Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 923
  • 742
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 990
Вчера не ги бяха заредили.

# 436
  • Мнения: 17 987
Сутринта я разглеждах, харесах си нова палитра на Катрис, не знам дали стават де, не съм ползвала досега

# 437
  • София
  • Мнения: 4 588
Скрит текст:








# 438
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Имам въпрос и ще помоля запознатите да  отговорят ако може Simple Smile
В града ми откриха нов ДМ филиал и са обявили "отстъпка от 15% на всичко в периода от 06.02. до 08.02.2020".
Това означава ли, че когато си купя нещо от промоционалната брошура, също ще е с -15% ? Simple Smile

# 439
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Трябва да важи за всички продукти, независимо дали са намалени или не.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Май не важи. И при нас отвориха нов филиал, та се зачетох внимателно в условията.
Подобна отстъпка върху стоки от брошурата важи за акцията рожденик.

# 441
  • Мнения: 132
А някой да е обърнал внимание кой точно модел са четките за зъби  на Филипс от промоционалната брошура, че там не пише точно Simple Smile

# 442
  • Мнения: 1 146
Днес пазарувах от новия ДМ във Варна, освен продукти на редовна цена, купих и 2 продукта (Балеа капсули за лице), които вече бяха намалени от 2.49лв. на 1.99лв., съответно получих и за тях намаление, т.е. 15% на 1.99лв. Същото беше и миналата година при откриването на ДМ в единия мол. =)

# 443
  • Мнения: 1 454
А някой да е обърнал внимание кой точно модел са четките за зъби  на Филипс от промоционалната брошура, че там не пише точно Simple Smile

Този модел са четките.
Philips Sonicare 2 Series gum health

Аз ги взех малко преди Коледа и тогава търсих инфо за тях в сайта на Филипс.

# 444
  • Мнения: 132
А някой да е обърнал внимание кой точно модел са четките за зъби  на Филипс от промоционалната брошура, че там не пише точно Simple Smile

Този модел са четките.
Philips Sonicare 2 Series gum health

Аз ги взех малко преди Коледа и тогава търсих инфо за тях в сайта на Филипс.

Благодаря Simple Smile Мислех, че е другата версия с 62 000 движения Simple Smile

# 445
  • Мнения: 24
Здравейте,

Искам да попитам дали някой има мнение за тези четки от ДМ? 😊
https://images.app.goo.gl/CJdzwHS3GPpjMURX9

# 446
  • Мнения: 128
Здравейте! Записвам се в темата за магазини ДМ. Доста съм доволна от техните продукти. Наскоро ми подариха капсули за лице, но не знам как се използват и дали има ефект от тях

# 447
  • Мнения: 1 679
Привет на всички,подариха на детето ел четка на Oral B,може ли да ми кажете колко струват накрайниците в ДМ и пускат ли ги на акция често?Благодаря!

# 448
  • Мнения: X
Зависи кои. Има едни накрайници на марката на ДМ, които са съвместими Oral B, за тях съм сигурна, но за други - не знам.

# 449
  • Мнения: 12 781
Малко не е по темата, понеже не е за ДМ, но и лидълските накрайници ги ползвам с четка на Орал Б, а те са направо без пари. Само че те са само един вид, а на Орал Б техните си имат различни видове и човек може да си избере. Не са особено евтини де, върти ми се в главата нещо от сорта на 20тина лева за 2 накрайника. Дано не подвеждам някого че не съм проверявала скоро.

Общи условия

Активация на акаунт