Къде в Пловдив??? - 82

  • 29 070
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
+1 за д-р Тончев от клиника Станков.

# 601
  • Мнения: 646
Моля, препоръчайте ми добра маникюристка за гел лак.

# 602
  • Мнения: 1 316
От Руския пазар, дали мога да си купя качествен килим на сносна цена. Да не е много шарен  с разни фигури и орнаменти.
Ако ли пък  не, къде продават хубави килими?  Трябва ми дебел светъл, изчистен, неголям.

# 603
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Тези в Практикер и Бриколаж не те ли устройват?

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Да, в строителните хипермаркети има добър избор. На Руския пазар ще са с доста ниско качество.
Домко е другият вариант.

# 605
  • под тепетата
  • Мнения: 9 302
Срещу Търговската гимназия има едно малко магазинче.Купувала съм и съм доволна.
Д-р Тончев работи ли със здравната каса?

# 606
  • Мнения: 1 316
Благодаря! Само в квартала съм търсила. Тук пишат,че пердета от Руския пазар се купуват, затова реших да попитам за килим.

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Биляна, Тончев работи със ЗК

# 608
  • Мнения: 54 435
Работи, но се доплаща при него. Освен това лекува под микроскоп и това не минава по касата.
За вадене на 6-ти горен ми поиска 60 лв., въпреки, че нямах ваден зъб за годината. Да си знаете.

# 609
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Къде в Пловдив се продават входни врати за апартамент, различни от турски и китайски?

Аказа (Солид 55) предлагат врати българско производство. Преди около две години сложихме и беше към 750 лв. с монтажа.

# 610
  • Мнения: 126
И нашите врати/ входна, интериорни, ZK и секционна в гаража/ са от Аказа. Сега сме поръчали и автомати на дворна врата. Ние сме доволни от работата им.

# 611
  • под тепетата
  • Мнения: 9 302
 tonitabrandtner, DeVa®,благодаря!

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Скоро и аз търсих килими.На руския пазар продаваха само на едно място и няма особен избор.По препоръка на колежка посетих и си купих килим от Брезовско шосе.Единият магазин е следващ след базар Илиянци, а другия на отсрещната страна в търговския център на 3 ет.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Къде в Пловдив има налични тротинетки за трикове?

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Къде в Пловдив има налични тротинетки за трикове?
Май е всеобща мания Laughing
В Декатлон има.

Общи условия

Активация на акаунт