На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 116
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
AniK, Rady, да са Ви живи здрави наборите и да им върви по вода! Нашето септемврийче отбеляза скромно РД, но събота ще излезе да го отпразнува с приятелки.
Иначе за сега май повече се забавляват в училище, още дори нямат класове. Започна да се храни на стола, което много ме радва. Според нея е скъпо, но като сравнихме цените, в нашия офис е двойно, та се успокои Joy

# 346
  • София
  • Мнения: 5 362
И тук да честитя рождените дни на двете септемврийчета! Да бъдат здрави и да сбъдват мечти!
Нашият класен е казал, че утре ще изпитва. Ще чакам резултати.

# 347
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Днес съученичка на дъщеря ми от 18-то си е изтеглила документите и е приета във ФЕГ. Интересно ми е дали е близнак?

# 348
  • София
  • Мнения: 4 575
Честит рожден ден на децата на Ани и Ради! Здраве и успехи!
Моята щерка има рд другата седмица и мисля да я заведа на рисуване с вино и да изпия и нейното. Ще бъдем само двете. Не съм ходила на такава терапия, видя ми се интересна. А после, в петък, отива с влак във врачанския балкан, на семинар с тийнове, които не познава .

# 349
  • Мнения: 4 070
Цял ден се каня, но ето, успях в последния момент - Ради, Ани, честити да са ви порасналите деца! Да са здрави и много щастливи!

# 350
  • Мнения: 336
Ради, Ани, Или_, да са ви живи и здрави септемврийчетата! Много късмет и успехи в новите училища! Gift Heart
Синът и той реди планове за купон за РД, че наближава Simple Smile

# 351
  • София
  • Мнения: 1 535
Имам още 5 страници да чета, но влизам макар и в последната минута на деня да пожелая :
Честит рожден ден на момичето на Rady Purple Heart и на момчето на AniK Yellow Heart

Да са ви здрави, щастливи, вдъхновени ! Да са все заобиколени от приятели ! И много поводи за гордост да имате с тях! Two Hearts

# 352
  • Мнения: 4 589
Честити да са децата родени през септември, ако можех да избирам пак бих избрала да съм дева:)
Чета ви и се чудя в тези училища нямат ли си психолози да им обяснят на учителите за детската адаптация. Какъв е този стрес от първия ден с толкова много домашно. Кому е нужно и толкова ли ще пропуснат ако първите три дни я карат по - леко?
За чатенето, когато бях дете въпреки, че нямаше Интернет нищо от задължителната литература не четях, защото не ми беше интересна.. Но с голям интерес четях Димитър Димов, но сега ако някой ме пита нещо за железния светилник нищо не помня....
 В средното имах приятелки от друг град, на квартира постоянно бях с тях от това което се сещам, че съм виждала не мерси на моето дете не бих го причинила на тази възраст дори за най - доброто училище на света.
Скоро чух споделяне на майки как децата им на лагера хванали чревен вирус и ги отелелили в една стая изолатор. С голяма гордост се разказваше, че децата се калявали  така сами да се справят и на никой не му хрумна да отиде да си прибере детето.
Изобщо модата сега е свръхнатоварване и после ще се чудим що има толкова много откачени възрастни.

# 353
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
AniK, Rady, да са Ви живи здрави наборите и да им върви по вода! Нашето септемврийче отбеляза скромно РД, но събота ще излезе да го отпразнува с приятелки.

Ех бе, жено, тотално ме объркваш - на предния ти пост в АК си викам "оправила си е акаунта", но някакви цветя в аватара, ник на кирилица (помнех да е на латиница).... реших, че бъркам.
Да ти е жива и здрава русокоска малко на патерица, много да си харесва колежа, да ѝ върви по вода учението, социалният живот, само хубави неща да ѝ се случват!!! Revolving Hearts

И ние вчера хептен нищо не разбрахме от РД - аз цял ден на педали, следобяд геен-гинг-геганген, математика за разкош и един дипломиращ се от ТУ племенник на гости, който се чуди на коя кълка да се облегне, та накрая го пратих да пише домашни с малката Grin Даже подарък тази година още нямаме. С баща му лесно го измислиха - нова китара (не, че старата не е нова). Свъсих вежди и ми обещаха, че ще продадем първо тази. Младежът също ще го отбележи в събота в някой МОЛ с приятели.

На мен също ми се видя малко стресово и хаотично началото на новия език, но и децата сега са по-интелигентни ( Wink ) Не го виждам да се е стреснал, само една идея превъзбуден може би... Подхванаха ги с глаголи в трите им форми, спрежения, числа, въпроси - абе всичко накуп Trollface

# 354
  • София
  • Мнения: 1 819
Добро утро!
Добре, че е петък. Не знам децата как се справят и адаптират, но аз вчера заспах във фризьорския салон, на един светофар и накрая привечер, уж седнах за малко на дивана и отцепих на секундата.

Вчера сподели много разстроена, че неин приятел, с когото бяха много близки миналата година, я е подминал няколко пъти по коридора. Не разбира защо и я боли.

# 355
  • София
  • Мнения: 172
Лелеее, не смогвам да ви изчета. Честити да са септемврийчетата! Да са здрави, щастливи и много успешни в новите училища Simple Smile
А като ви чета как са набрали скорост децата ви с ученето, не знам дали при нас синковец се скатава и ни повтаря, че засега нямат нищо за учене. По английски всичко му било ясно - нямал непознати думи и те това е Grinning Дано да наберат скорост и да започнат да си учат, че това бездействие ме напряга.
Хубав и успешен ден на всички!

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 07:56 от ayza

# 356
  • София
  • Мнения: 1 044
Честито със закъснение на рожденниците на Rady и AniK. Да са здрави, късметлии и да постигат мечтите си!

Нашите вчера са имали информационни и физическо. Много е впечатлена от компютърните зали и салона в новото училище. Почнали са да се отпускат и да си приказват.

Снощи бях на родителска среща. Протече с обичайните административни бумащини. Мина само учителката по английски. Със смесени чувства съм, но ще видим.

# 357
  • Мнения: 2 311
Добро утро!

Честит празник на децата Ани и Ради! Да са живи и здрави!

Изида, дъщеря ми е в паралелка СХН с ИИЧЕ в ПМГ.

Вчера отново 120 думи с транскрипция за домашно по АЕ. Пише около 4 часа. Тая г-жа, едновременно и класна, много амбициозна ми се струва, чакам с нетърпение да се запозная с нея. Да видим напред във времето дали все така ще го дава  Simple Smile

И нищо още не се чува за РС. Има ли някъде така?! Само подпитвам наборката и едва и вадя думите с ченгел за някакво инфо.
Снощи до късно я чувам говореше с деца от стария си клас, мъчно и е, усещам.

# 358
  • Мнения: 817
Голяма глупост е това ИИЧЕ. За ЕГ го разбирам, но за останалите профили, си е чиста загуба на време.

# 359
  • Мнения: 184
От известно време се мъча да го разгадая, но не се сещам, та да питам: Какво е съкращението  СХН ?  Не е срамно да питаш, по-срамно е да не знаеш, нали така Grinning

Общи условия

Активация на акаунт