Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 5

  • 40 295
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 725
Относно дренажите е най-добре да има такива. От там изтича мръсната кръв и това според мен елиминира вътрешни хематоми. Като гледам оабче не всеки слага, което не е болка за умирне, но според мен трябва да има.
За мамолога се прави, за да се елиминират доброкачествени и всякакви образования. След като се заема да те отваря хирурга, той трябва да е наясно за тези неща. Ако се открие нещо, може да се компрометира самата операция и да се търси друго лечение. Това според мен е много важно. Има жени, който отиват да уголемяват гърди без никога да са ходили на мамолог. Ами ако има образования?!! Пази боже всекиму от такива неща.

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 959
В болницата си стоях един ден, но доктора прецени, че е добре да остана с дренажите няколко дни, защото се пълнят.
Неприятно е да се клатушкат покрай теб и да се налага да ги празниш, но определено има и много позитиви. Бях си с плосък корем, а и самите отоци покрай гърдите спаднаха бързо /това според доктора, нямам база за сравнение/.

За мамолога - предполагам, че си под 40 години и биха ти направили мамография само ако мамолог прецени.
Кардиограмата ти я правят при консултацията с кардиолог, на хирурга му е важно заключението от кардиолога, не самата ЕКГ.

# 452
  • Мнения: 10
Алина, ти при Молов в София ли се оперира?? Много ми харесва твоят резултат, а предполагам, че с времето става все по-добър. Предвид и че си писала, че си имала "празни чорапчета" и се е получило само с импланти, още повече ми харесват. Relaxed
Молов на всички ли слага дренажи??
За Тепавичарова също съм чела, че слага... А Романски дали и той го прави??
Момичетата, които са оперирани в Турция, може ли да споделят там дали се слагат дренажи??

# 453
  • Мнения: 1 725
В Турция поне при мен слагаха, един ден само тъй като нямаше много течност.

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 959
Gerber77, да при Молов съм оперирана. На всички слага дренажи, стандартно за един ден, докато си в болницата, но по негова преценка на някои ги оставя по-дълго.
Да, чорапчетата са много добре  Smile

# 455
  • Мнения: 2 767
В болницата си стоях един ден, но доктора прецени, че е добре да остана с дренажите няколко дни, защото се пълнят.
Неприятно е да се клатушкат покрай теб и да се налага да ги празниш, но определено има и много позитиви. Бях си с плосък корем, а и самите отоци покрай гърдите спаднаха бързо /това според доктора, нямам база за сравнение/.

За мамолога - предполагам, че си под 40 години и биха ти направили мамография само ако мамолог прецени.
Кардиограмата ти я правят при консултацията с кардиолог, на хирурга му е важно заключението от кардиолога, не самата ЕКГ.
Това ми е интересно, че нямам в списъка с изследвания назначен преглед с кардиолог

# 456
  • Мнения: 88
И аз бях с дренажи..мисля че от там идваше и по-голямата болка и дискомфорт,защото сега като ги махнаха е значително по-добре..Не ми се е гадило след упойката,но доста време ме втрисаше Simple Smile

# 457
  • Мнения: 3 028
И аз при Стоянов бях с дренажи 1 ден.
Дете2, при кой доктор няма консултация с кардиолог? Това е най важната консултация. Прегледа при него е кардиограма и кръвно.
При прегледа на мамолог се прави ехограф на гърдите и се пише заключение, като се прикачват снимките. Също задължителна консултация, според мен...
Най добре се обади и питай.

# 458
  • Мнения: 2 767
И аз при Стоянов бях с дренажи 1 ден.
Дете2, при кой доктор няма консултация с кардиолог? Това е най важната консултация. Прегледа при него е кардиограма и кръвно.
При прегледа на мамолог се прави ехограф на гърдите и се пише заключение, като се прикачват снимките. Също задължителна консултация, според мен...
Най добре се обади и питай.
Вече попитах, консултацията с кардиолога се прави там в болницата, но не разбрах може би преди самата операция. А за мамолога е така както казваш, мислех че трябва ренгенова снимка от мамолога а то било само преглед с ехограф. Но този преглед при кардиолог би трябвало де е по-рано а не преди самата операция вече като е платена една част от сумата и ако се окаже,че има проблем какво правим. Не че ще стане така, но все пак

# 459
  • Мнения: 38
Здравейте на всички,докато ви четох и събирах мнения си запазих час при Молов за консултация.И така неусетно имам и час за операция на 14.12.2019г.Колебая се между 300сс или 325сс. Като гледам на  Kaleia колко са хубави а са 300сс ами не са чак толкова малки,аз съм 158см.48кг.

# 460
  • Мнения: 1 725
Слагай 325, разликата е малко и щом може...

# 461
  • Мнения: 8 785
Споделям нещо интересно, особено когато не знаем как ще изглеждат гърдите - 3D визуализация при Георгиев   

Изглеждат супер реално изглежда  ще го посетя догодина и него.
А днес видях перфектни гърди от него и се позаинтересувах относно работата му.

# 462
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета. Ще съм много благодарна, ако някоя от вас ми даде някакъв телефон за запазване на час за консултация при д-р Молов в Бургас. Благодаря ви предварително.

# 463
  • Мнения: 38
Да може и повече но аз се притеснявам,на анатомичните ми каза 355сс,но аз избрах кръгли и от там се променят и кубиците стават по-малко при кръглите!

# 464
  • Мнения: 656
Днес правя месец и влизам да се отчета виртуално BowtieHug
Последната седмица тотално като свои ги чувствам, бавно поолягат и се понаместват. Ще възобновя тренировките с тежести и градско колоездене- поетапно и с малко натоварване. Ето снимки от тези дни
Скрит текст:




Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 07:36 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт