НОЕМВРИйки 2019 - тема 7

  • 28 605
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 224
И при нас прегледите са всяка седмица от началото на деветия месец. Тогава за първи път ще ходя на тонове (около 36г.с.).

# 91
  • Мнения: 3 736
За първи път тоновете в 29 г.с ми ги слушаха.По принцип всяка седмица ходя на преглед ,но за мое спокойствие.Бях на 16 и на 19.09 на преглед.Сега имам часове за 25 и 30.09 ,също и за 3.10.От миналата седмица имам скъшена шийка и поради тази причина вече по-често ме викат.

# 92
  • Мнения: 266
И при нас прегледите са всяка седмица от началото на деветия месец. Тогава за първи път ще ходя на тонове (около 36г.с.).

Хм, значи и при мен може след 36 седмица да започнат да ме викат по-често. Трябва да попитам....

# 93
  • Мнения: 958
Мами колко по-рано трябва да започна да мажа зърната с Лансинокс ?

Надя аз ще раждам в Надежда от сега ходя на тонове веднъж седмично и имам записан час за определяне на дата .

И аз взех от Лидл сутиени и клин , много са мекички ! Има много хубави албуми за бебчо ❤

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 13:11 от mmoira

# 94
  • София
  • Мнения: 92
Минавам само да се оплача че днес отново ме приеха за задържане с болки и постоянни контракции. Включиха ме на системи, включително с кортикостероиди за всеки случай.
За първи път ми правиха запис на тоновете в 25 седмица когато лежах за първи път за задържане, от тогава на всеки две седмици сме на преглед + тонове, а от 36 ще бъдат всяка седмица.

# 95
  • Мнения: 30
Ами аз влизам в 35 та, което означава следващата седмица да се запътвам към Майчин Дом за следене, пък ще видя там дали ще ме викат всяка седмица.

# 96
  • Мнения: 1 037
Ако не сте видели във фейсбук, в лидл са пуснали якета с приставка за бебеносене. Не съм ги виждала наживо, но на картинка изглеждат симпатични. И са 46 лв, не 200.
Не съм мазала предварително с нищо, а и след това само 1-2 пъти. Но не са ми се разранявали зърната.

# 97
  • Мнения: 2 224
Еви, стискам палци да затихнат болките и скоро да те изпишат.

# 98
  • Мнения: 128
И аз се записвам в новата тема

# 99
  • Мнения: 36
Lady_ gothic

Бебка като е била кротичка в корема, след като я роди пак ли тенденцията се беше запазила или става обратното.
Не вярвам в бабини деветини,но се замислям малко или много !?
Благодаря за темата pampers, много е сладка❤

# 100
  • Мнения: 2 224
Summer е авторът на темата Blush

# 101
  • Мнения: 639
Хихи и аз съм го чувала това за характера на бебчето още от корема на мама.Мойте сладурчета и двамата са си диваци от преди да се родят,а този най-малкия ... Незнам какво ще е , върти се постоянно от седалищно,главично,напречно,разтяга се по диагонал- абе щурчо.Да са ни живи и здрави само и палави пак ще пораснат . Simple Smile Blush Hug

# 102
  • Мнения: 80
Ехоооо и аз съм тук 🤗
Все чета какво сте купили за бебоците и ви се радвам. Аз разчитам на дрешките от баткото  и не съм копувала, ноооо... Сега получих първите си подаръци за бебчо, мама му купи комплект за изписването, порт пелена, шишета и още 3 комплекта дрешки (единият е динозавърски 😘😋).
Чакам да вляза в 8ми месец (30+4) и да "мятам" бебешкия гардероб. За болницата не съм купила още нищо, но скоро и това ще стане. Тази седмица ще взема корито и козметика.... и така. Става все по приятно 😊

# 103
  • Мнения: 3 222
Моето каквото си беше в корема и с какъвто режим, такъв си е и до днес. Промяна никаква. Grinning

# 104
  • Мнения: 4 859
Еви,стиснати палчета да овладеете положението и да се прибереш скоро у дома Heart

Волпина,ами не е кротка щерката,мъжкарана
 е и освен като спи не се спира.Ама иначе нанка като пън от бебе,с това поне не е имало проблем,през другото време е тазманийски дявол Joy

Момичета,много съм притеснена!!!Мама е с херпес зостер,щерката е сега при нея(от петък,днес трябваше да я взема,но не я заради това).Добре е засега ,но нито тя,нито аз сме карали варицела и се притесних много...Дайте съвет,опасно ли е???В мозъка ми е каша,досега съм ревала...

Общи условия

Активация на акаунт