Препоръчайте ми противозачатъчни за регулиране на цикъла

  • 7 929
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353

И аз съм за Ясмин..........но преди това лекар Peace
Аз преди съм пила цилест и на мен ми се гадеше и започнах да напълнявам.скоро пих ясмих и се чувствах добре даже отслабвах

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз пък смятам, че трябва да се консултираш с друг лекар! След като са ти изследвали хормоните, занеси се с документите при друг специалист. Обясни му положението и го помоли да ти смени лекарството с друго подходящо. Нали не смяташ, че можеш със съвети по форума сама да си решиш хормонален проблем или дисбаланс, след като първият лекар не е успял!?! Shocked  Naughty Освен това цикълът ти може да бъде регулиран и с друг тип хормонални препарати, които не са задължително противозачатъчни. Това може да реши само лекар.

Успех!
newsm10 Противозачатъчни само от лекар, ако твоя док се прави на луд, смени го!!! Успех

# 17
  • Мнения: 135
Аз също смятам, че трябва да се консултираш с лекаря си.. Не само в този случай, а изобщо... Аз пия Регулон - не съм напълняла от тях (пия ги вече 1 година, дори в момента правя нужната почивка), не съм забелязала някакви странични ефекти.. Преди да родя рая също съм приемала противозачатъчни - Новинет - и с тях нямах проблем. Смятам, че за всяка жена реакцията при прием на таблетки е различна. Но недей да си ги предписваш сама!!

# 18
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Преди 1 месец ми предписаха Регулор.Но се обади на лекаря си той ще ти каже най добре.

# 19
  • Мнения: 220
Не си играй със здравето си. Консултирай се с гинеколог

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  А не ти ли пусна лекарят хормонални изследвания?
  От един АГ - преглед не може да се каже какво става с хормоните, все пак.
Няма как да се прецени кое противозачатъчно ще е най - подходящо за теб, ако не се направят тези изследвания, още повече, че имаш нерегулиран цикъл.

# 21
  • Мнения: 14 133
Консултирай с доктора си!!!!Той ще прецени най-добре!!!

# 22
  • Мнения: 1 104
Здрасти!
Преди време пиех Жанин и лично аз се чувствах добре. Не качих никакви килограми, нито имах гадене. Само в началото, може би докато изпих първите 2 опаковки, имах доста често зацапване. Тогава лекаря ми обясни, че тази реакция на организма е напълно нормална. След това 2 години не съм имали никакви проблеми. Но и аз като другите момичета ще ти кажа, че преди прием на противозачатъчни, се правят изследвания. Какви точно не знам, защото моя лекар тогава ми ги записа на листче и ходих в лаборатория. Като спрях хапчетата, цикълът не ми стана много редовен. Първият месец ми дойде към 35 ден, после към 32 ден, третия на 29 ден и вече не знам после какво щеше да става, защото забременях.

Общи условия

Активация на акаунт