За старите филми

  • 24 723
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734

Беше ми много мъчно за г-н Тао! Струваше ми се твърде самотен!

Villi.P как само бръкна в кутията ми със спомени...Г-н Тао хм....с бомбето нали, по което потропваше три пъти Simple Smile Все филми за мечти...

Аз мен си права..при това много

# 16
  • Мнения: 6 323
Планетата на маймуните (май го даваха около Седморката на Блейк - не помня преди или след него)

Освен Призраци под Виенското колело имаше и Призраци в блока (преди година го дръпнах някъде от нета и го гледах с кеф).

Бенджи, Закс и Звездният принц.

От най-детските, анимациони помня Смехоранчетата, Бискитите, Трите плюшени мечета, Приказки под шипковия храст (с Ушко и Зубек), Мечето Ръкспин, Барбароните, Пинко, Смърфовете, Ум белият делфин

Чоки

Ласи

# 17
  • Мнения: 2 550
Касандра  Laughing
Два пъти я гледах даже  Laughing

Имам бегли спомени от Смърфчетата и онези мечета...с нарисувани разни работи на коремчетата - сърце, цвете, ала бала.

Туй помня аз...

# 18
  • Мнения: 14 654
a помните ли бенджи, закс и звездния принц ? много ми харесваше. от детските филмчета си спомням още синьо лято, васко да гама , мечето ръкспин, таралежите се раждат без бодли, изпити по никое време. харесвам всички стари български филми. някои заглавия , които съм запомнила: от нищо нещо, вчера, любимец 13, специалист по всичко,оркестър без име...

# 19
  • Мнения: 3 098
'П4ели4ката Мая'
'Синьо лято'
'Васко да Гама от село Руп4а'
'Бенджи,Закс и звездния принц'
'Гостенка от бъдеЩето'_едно много сладко руско филм4е.

# 20
  • Мнения: 3 251
А помните ли българският сериал "Дом за нашите деца"? ЕЕЕ и естествено "На всеки километър"... Grinning

# 21
  • Мнения: 115
Летящият Честмир
Д-р Снагълс
Червената шапчица - руския
Синята Лагуна с Брук Шийлдс
Роман за камъка с  М.Дъглас
Легенда с Том Круз
Лабиринт с Иги Поп
Птиците умират сами с Р.Чембърлейн
всичко на Луи дьо Финес,
и всички изброени по нагоре филми,за да не се повтаряме.
За съжаление днес все по-рядко ми харесва някой филм.

# 22
  • Мнения: 1 937
"Звездното дете", помните ли...? Което падна на земята и майка му го търсеше...

Още един филм-приказка, за солта, която е по-скъпа от златото! Трите дъщери, които бащата-цар пита, колко го обичат! Най-малката казва - "Колкото солта" и той я прогонва...

Момичета, четете преди да пишете, моля!

# 23
  • Мнения: 253
"С деца на море"
"Рицарят на бялата дама"
"Слонът-мой приятел"

# 24
  • Мнения: 442
освен изброените до тук, имаше и един бълг. сериал `неочаквана ваканция`. (как само са ни промивали мозъчетата!) нали от там бяха фильо и макензен? аз бях влюбена във фильо....  Joy `прокопи! пращиш от акъл!` от там беше.
сещам се и за един сериал, който много бих искала да гледам пак. `шака зулу`се казва. музиката му беше страхотна... имам я някъде из касетите си.
също и `богат/беден`.
и един много бегъл спомен за `любовницата на граминя`.
помня само музиката от един сериал за някакъв разбойник. и сцената как него го водят, затворен в клетка върху някаква каруца.

# 25
  • Мнения: 1 937
`шака зулу`се казва. музиката му беше страхотна...
Peace

И Шато Валон, разбира се, както и да се пише това!

Всички искахме да изглеждаме като Флоранс Берг...

Местният фризьор се беше хванал за главата!

# 26
  • Мнения: 3 447
сещам се и за един сериал, който много бих искала да гледам пак. `шака зулу`се казва. музиката му беше страхотна... имам я някъде из касетите си.
Байееееетеее н'козииии  Mr. Green

А "Зайчето с карираните уши" помни ли го някой? Той е по-старичък, де Embarassed

# 27
  • Мнения: 442
сещам се и за един сериал, който много бих искала да гледам пак. `шака зулу`се казва. музиката му беше страхотна... имам я някъде из касетите си.
Байееееетеее н'козииии  Mr. Green

А "Зайчето с карираните уши" помни ли го някой? Той е по-старичък, де Embarassed

помня го! Blush ... и `приказки под шипковия храст`. за ушко и зъбчо.

а на шака зулу беше репликата `нанди, дай бира`. мъжът ми понякога я употребява newsm58. а самият шака беше невероятен негър - съвършено красиво и изсечено лице Heart Eyes

помня само музиката от един сериал за някакъв разбойник. и сцената как него го водят, затворен в клетка върху някаква каруца.


малко нескромно да се цитирам, ама се сетих за името на разбойника - риналдо риналдиня. някой дали го помни?   Rolling Eyes newsm27

# 28
  • Мнения: 293
еее, разме4тах се Simple Smile

ме4ето ръкспин го гледах .. доста попораснала  Embarassed, но и баща ми го харесваше заради туиг Simple Smile пък и щом сега съм фен на карибски пирати, ясно е картинката Laughing

винету, призраци в блока  и под виенското колело, арабела, и мисля, че и на гостенка от бъдещето бях фен (ако е с моми4ето на име Мая  - тогава даже исках така да се казвам Joy ), енотите - сирил ми беше  любим..

и на седморката на блейк съм играла пред блока, но в една серия един чумав, уж умрял, като стана извъднъж и хвана доктора за гърлото.. 2 месеца не смеех да влизам сама в стая  Mr. Green  И пришълецът 1 - направо ми отрови детството  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 140
Класика са ми старите Бг филми, а и повечето изброени от вас.

А как ми се е догледало Синьо лято, ако знаете. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт