Маникюр 2019

  • 6 715
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 251
Момичета, записах си час в beauty studio 51 в Младост. По спешност трябва да си сменя гел лака. Някоя знае ли как вървят цените там за гел лак с декорации? 😊
100% ще си направя  френски, всеки път избирам нещо шарено и си тръгвам с нют или френски.

# 61
  • Мнения: 1 420
Това е моят Новогодишен, ако издържи след месенето на питка Stuck Out Tongue В домашни условия с обикновени лакове

# 62
  • София
  • Мнения: 2 934
На мен това ми е фаворит, но по стечение на обстоятелствата не успях да го направя

# 63
  • Мнения: 1 876

Това са чисто новите ми нокти, а долу са предишните.
Много си ги харесвам, въпреки че искам да намеря поддръжка за под 50 лв. (Колкото е в момента за акрил)

# 64
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
В тези 50 лв. влиза ли абсолютно всичко? Моята е 35 лв, но ако искам декорация или камъни, се заплащат допълнително. Аз не съм с най-фрапиращите маникюри, така че над 40 лв. съм била само 2 пъти за няколко години, но все пак е доста.

# 65
  • Мнения: 1 876
40 е поддръжката, с камъчета и рисуване розовите бяха 45, а тези омбре 52. Много са според мен..

# 66
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Ехее, омбрето чак 52... По някои салони продължават да работят на 30 лв., като всичко е включено в цената. И пак е качествено.

# 67
  • Мнения: 1 876
Ехее, омбрето чак 52... По някои салони продължават да работят на 30 лв., като всичко е включено в цената. И пак е качествено.

а забелязваш ли лака около ноктите, не пада с нищо.. а  маникюристката каза, че като си измия ръцете с вода и щяло да падне. Да, ама не е, дори с ацетон не се маха..

# 68
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Ще падне, но ще трябва да ги измиеш поне още 20 пъти. Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 2 934
В провинцията са доста по ниски цените. Точно за скрил обаче не знам.

Днес съм на маникюр и аз съм си харесала омбре Grinning

# 70
  • Мнения: 925
За 52лв и да те пусне с изцапани пръсти... не бих си замълчала.

# 71
  • Мнения: 2 242
Да, и аз това щях да кажа. Аз си правя маникюра вкъщи и никога не се оставям така.. А си мисля, че в салона трябва да излизаш безупречно Simple Smile
Скрит текст:

# 72
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Цените са приблизително еднакви, дали в София, дали някъде другаде. Според мен е до салон. Тези, които претендират да са по-луксозни, си слагат едни доста надути цени. Не винаги е гаранция за качество.

# 73
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Ноктите са ми до дъно късички.
Ходя на гел.лак в салон.

# 74
  • Мнения: 426
bethefirst много ми харесва маникюрът ти (като изключим изцапаното). Много добре се е получило преливането Heart Eyes С аерограф ли е правено?
Ето едно омбре и от мен:
Скрит текст:
но с обикновена гъбичка никога не е достатъчно добре. Confused

Общи условия

Активация на акаунт