На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 949
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 10 727
До Кукления театър има химическо. Доволен съм от услугите им.

# 331
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
квартал Виница център до ДСК и ФИ Банк офисите - от 9 до 18.00 часа и събота май че са до 15.00 часа и неделя почиват....
10 лева за огромна зимна шуба 1.20 метра дълга....
за денонощие и половина е готова.
За по-малки пада 6-7 лева

# 332
  • Варна
  • Мнения: 857
В Паркмарт.Скоро давах униформи и якета.Работя в комплекса.

# 333
  • Мнения: 1 472
Преди години ползвах химическо чистене в търг. център Ян палах. Не зная дали работи още.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ползваме ежедневно само Clean zone- Паркмарт. Другият им обект е старото химическо в кръговото на Адвокатската градинка. Мисля, че се води на Драгоман.

# 335
  • Мнения: 1 716
Дано не е коментирано, че ще се изложа, ама да питам, някоя правила ли си е ламиниране на коса, такова, дето действа и като дълготрайно изправяне на косата, че с търсачката не успявам да открия. И на кое място.

# 336
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Мисля, че имаше мнения за такава процедура в подфорум Красива мама, темата Къде във Варна подстригват хубаво. Бяха споделяни отзиви за самото изправяне, препарати и салони.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Имаме хладилник с фризер на много години, който работи, но сменяме жилище и не ни е нужен. Не ми се занимава с продажба, затова да питам има ли фирма във Варна, която изкупува стари уреди?

# 338
  • Варна
  • Мнения: 1 951
За лабораторията -само Стаус Naughty

# 339
  • Мнения: 1 472
Препоръчайте сервиз за профилактика на принтер.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 1 201
Здравейте! Къде могат да ми сменят цип на яке. Търся някъде, където имат качествени ципове.

# 341
  • Мнения: 25 768
Здравейте! Къде могат да ми сменят цип на яке. Търся някъде, където имат качествени ципове.
Аз мога да препоръчам шивачка, която ми е сменяла ципове на анораци, калъфи на дивански възглавници. Работи бързо и на достъпна цена, обаче за качеството на циповете не знам. Обикновени мисля, че слага.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 1 201
Здравейте! Къде могат да ми сменят цип на яке. Търся някъде, където имат качествени ципове.
Аз мога да препоръчам шивачка, която ми е сменяла ципове на анораци, калъфи на дивански възглавници. Работи бързо и на достъпна цена, обаче за качеството на циповете не знам. Обикновени мисля, че слага.
Ще ти бъда много благодарна, ако дадеш телефона и местоположението на шивачката.

# 343
  • Мнения: 10 862
Трябва ми ел.техник, да не взима много скъпо. Нещо бойлера не иска да се включва.  Може да ми пишете на ЛС контакти.

# 344
  • Мнения: 25 768

Ще ти бъда много благодарна, ако дадеш телефона и местоположението на шивачката.
Писах на лично.

Трябва ми ел.техник, да не взима много скъпо. Нещо бойлера не иска да се включва.  Може да ми пишете на ЛС контакти.
Сега и на теб ще пратя номера на моя ел техник. Мисля, че последно взе 40 лева за смяна на изгоряло нещо на бойлер.

Общи условия

Активация на акаунт