На море в Гърция 2019-VI/2020

  • 54 053
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 5 743
Кукунариес в Скиатос е плажът....
Този е, мерси.

# 466
  • Мнения: 348
Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча апартаменти във Фанари или около Фанари
Благодаря предварително

Ето тези ги водят от добрите- аз за тази година си резервирах там:
https://www.kampantais-apartments.gr/bg/

Благодаря много за отговора, аз също съм изпратила запитване за тези апартаменти, но тъй като не открих отзиви, не смея все още да резервирам
Ходихме миналата година. Апартаментът, в който се настанихме беше с голяма вана, две тераси, кухня и всички удобства. Освен това е в централната част, близо до главната улица със заведенията, които са 5-6 на брой. Останахме доволни.

# 467
  • Мнения: 1 148
Благодаря за отговорите за Микро. Едни приятели ходиха миналото лято и много похвалиха самия плаж, отделно, че било сравнително пусто (това в края на август), което нас ни устройва идеално. Ще преживеем някак и завоите. А Платаниас колкото и да е близо, едното ни дете ще е на 1.5г. и едва ли ще сме много мобилни.

# 468
  • Мнения: 806
Благодаря за отговорите за Микро. Едни приятели ходиха миналото лято и много похвалиха самия плаж, отделно, че било сравнително пусто (това в края на август), което нас ни устройва идеално. Ще преживеем някак и завоите. А Платаниас колкото и да е близо, едното ни дете ще е на 1.5г. и едва ли ще сме много мобилни.

За самото Микро, подгответе се наистина за пустош. Както по-горе е казано т.н. селце представлява 10 къщи с две таверни в двата края на плажа. През деня идват с пикапи търговци на плодове, зеленчуци. До Платаниас пътеката е 10 мин, то е малко по-облагородено селце. Проблем на тази част на Пелион е вятъра. Миналото лято два дни ходихме на плаж на Микро и двата дни беше доста ветровито. Иначе плажът е пясъчен и приятен, но не е плитко за малки деца.

# 469
  • UK
  • Мнения: 4 309
Можете ли да ми кажете плажът Камбос, Пиргадикия, дали е хубав за деца, плитък, пясъчен, без силни вълни? Гледам, че е доста дълъг, мен ме интересува южната му част предимно.

# 470
  • Мнения: 852
Как са цените на Халкидики спрямо Тасос? Настаняване ,издръжка? Каквито квартири харесам все са една цифра:flushed:

# 471
  • Мнения: 11 118
Малко по-скъпо е като цяло.

# 472
  • Мнения: 7 640
Можете ли да ми кажете плажът Камбос, Пиргадикия, дали е хубав за деца, плитък, пясъчен, без силни вълни? Гледам, че е доста дълъг, мен ме интересува южната му част предимно.
Не намирам Камбос, може би не го изписвам правилно.
Много харесахме Develiki Beach в този район

# 473
  • София
  • Мнения: 1 250
Вероятно има предвид този плаж потребителката:

https://www.google.bg/maps/place/Paralia+Kampos/@40.351933,23.7334008,17.5z/data=!4m5!3m4!1s0x14a895332dd71d09:0xb9c801356b1e9a38!8m2!3d40.35112!4d23.73115?hl=en-GB

Аз му казвам Коко Амос, заради името на бийч бара. Не е лош плажа, пясък беше, но дали е дълбоко или плитко не помня.

# 474
  • София
  • Мнения: 15 239
Можете ли да ми кажете плажът Камбос, Пиргадикия, дали е хубав за деца, плитък, пясъчен, без силни вълни? Гледам, че е доста дълъг, мен ме интересува южната му част предимно.

Като гледам - във водата в началото има каменни плочи, които аз лично никак не понасям. Виждат се и на Гугъл мапс, и на някои от снимките от бийч бара. Само в северната част на плажа ги няма. Не знам колко са малки децата ви и дали това няма да е някакъв проблем за вас. Просто го имайте предвид.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 16:40 от Vivi

# 475
  • UK
  • Мнения: 4 309
Да, същия, благодаря, на мен ми го изписва на хгръцки йероглифи и не знам как да го произнеса. Струва ми се на мапса, че тъмните ивици по дъното са камънаци, затова исках да питам, харесах една къща там, но искам пясъчен плаж и дъно.  

Благодаря Виви, точно това имах предвид, ще търся друго.

# 476
  • София
  • Мнения: 15 239
Аз проверявам и в tripinvew когато избирам място. Ето го този плаж: https://www.tripinview.com/bg/presentation?id=84646&layer=overview

# 477
  • Мнения: 2 687
някой може ли да сподели впечатления/препоръки за място за нощувки в Кавала Simple Smile може би по-добре само със закуска, за да може да опитваме тамошните заведения обед и вечер... или пък ако имате други съвети?
без кола сме и ми е важно да е до хубав плаж... кой плаж препоръчвате най-много също, поносимо спокоен, с шезлонг и чадър срещу поръчано фрапе хахаха

# 478
  • UK
  • Мнения: 4 309
Благодаря, не знаех за този сайт, сега ще разгледам и другите набелязани места. Аз гледам къщи в аирбнб, спрях се на други две места, тази вечер ще обсъдя само датите с партньора и ще буквам.

# 479
  • Мнения: 2 687
И като цяло цените сега и по-късно еднакви ли са, или сега са по-ниски?

Общи условия

Активация на акаунт