Херпес

  • 32 657
  • 677
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 19
Някой знае ли нещо за тази ваксина
Херпесвак 2
Пише, че е предназначена за херпес 2 тип!

# 121
  • Мнения: 40
Това е стара българска ваксина, която е била много ефективна но е спряна от производство. В момента има руска ваксина Витагерпавак но е на пазара само в Русия и е трудна за набавяне. Ако сте от София е хубаво да се свържете с др Велчева вирусолог от Цибалаб, тя била най наясно с херпесните ваксини понеже е работила заедно с др Дундаров, който е измислил българската ваксина.

# 122
  • Мнения: 19
https://x-vax.com/
Американски учени, много надеждна ваксина започват да изследват за херпес 1 - 2! Изчиствала абсолютно организма от тая гад! Дори и скрит в невроните не оставал! Вече тече първа фаза на изпитанията! Опасяват се само отгоре да не ги спънат по комерсиални причини.. сещате се!.. Wink

# 123
  • Мнения: 39 248
Оф, тая ваксина никога няма да види бял свят.

# 124
  • Мнения: 40
Дано успеят с тази ваксина, но ще минат поне 5 години докато завършат всички фази. Аз имам един такъв въпрос към вас с какъв тест ви диагностицираха херпеса? На мен не можаха дами вземат материал за ДНК изследване понеже нямах мехурчета и ранички. До сега съм правила 4 кръвни теста за антитела и ми излиза положителен резултат само за първи тип.

# 125
  • Мнения: 6 622
Кръвните изследвания не са много надеждни, а и херпес тип едно може да ти излиза на много места, включително и в интимната област. Единственият сигурен метод е взимане на секрет от мехурчетата.

# 126
  • Мнения: 19
Дано успеят с тази ваксина, но ще минат поне 5 години докато завършат всички фази. Аз имам един такъв въпрос към вас с какъв тест ви диагностицираха херпеса? На мен не можаха дами вземат материал за ДНК изследване понеже нямах мехурчета и ранички. До сега съм правила 4 кръвни теста за антитела и ми излиза положителен резултат само за първи тип.

Не съм си правил тест досега! Само по дерматолози съм ходил! Момичето което ме зарази каза, че има генитален! А да чукна на дърво от 6г ми излизат нещо като пъпки без връх само в областта на задните части, по половите органи досега абсолютно нищо съм нямал! Бях с презерватив по време на въпросната вечер.. Мехурчета съм виждал едно микроскопично само веднъж.. Тези неща не са ми групирани а са разпръснати.. не са като на снимките в нета където гнездо от мехури, ранички после! При мен мехури и ранички никога досега е нямало! Трябва да отида в някоя лаборатория да ми кажат как може да се провери Simple Smile

# 127
  • Мнения: 39 248
Човек, ти сигурно въобще нямаш херпес.

# 128
  • Мнения: 19
Ох, надявам се да е така, но определено имам някаква такава градина! Че и секса съм спрял,  все ме е страх да не предам на други хора.. Трябва да тръгна по лабораторий явно! Все пак като споделих тук ми олекна! Много сте мили, благодаря за което! Simple Smile

# 129
  • Мнения: 10 569
Rosen, когато се появят, иди на лекар - дерматолог. Той ще те прати за изследване в лаборатория, ако не може да реши какво е само от преглед.

# 130
  • Мнения: 6 622
Когато херпесът ти е активен отиди на вирусолог и ще разбереш. В никакъв случай дерматолог! На мен ми излиза херпес симплекс тип едно на палеца на ръката. Започна да ми излиза докато бях бременна и посетих дерматолог, успокои ме, че е контактен дерматит, въпреки, че очевидно беше херпес и ми изписа разни глупости. Добре, че не се доверих и посетих вирусолог. Тя беше категорична, че е херпес. Изследваха секрет от мехурчетата и излезе тип 1. Ако се бях доверила на дерматоложката нямаше да се пазя и най-вероятно вече щях да съм заразила и двете си деца.

# 131
  • Мнения: 40
Rosen на теб на какъв период от време ти излиза и за колко време отминава обрива. И при мен няма мехурчета появява се болезнено уплътняване на кожата. Вирисуложката ми каза че е възможно имунната ми система сама да се справя. Между другото се сдобих с руската ваксина,  малко се притеснявам да я сложа без да знам какво точно е. Но най - вероятно си е херпес просто няма какво друго да е.

# 132
  • Мнения: 39 248
как се сдоби с нея?
Моля ако я сложиш да кажеш как се чувстваш, как се слага- всичко!

# 133
  • Мнения: 40
Поръчах на приятели да ми я вземат докато бяха в страната. Проблема е транспортирането понеже трябва да се съхранява на 2 до 8 градуса. Ще пиша ако я поставя. Междувременно ако някой друг има информация и опит с ваксина моля да сподели.

# 134
  • Мнения: 19
Rosen на теб на какъв период от време ти излиза и за колко време отминава обрива. И при мен няма мехурчета появява се болезнено уплътняване на кожата. Вирисуложката ми каза че е възможно имунната ми система сама да се справя. Между другото се сдобих с руската ваксина,  малко се притеснявам да я сложа без да знам какво точно е. Но най - вероятно си е херпес просто няма какво друго да е.

От начало ми излизаше честичко! Като се поосведомих и започнах да пия витамини почти спря да излиза! За ваксините има термоконтейнерчета, който поддържат от 2 до 8 градуса минимум 12 часа, достатъчно за полет със самолет! На свободна продажба ли е тази ваксина или трябва рецепта?!

Общи условия

Активация на акаунт