На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 345
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 959
Амигос травел и Солвекс вече са пуснали оферти, но повечето са за хотели, които не са много кометирани във форума.

# 91
  • Мнения: 1 396
Във Визит има оферти за няколко хотела,но интересното е,че отстъпката е за края на сезона при повечето. Не е както друг път процедират определен процент за целия сезон при ранни записвания.

# 92
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Не намирам оферти за море България 2020г на Холидей планет.Може ли линк към всички оферти?
Поставила съм линк в предния ми пост. Всъщност, получих мейл в абв и от там влязох. Трябва явно във всеки хотел да се влезе и да се види дали има ранни или не.

# 93
  • Мнения: 1 606
Алгара пуснаха ранни записвания през сайта им.

# 94
  • Мнения: 6 244
Във Визит има оферти за няколко хотела,но интересното е,че отстъпката е за края на сезона при повечето. Не е както друг път процедират определен процент за целия сезон при ранни записвания.
Аз във Визит не виждам оферти за 2020. Тези са стари за края на лятото на 2019 г.

# 95
  • Мнения: 1 396
Във Визит има оферти за няколко хотела,но интересното е,че отстъпката е за края на сезона при повечето. Не е както друг път процедират определен процент за целия сезон при ранни записвания.
Аз във Визит не виждам оферти за 2020. Тези са стари за края на лятото на 2019 г.

Извинявам се!
Подвеждащо са ги сложили в графа с ранните резервации за 2020г и не съм догледала.

# 96
  • Мнения: 6 244
Ето и първите оферти за лято 2020 във Визит.
https://www.visit.bg/oferti-pochivki/ranni-zapisvanija/

# 97
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Още вчера излязоха офертите за Албена и вилите в Приморско клуб, Лонг Бийч в Шкорпиловци , а днес са пусналии за хотел Калимера в Сл.бряг и  Бялата Лагуна.
fatalina, в другата тема за Албета писах с питане дали да избера Албена или Турция.На кантар съм.Не е ясно кога ще си дойде съпруга ми от чужбина, за да взема решение къде да ходим.Не знам дали си струва тази Турция, да хвърлим една шепа пари за нещо, което не знам дали ще ни хареса?!

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 21:51 от rusalka1

# 98
  • Мнения: 6 244
Още вчера излязоха офертите за Албена и вилите в Приморско клуб , а днес са пусналии за хотел Калимера в Сл.бряг.
fatalina, в другата тема за Албета писах с питане дали да избера Албена или Турция.На кантар съм.Не е ясно кога ще си дойде съпруга ми от чужбина, за да взема решение къде да ходим.Не знам дали си струва тази Турция, да хвърлим една шепа пари за нещо, което не знам дали ще ни хареса?!
Ами и аз още не съм решила окончателно, но като чета отзивите за турските хотели и най-вече за плажа и морето там, май няма ди рискувам. Ще видя офертите и ще преценявам.

# 99
  • Мнения: 3 373
Има прекрасни хотели в Турция, с хубав плаж и всичко останало, но цените със самолет са си по-високи, отколкото тук. И аз се чудя, май не ми се дават хиляда лева отгоре за това, което има и в Дюни... 🤔

# 100
  • София
  • Мнения: 5 865
Дали на мен ми се струва,  но последната година имаше повече разочаровани от южните съседки,  и казаха хората, че може подобно нещо да се намери и в България за по -малко пари.

# 101
  • Мнения: 1 067
За Бога не бързайте с Приморско клуб - вилите и форест бийч.
След тазгодишния резил, не очаквам да има подобрение, а по=скоро обратното.

# 102
  • Мнения: 2 058
Аз все повече за Серенити се замислям , предлагат ми хубава цена , но не искам да бързам .
Фаталина , ти беше споделяла мнения за хотела , нали?

# 103
  • софия
  • Мнения: 2 896
Аз все повече за Серенити се замислям , предлагат ми хубава цена , но не искам да бързам .
Фаталина , ти беше споделяла мнения за хотела , нали?

И аз обмислям Серенити, но не ми е изгодно настаняването, което ни предлагат.

# 104
  • Мнения: 2 516
Аз чакам дали Александрия ще пуснат новостроящия се Белведере в Приморско и на каква цена

Общи условия

Активация на акаунт