хайден да видим каква е професията на съпрузите?

  • 15 896
  • 356
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
боже...  newsm78
моят  е оператор склад (демек хамалин)

# 61
  • Мнения: X


Хайде и аз да се включа в полицейските съпруги-по точно на криминалистите!!  Kissing Heart #Sniper стреля Grinning

# 62
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Полицай, криминална полиция,  Hug сладурче!

# 63
  • Мнения: X
Да вземем да направим общество на "криминалистките" -а обменяме опит в справянето със ситуациите, а? Wink

# 64
  • Мнения: 5 647
Да вземем да направим общество на "криминалистките" -а обменяме опит в справянето със ситуациите, а? Wink

Като заговорихте за криминилисти, та искам да споделя, че едно време имах мечта да стана криминалист. Е, не се осъществи, защото поех в друга посока, но още си ме влече.  Crazy 

# 65
  • Мнения: 36
Продава рекламни сувенири.

# 66
  • Мнения: 765
 Занимава се с реклама , но иначе е "професионален пройдоха"  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 937

C в добавка, ICT! bowuu

Ама съм фукня - к'во да направя, гУрдея сЪ!

# 68
  • Мнения: 2 035
..... Втора - компютри и си работи от години ПС дизайн, предпечат и печат в рекламния бизнес Peace

И моят почти същото... компютърен дизайн и пред печат  Peace

# 69
  • по света
  • Мнения: 1 587
Лекар е

# 70
  • Мнения: 8 917
..... Втора - компютри и си работи от години ПС дизайн, предпечат и печат в рекламния бизнес Peace

И моят почти същото... компютърен дизайн и пред печат  Peace
Да не се окаже, че са колеги Mr. Green Макар, че при него няма женени мъже newsm78...а и той е на широкоформатен печат най-вече - билбордове Simple Smile

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 418
Мечтател музикантин - по-принуда вози шефка.
Да вземем да направим общество на "криминалистките" -а обменяме опит в справянето със ситуациите, а? Wink

Като заговорихте за криминилисти, та искам да споделя, че едно време имах мечта да стана криминалист. Е, не се осъществи, защото поех в друга посока, но още си ме влече.  Crazy 
И аз като теб - с неосъществена мечта.Но непропускам "От местопрестъплението"

# 73
  • Мнения: 1 681
Сводник. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 3 334
hahaha убиме Laughing

по темата,моят е пожарникар Wink

Общи условия

Активация на акаунт