На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 875
  • 746
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 190
Здравейте отново от мен! Затруднявам се да намеря козметичен салон, който да предлага ламиниране на мигли или ботокс на мигли - навсякъде го наричат различно. В София ми беше лесно - доста популярна услуга е и не очаквах да се затрудня така. Или тук има друго име и затова нищо не ми излиза в гугъл..? Ще съм благодарна, ако някой има информация! 😊

# 436
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Здравейте отново от мен! Затруднявам се да намеря козметичен салон, който да предлага ламиниране на мигли или ботокс на мигли - навсякъде го наричат различно. В София ми беше лесно - доста популярна услуга е и не очаквах да се затрудня така. Или тук има друго име и затова нищо не ми излиза в гугъл..? Ще съм благодарна, ако някой има информация! 😊
Вижте тук
https://www.facebook.com/beautybybogdana/

# 437
  • Мнения: 145
Здравейте! Търся пластмасови чаши със столче, по възможност в района на Колхозен пазар или големи магазини. Без Джъмбо, там знам, че има, но сега е лудница и ако отида само за чаша ще "изгоря" с хиляди други неща Joy

# 438
  • Мнения: 8 759
Здравейте отново от мен! Затруднявам се да намеря козметичен салон, който да предлага ламиниране на мигли или ботокс на мигли - навсякъде го наричат различно. В София ми беше лесно - доста популярна услуга е и не очаквах да се затрудня така. Или тук има друго име и затова нищо не ми излиза в гугъл..? Ще съм благодарна, ако някой има информация! 😊

Beauty Bar на ул. Воден . Аз там си ги правя.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Магазин Пластик, на ъгъла на Бенковска преди бебе борсите в посока пазара. Имат всякакви чаши, опаковки, алуминиеви форми, но дали имат със столче точно, не знам.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 300
Къде в града има хубави дамски дрехи ХХЛ размер и нагоре?

Освен споменатите вече, има и един магазин на "Княз Борис". Там съм виждала най "интелигентните" дрехи в големи размери. Цените, обаче, също не са малки (примерно панталон 100-ина лв), но пък не пречи да разгледате. Намира се с/у офиса на А1 (МТел) малък магазин, с по един манекен от двете страни на вратата май беше. Не знам кой ги аранжира, но винаги проявява вкус при съчетание на модели, цветове и форми. По нататък, пак по Княз Борис, в отсека м/у Прити Шопа и ул Шипка, има още един малък магазин, цените му са пак  като за главна улица, моделите обаче не са -  предизвикателни, крещящи, да не кажа друго, но и там се намира по нещо интересно. Следващия, за който се сещам е на ул Стефан Стамболов, това е уличката започваща от Княз Борис, спускаща се перпендикулярно на Княза към сградата на Баня Гъбата - вървите по десен тротоар, преди химическото чистене. Пълна скръб по мое мнение, но може пък да са се светнали, че пълни, обемни жени, също могат да бъдат обличани елегантно и да са променили нещо - не пречи да надникнете ако Ви е на път.

# 441
  • Мнения: 145
Магазин Пластик, на ъгъла на Бенковска преди бебе борсите в посока пазара. Имат всякакви чаши, опаковки, алуминиеви форми, но дали имат със столче точно, не знам.
Благодаря! Гледах сега в сайта, има. Утре ще проверя в магазина. Днес хем търсих съвсем близо до магазина, но до него не отидох Rage

# 442
  • Мнения: 8 759
Някой пазарувал ли е в магазин Fashion Gallery срещу Ню Йоркър?
Оригинални ли са дрехите и има ли хубави неща?
Честно казано никога не съм влизала....

# 443
  • София
  • Мнения: 3 167
Някой пазарувал ли е в магазин Fashion Gallery срещу Ню Йоркър?
Оригинални ли са дрехите и има ли хубави неща?
Честно казано никога не съм влизала....
Много го обичам този магазин. Аутлет е, трябва да се гледа всичко. Но си е тръпка да откриеш нещо което търсиш и да е твоят размер. Имам страхотни попадения от там. Разбира се и боклуци не липсват. Големи размери също се намират.

# 444
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Присъединявам се към последното мнение, дрехите са оригинални:  предимно Зара, Бершка, Манго и т.н., но често са с малки дефекти, оглеждайте ги и често са единични бройки, въпрос на късмет е, наистина понякога излизат страхотни находки и заради тях го посещавам често. Последните ми покупки са все сандали естествена кожа за символични цени. Харесва ми, че подреждат всичко и по цвят, доста лесно е, ако търсиш нещо конкретно. С две думи: наглеждайте го. Simple Smile
Относно чашите, знаете за Джъмбо, но пак ще напиша за информация колко приятно изненадана бях да открия доста голям избор на еднократни прибори, включително и еко(дървени), различни размери чинии. Ако търсите да изглеждат по-стилно и не типичните пластмасови, в Джъмбо има много богат избор, приличат на стъкло: за различни видове алкохол, включително и шотове. При коледните продукти има цяла остров с подобни плата, чаши, доста сполучливи има, на втория етаж има пак, но не се повтарят, което е гадно, не можеш да сравниш, а трябва да се връщаш на ниво 1, ако нещо ти е харесало там.

# 445
  • Мнения: 4 590
+1за фешън галерия купих си няколко пъти супер маратонки за без пари.

# 446
  • Мнения: 6 529
Къде има красиви кутии за бижута тип куфарче?

# 447
  • Мнения: 5 386
В кой мол е този аутлет, vanian?

# 448
  • Мнения: 8 759
Не е в мол, намира се в центъра срещу Ню Йоркър.

# 449
  • Мнения: 286
Момичета, трябва ми дрянова пръчка за сурвакница. Случайно да сте виждали някъде по пазарите да продават?

Общи условия

Активация на акаунт