Спечелете Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster и преоткрийте младостта на кожата си!

  • 11 595
  • 645
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 549
Късно след 35 г. започнах да използвам крем за лице и около очите.  Но пък от тогава го правя редовно.

# 301
  • Мнения: 429
Започнах да се грижа за кожата си, когато бях на 25 години. Моята кожа е много суха (лющи се) и използвам хидратиращи кремове.

# 302
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
На 25 вече почнах да я хидратирам, защото от живота ми в студена ветровита държава кожата ми се изсуши доста.

# 303
  • Мнения: 2 397
Около 35-тата си година, поради дехидратирана кожа.

# 304
  • Мнения: 198
За съжаление късно започнах да полагам грижи за кожата си.

# 305
  • Мнения: 1 389
Започнах да се грижа за кожата на лицето си, на около 30 г. Знам, че беше късно, но до тогава не се замислях.

# 306
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
На 25г.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Винаги съм се грижила за кожата си в различни възрастови етапи. Като тийнейджърка използвах продукти против акне, после съответно преминах на такива, съобразени с моментното състояние на кожата. В момента наблягам на хидратация и подхранване. Обичам да тествам различни продукти, за да открия този, който е най-подходящ за мен.

# 308
  • Мнения: 65
До момента все още не полагам никакви грижи за кожата на лицето си, но след като прочетох началото на темата се замислих, че е време да започна!

# 309
  • Мнения: 1
Започнах да се грижа за кожата си още на 20 годишна възраст. До днес използвам козметика, която е подходяща за възраста ми и за несъвършенствата, които се появиха.

# 310
  • Мнения: 2 117
Започнах да се грижа за кожата си към 20-тата си година, но не съм много стриктна...

# 311
  • Мнения: 1
Аз започнах към 22-23г с по-осъзната грижа, интересувам се и чета сравнително много по темата и искам кожата ми да изглежда добре.

# 312
  • Мнения: 574
Около 30-31години, кожата ми стана много суха и трябваше да започна да използвам кремове за хидратация. Отскоро започнах да използвам и кремове против бръчки.

# 313
  • Мнения: 109
Грижа се за кожата си още от пубертета, тъй като имах проблемна кожа и акне. Сега продължавам да се грижа, но грижата ми е доста по-различна.

# 314
  • Мнения: 557
Помня, на 16 си купих първия крем в плоска тенекиена кутийка Simple Smile. Тогава започнах с хидратирането, стана ми навик да се намажа. Маски с кисело мляко и аспирин правех, и тоалетни трици ползвах, които хич не ми бяха нужни на тази възраст. По-късно вече минах на по-качествени кремове и се съобразявах с нуждите на кожата. Редовната грижа си оказва влияние с годините.

Общи условия

Активация на акаунт