На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 891
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 382
Някой да има идея къде се намират бунгалата от финала на сериала Откраднат живот?Питах в темата за ОЖ,но там не знаят.Ако някой е гледал сериала и ги знае,просто са страхотни,точно на плажа.Вторите такива, които виждам в Бг след онези в Градина.
За съжаление не гледам сериала, но мога да попитам и да получа информация от първа ръка, къде се намират тези бунгала. Имам приятел, който работи към тази продукция. Само ти кажи, тези бунгала в кой сезон са били снимани?

Относно проблема с тръбата, ще пусна карта и сами може да видите къде се намира пречиствателната станция (тя е горе над старият път - зеленото поле до Петрол, а самото заустване до колкото съм запозната върви по т.н. река, която излиза до Лагуна бийч, Блу Ориндж и Хасиенда бийч. Тези бунгала на картата ги дава, че са ситуирани по средата на плажа, т.е. не са близко до тези хотели.
https://pochivka.bg/tsarski-plazh-e401

# 661
  • Мнения: 3 616
Страшно много хотели предлагат кошара, повечето искат заплащане за нея. Simple Smile
Даже бяхме резервирали стая а ни настаниха в апартамент(малък) без да доплащаме това в Слънчев бряг.
Е, това вече е по преценка на хотела.Много хотели го правят в междинен или слаб сезон.И ние в хотел Серенити са ни настанявали вместо апартамент парк в апартамент море.

А, за кошарата, просто сте попадали на такива хотели.Например хотели като Рива-Сл.Бряг, Ескада Бийч - Ахтопол, Морско око гардън-Златни пясъци, Хотел Марина Сандс-Обзор, Блек Сий Стар-Черноморец, Аркутино Фемили Ризорт-Аркутино и много, много други, да не изброявам още искат пари за кошара.
Така, че вярно е, че се иска масово доплащане за кошара. Simple Smile Simple Smile
Айде На твоето да е, да си усмихната и щастлива.

# 662
  • София
  • Мнения: 6 140
Аз си бях купила сгъваема кошара , преносима, и ми беше много удобна. И сгъваем матрак.
Масово по хотелите ми предлагаха скъсани или стари кошари и в 90% от случаите са без матрак.
Отделно някаква възглавница и бельо, уж бебешки , ама не са бебешки. Голям чаршаф с дупка са ми давали , сгънат на 4 и сложен в легълцето. Disappointed Relieved

Ами то това бебе може да се заплете, ако се завърти 10 пъти през нощта в този калъф, Аз малко съм страхлива, отделно да спи 7-10 дни на твърдо без матраче не ми е опция. Отделно са ми искали 5-10 лева на ден. Веднъж отиваме и там ми сервираха, че кошара няма да имаме, щото имали само 2 за целия хотел , ама тъкмо били заети Fearful
И аз с бебе на спалнята, таткото на един диван.... айде няма нужда... цяла нощ не мигнах да го вардя да не се търкулне на пода...
Та си носех... всичко от-до...

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:54 от Wooden Cuckoo Clocks

# 663
  • Мнения: 2 533
Та си носех... всичко от-до...
И аз така.

# 664
  • В.Търново
  • Мнения: 6 735
cia_maritima, ами права съм, не съм излъгала. Simple Smile
На Албена в хотелите например предлагат безплатни кошари.Но курорта е семеен, поне от кошарите не печелят все още. Grinning
Все известни хотели, които се посещават от много хора искат пари за кошари, Блу Ориндж-Созопол, Приморско дел Сол - Приморско, даже в Престиж Сити 2 - Приморско искат по 10лв на ден.Кажи , моля те, че ми стана интересно кои хотели предлагат безплатни кошари, защото всички искат пари, не съм попадала на хотел или поне не се сещам за такъв с безплатна кошара, освен Албена. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 2 056
И аз съм си носила сгъваема кошара за детето. Предпочитах с наше матраче и завивки, по хигиенично ми се е струвало...

# 666
  • Мнения: 683
В Белвил беше безплатна, сега и в Мирамар ми изглежда като да е безплатна. Всъщност и мен много ме изненадва, че някъде искат, защото до сега никъде не сме плащали за кошара (но моят опит е предимно чужбински и планински). Аз нося само чаршафи и кърпи за детето, че ако помъкна и кошара с матрак, трябва да я вържа за покрива, за мое съжаление.

# 667
  • Мнения: 783
Ние ще сме в Сол Несебър Палас и имаме 2 кошарки(безплатни). Simple Smile Разглеждайки доста хотели преди това,забелязах,че навсякъде пише кошарка/детско легло-безплатно.Не съм попадала на такъв,в който да се заплащат.

# 668
  • Мнения: 1 430
В Престиж Сити 2 потвърждавам,че искат пари за кошарата.И аз като си направих сметката,че за 5 нощувки ще дам 50 лв,а реално един базов модел на такава кошара струва толкова или с 20- тина лв.повече.Обаче после жестоко съжалявах,че не поискахме,спа в количката,но беше голям зор.
Миналото лято в Сънрайз ол суитс, Обзор,не ни искаха пари за кошарата.
fatalina, благодаря,аз вече разбрах🙂,това е частен плаж към резиденцията Евксиноград и бунгалата са там.Не са за нас простосмъртните,само за "намазани филии",както се изрази приятелката,която ме осведоми.Но изглеждат страхотно.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 19:28 от renidimova

# 669
  • Мнения: 6 382
В Престиж Сити 2 потвърждавам,че искат пари за кошарата.И аз като си направих сметката,че за 5 нощувки ще дам 50 лв,а реално един базов модел на такава кошара струва толкова или с 20- тина лв.повече.Обаче после жестоко съжалявах,че не поискахме,спа в количката,но беше голям зор.
Миналото лято в Сънрайз ол суитс, Обзор,не ни искаха пари за кошарата.
fatalina, благодаря,аз вече разбрах🙂,това е частен плаж към резиденцията Евксиноград и бунгалата са там.Не са за нас простосмъртните,само за "намазани филии",както се изрази приятелката,която ме осведоми.Но изглеждат страхотно.
Ами изобщо не  е вярно, че бунгалата, вилите и хотела в Евксиноград не могат да се ползват от външни туристи. Може да се ползват, но основно в извън активен сезон, защото през другото време се посещават от министри, депутати и други висши държавни служители и местата се запълват от тях. В този период, но разбира се не по едно и също време, в слънчевото бунгало почиват президента и премиера на РБ. Естестествено тогава и достъпът за външни хора е силно ограничен, от съображение за сигурност. Ето това е сайта, през който може да се правят резервации, но провери кога най-рано може да направиш резервация.
https://travel.government.bg/prices.php?id=56
Тук има и снимки на въпросните бунгала,  както и цени

# 670
  • Мнения: 1 430
Ее,fatalina,супер си! Благодаря!

# 671
  • Мнения: 321
Здравейте, темата ви е много полезна, сега минавам през страниците. Можете ли да препоръчате хотел, който предлага кошара? Бебето ни ще е на 1г 2м и ако помъкнем кошара с нас, няма да остане място за багаж. 🙂 За сега само Мирамар видях.
На нас кошара ни подсигуряват от хотела просто трябва да заявим че искаме - престиж Златни пясъци. Но ако изберете хотел където се плаща и не искате да плащате ( и аз няма да им дам по 10лева на ден) може да си я изпратите по Еконт. Аз така мисля да процедирам с количката защото ни е голяма. Нямам такава тип чадър а за едното море няма да купувам.Количката ще ми излезе 12 лева в едната посока. За кошарата може и по малко.

# 672
  • Мнения: 4 887
Как съм изпуснала тази хубава тема Simple Smile))))) поправям се. И да споделя, че и при нас на повечето места са искали пари за кошара. За мен е нередно да плащаш допълнително за спането на бебето.

# 673
  • В.Търново
  • Мнения: 6 735
Така е, aDream.Изхитриха се и започнаха да искат и от бебетата пари.

# 674
  • София
  • Мнения: 6 140
Аз съм казала на мъжа ми, че по-добре да си купим студио на морето, някъде на 2ра линия на прилично място, без да е затворен комплекс обаче.... ако може
То ние както ходим поне 3 пъти на море всяко лято..... с децата и като отрастат още малко ще ги таксуват като възрастни...ами... цената се връзва... по- добре студио да купим вместо 10 години да плащаме инклузивите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Както и мъжа ми е с широки пръсти, точно толкова ще дойде като цена

Общи условия

Активация на акаунт