Пазарувате ли дрехи онлайн?

  • 772
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Пазарувате ли дрехи втора употреба от странички и групи във Фейсбук?

Фактът,че напоследък много от моите приятелки пазаруват, а и ме запалиха и мен.
И това ме провокира да ви попитам какво мислите за тях?
Намират се доста качествени неща на ниски цени,а и е доста удобно за хора, които нямат време да обикалят,а направо си харесват и поръчват.

# 1
  • Мнения: X
Не. Нямам добър опит в купуването на дрехи онлайн, основните проблеми са в размерите - липсват, общи са или са грешно описани. Била съм продавачка в една верига, която имаше и онлайн магазин. От марка до марка има разлика. Едната е уголемена с един размер, другата умалена с два. Примерно аз нося М - на първата нося S, на втората - L/XL. Ако не знаеш кой размер си от съответната марка, не е много ок да купуваш.
Качеството не го коментирам. Точно във фб съм виждала страшно много неща от алиекспрес. Малко ми е измекярско.

# 2
  • Мнения: 3 730
Темата ти изобщо не е оформена добре.В заглавието питаш “пазарувате ли дрехи онлайн”,което означава изобщо от всякакви сайтове.В следващия момент анкетата ти е с въпрос “пазарувате онлайн от страници и групи”,което ограничава кръга.Трето-в зададения от теб въпрос вече питаш за пазаруване,но дрехи втора употреба,което е съвсем различно.

Лично аз пазарувам онлайн и не само дрехи,но САМО и единствено от конкретни марки и доказани сайтове.
Не бих купила нищо от разни страници във фейсбук пълни с турски и китайски реплики,а камо ли дрехи втора употреба.Не бих и влязла в подобен магазин.

# 3
  • Мнения: 4 755
Пазарувам дрехи онлайн основно за сина ми, но не от странички във фейсбук и не втора употреба. Пазарувам от германския Амазон по намаленията. Пускам филтър по размер и определени марки и така за около час максимум детето се е сдобило с необходимите дрехи,

# 4
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Не, не купувам дрехи от ФБ групи или втора ръка
Пазарувам онлайн от определени магазини, които имат реални такива около мен. Ако покупката е несполучлива, предпочитам да връщам намясто.

# 5
  • Мнения: 1 750
Само от определени марки, при Фейсбук "търговците" рядко снимката и описанието отговарят на реалността.
Ако ще плащам за евтини китайчета по-добре да си ги поръчам от Алито.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 990
Онлайн - да, от ФБ втора употреба - не.
Купувам дрехи и обувки и за мен, и за близките ми, но от марки, които знам, че отговарят на номерацията и очакванията ми за качество. Често се случва да си харесам нещо и да го дебна, докато цената му стане по-приемлива. За сина ми купувам основно онлайн.

# 7
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Пазарувам дрехи само от Zalando, при това рядко. Предпочитам, както се казва, око да види, ръка да пипне 😀
Втора употреба- не.

# 8
  • Мнения: 54 391
От ФБ и втора ръка, не.
Онлайн да, от НМ.

Общи условия

Активация на акаунт