На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 750
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Да ти кажа, в Приморско все още могат да се намерят жилища на прилични цени.Поне там разглеждах и ми направи впечатление.

Очертава ни се футболен турнир на детето в края на май-началото на юни в Несебър.
Нямам идея от прилични студиа, семейни хотелчета може би за 3-4 нощувки.Още не знам колко дни ще е турнира.Какво може да препоръчате за новия град?Май желателно да е до стадиона или някакви игрища, ако има, който също не знам къде се намира.

# 676
  • София
  • Мнения: 6 024
Да, гледам и аз обяви ( вкл и Приморско ) за покупки на студиа, да. И се чудя и за чистотата на плажовете. Понеже нали основен проблем са си прерчиствателни станции дали има или няма. Та затуй се ослушвам.

Може да е тъпо , но така разсъждавам Ако човек инвестира парите за 10-15 годнини посещение на море в студио. то това студио хем един ден може да го продаде и дори да не му е някаква висока цената след време, пак ще вземе някой лев. Или ще има една стая на старини да иде да кара цяло лято там ... мечтая си... аз... но така го виждам.. Пък може да ми писне все на едно място.. и това е така Stuck Out Tongue Winking Eye

# 677
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Плажовете на Приморско са чисти.Водата също.Поне за сега.Дори в Китен е по-мръсно морето.Такива са ми наблюденията и информацията.Много бих искала и ние да си вземем студио или етаж от къща в Приморско.

# 678
  • Мнения: 6 332
Да, гледам и аз обяви ( вкл и Приморско ) за покупки на студиа, да. И се чудя и за чистотата на плажовете. Понеже нали основен проблем са си прерчиствателни станции дали има или няма. Та затуй се ослушвам.

Може да е тъпо , но така разсъждавам Ако човек инвестира парите за 10-15 годнини посещение на море в студио. то това студио хем един ден може да го продаде и дори да не му е някаква висока цената след време, пак ще вземе някой лев. Или ще има една стая на старини да иде да кара цяло лято там ... мечтая си... аз... но така го виждам.. Пък може да ми писне все на едно място.. и това е така Stuck Out Tongue Winking Eye
Приморско и Китен се обслужват от една обща пречиствателна станция, която си работи нормално. В момента се изпълнява проект, с който се реконструират няколко канализационни помпени станции, които припомпват отпадните води на Китен към станцията.

# 679
  • София
  • Мнения: 6 024
Благодаря. А Вие, понеже сте в тази Професионална област, ако избирате студио за покупка, по Южното ни Черноморие, кои други села или градчета бихте гледали? От гледна точка чистота на плаж, пречиствателни станции и т.н. Ако споделите..

# 680
  • Мнения: 6 332
Благодаря. А Вие, понеже сте в тази Професионална област, ако избирате студио за покупка, по Южното ни Черноморие, кои други села или градчета бихте гледали? От гледна точка чистота на плаж, пречиствателни станции и т.н. Ако споделите..
От гледна точка на чисто Южно Черноморие, то от Обзор до Царево почти навсякъде има пречиствателни станции. Изключение прави Крайморие и част от Черноморец. Лозенец има пречиствателна станция, но не е с достатъчен капацитет и понякога в активин сезон не смогва да пречиства добре отпадните води. В новата част на Созопол също не всички имоти са включени в канализационната система на града. След Царево, т.е. Синеморец, Ахтопол, Варвара и Резово няма пречиствателни станции, но предполагам, че по-големите хотели си имат локални такива. Дори в тези места няма масто за притеснение, защото както реките, така и морето имат  способност да се самопречистват. Това важи за по-малки населени места, където няма чак такъв туристопоток и изливане на големи количества отпадни води. Относно изборът на място не бих могла да Ви посъветвам, защото всеки си има предпочитания, усещане за това какво за него е важно. Дали харесва по-живи и уредени места или пък по-тихи и спокойни селца и градчета.  За мен най-хубавият плаж, море и курорт е Слънчев бряг.

# 681
  • София
  • Мнения: 6 024
Благодаря, добре беше да прочетем, че нали все се говори по тази тема, пък ако ще търси да купи човек, е добре да знае поне за чистотата и някои други важни неща. Grinning

# 682
  • Мнения: 2 528
Да ти кажа, в Приморско все още могат да се намерят жилища на прилични цени.Поне там разглеждах и ми направи впечатление.

Очертава ни се футболен турнир на детето в края на май-началото на юни в Несебър.
Нямам идея от прилични студиа, семейни хотелчета може би за 3-4 нощувки.Още не знам колко дни ще е турнира.Какво може да препоръчате за новия град?Май желателно да е до стадиона или някакви игрища, ако има, който също не знам къде се намира.
Рената ти е май близо до стадиона - защо пък не?

# 683
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Хотел Рена не е ли в Сл. Бряг? На нас ни трябва семеен хотел за повече родители или студиа, да сме в една сграда близо до стадиона.

# 684
  • Мнения: 2 528
По-близо е до Несебър. И стадиона, виж го в Гугъл Ърт.

# 685
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Стадиона го видях къде е, но целта е всички родители да сме в един хотел.Не всички ще могат да си платят нощувките в скъп хотел.Ще бъдем по цял ден на стадиона.Така, че ни трябва малък семеен хотел или комплекс с двойни стаи , тройни или студиа. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 16
Здравейте,  някой който е почивал в Топола Скайс би ли споделил мнение относно стаите, обслужване, храната и напитките. Като цяло на там сме се насочили, но приемам и съвети и предложения и за други хотели, без значение къде, като изискването е да са ол инклузив и да имат басейни с пързалки за децата. Благодаря предварително 🙂

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 16:54 от dorika

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
 За мен най-хубавият плаж, море и курорт е Слънчев бряг.
Плаж може би, морето си е едно Laughing  А като курорт, ако изключим навалицата и повръщащите от обяд още пияни туристи по улиците, щеше да е хубав все още, да...

# 688
  • Мнения: 3 922
rusalka, Вижте хотел "Калипсо" на Сл.бряг. Управлява се от същата компания, която управлява и "Сънрайз"-ите в Обзор. В букинг е с висок рейтинг и предполагам, че всичко ще е на ниво.

# 689
  • Мнения: 6 332
 За мен най-хубавият плаж, море и курорт е Слънчев бряг.
Плаж може би, морето си е едно Laughing  А като курорт, ако изключим навалицата и повръщащите от обяд още пияни туристи по улиците, щеше да е хубав все още, да...
Подозирах, че ще има такъв коментар, но не смятам да влизам в спор. Много пъти съм писала за Сл. бряг и само, който добре познава курорта би ме разбрал.

Общи условия

Активация на акаунт