пъти китара и май и стига на девойката за сега.

Това с надплановите бройки напълно оправдава поговорката "всяко чудо за три дни".
Чудя се родителите на парашутистите какъв морал имат, обикновено това са властимащи , на високи позиции и отговорни държавни постове. Е кажете ми, как ще се оправи тази държава, като точно те са най-корумпирани и с най-нисък морал.

# 557
  • София
  • Мнения: 3 688
Сина ми е във 2АЕГ и в неговия клас засега няма нови деца, 26 са си Simple Smile
Той ходи с голям ентусиазъм на учлище, сприятелили са се в класа.

Ходи на тренировки по волейбол всеки ден и се оглежда да влючим още нещо в седмичната програма.

# 558
  • Мнения: 7 640
.......
 с езика преди ... 5 дни точно.
За другите дейности, чакам от училището да обявят какви възможности за школи има и кога, там сме замислили 3 броя, Спорта е лека атлетика, за сега два пъти седмично, тренира на стадион Септември. Още 2 пъти китара и май и стига на девойката за сега.

Това с надплановите бройки напълно оправдава поговорката "всяко чудо за три дни".
Чудя се родителите на парашутистите какъв морал имат, обикновено това са властимащи , на високи позиции и отговорни държавни постове. Е кажете ми, как ще се оправи тази държава, като точно те са най-корумпирани и с най-нисък морал.


Е това отговаря на въпроса

За леката атлетика - имам доволни познати с деца, които ходят на Васил Левски

# 559
  • Мнения: X
Английски категорично не за момента. Мислим за плуване, трябва да търся някъде удобно място и час.

# 560
  • Мнения: 3 989
Има ли в Сф. по-топли басейни за плуване, че е много "зънн". Не държим да се тренира - за разпускане по приятен начин мислим.

# 561
  • София
  • Мнения: 3 688
Има ли в Сф. по-топли басейни за плуване, че е много "зънн". Не държим да се тренира - за разпускане по приятен начин мислим.

Моя син имаше проблем точно със студената вода в басейните и отказваше да ходи на плуване.
Записахме го в 22 училище и се научи да плува много добре за един срок.
Каза, че там е топло и му харесваше.

Аз го отдавам на това, че в училищата като цяло е доста топло през студените дни..

# 562
  • София
  • Мнения: 1 326
Има ли в Сф. по-топли басейни за плуване, че е много "зънн". Не държим да се тренира - за разпускане по приятен начин мислим.
Колко топло търсиш, Шарлот? На Спартак водата беше 26°. Толкова е и в басейна на Мадара. Часове за свободно плуване има повече в Спартак. На ВИФ-аджийския Мадара са мн рано сутрин или късно вечер

# 563
  • Мнения: 7 159
Има ли в Сф. по-топли басейни за плуване, че е много "зънн". Не държим да се тренира - за разпускане по приятен начин мислим.
Преди доста години /около десетина, че и повече/ девойките ми посещаваха за кратко басейна в спортен център "Лайт"/Мусагеница/.
Водата беше по-топла отколкото в останалите басейни в София.
Сега не знам как е положението там и дали изобщо басейнът функционира.

# 564
  • София
  • Мнения: 12 015
Шарлот, според резултатите от моето търсене /за едно джезве с кокали Joy /, най-топъл се оказа басейнът на Японския хотел /как му беше новото име?/. Поне допреди една година. Пишат, че водата е 29 градуса. Според мен не е чак толкова, но е по-топъл от останалите - оптимално за плуване. А и в самото помещение е топло.

# 565
  • Мнения: 7 159
...Японския хотел /как му беше новото име?/.
Маринела.
И там сме били, но преди него момичетата ми плуваха във въпросния "Лайт" и водата определено беше по-топла в сравнение с всички други басейни, в които сме ходили.
Басейнът към хотел Маринела ми е фаворит като локация и удобства, но за съжаление момичета ми пораснаха, синът ми се отказа от плуването, а и любимият ни треньор се премести на друго място.

Последна редакция: ср, 25 сеп 2019, 18:04 от Фран

# 566
  • Sofia
  • Мнения: 722
Синът ми преди години тренираше в басейна на БСФС и се оплакваше , че водата и въздухът са прекалено топли. Доколкото си спомням винаги имаше един коридор , който е за свободно плуване .

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Синът ми преди години тренираше в басейна на БСФС и се оплакваше , че водата и въздухът са прекалено топли. Доколкото си спомням винаги имаше един коридор , който е за свободно плуване .

И аз щях да го предложа заради близостта до ФЕГ (Косите на Вероника), но не бях сигурна дали има свободен достъп.

# 568
  • Мнения: 7 640
Басейнът в Мусагеница не работи отдавна, в Маринела водата е топла и в Парк - хотел Витоша - Студентски град.
В Спартак в50м е 21-22,не е топло хич, там е за състезатели

# 569
  • Мнения: 817
Тук ми препоръчаха, но не мога да се наканя още. Било супер разтоварващо и приятно.

Общи условия

Активация на акаунт