Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 80 104
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 003
calabaza, само едно е млякото, ето това:
Скрит текст:
Няма силна миризма, не мирише на типичните билкови продукти, нито на лекарства. За мен е приятна. Можеш да го подушиш в магазина Grinning

P.S. Писали сме заедно с ирис за същото.

# 466
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз ползвам серията на Балеа за чувствителна кожа (гел, тоник и мляко), която е без аромат. Нямат алкохол продуктите и не ми изсушават кожата. Не мога да понасям вече ароматизирани продукти и търся такива без парфюм.
Преди това ползвах розовата и синята пяна на Балеа, както и розовия тоник, които също са с добър състав (имат парфюм, който не е толкова натрапчив), но получих раздразнение на кожата след четиримесечна употреба - опъване и изсушаване, лек сърбеж, който предполагам е от изсушаването. Не знам на коя съставка се дължеше - на парфюма или консерванта, но откакто смених пяната и тоника, съм добре. Дано да е така и занапред! Simple Smile

# 467
  • Мнения: X
Благодаря, момичета! 🌺 Още днес ще го потърся.

# 468
  • Мнения: 1 700
Зависи кои. Има едни накрайници на марката на ДМ, които са съвместими Oral B, за тях съм сигурна, но за други - не знам.

Благодаря за отговорите,на четката пише ,че е модел 3710 и ето така изглежда тя и накрайникът...

# 469
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Зависи кои. Има едни накрайници на марката на ДМ, които са съвместими Oral B, за тях съм сигурна, но за други - не знам.

Благодаря за отговорите,на четката пише ,че е модел 3710 и ето така изглежда тя и накрайникът...

Това са накрайниците за детската четка за зъби. Изброени са с кои четки на други марки са съвместими.

Има ли друго описание, освен номера, за модела на конкретната четка?
Ако е Oral B Vitality, ще стане. Поне на този модел ми прилича. гледайки снимката.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 12:25 от Black Hole

# 470
  • Мнения: X
Моята е Dontodent и накрайниците от нея със сигурност стават на някой от моделите на Oral B
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 12:54 от Анонимен

# 471
  • Мнения: 1 700
Изхвърлила съм кутията,но потърсих в нета,като тази е,тоест vitality...
Супер сте,мн ви благодаря!🌹

# 472
  • Мнения: X
Пише, че не отговаря за
*passen nicht auf Vitality Sonic"
Ама твоята е Vitality Cars, та не знам... 🙄

# 473
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Vitality Sonic е звукова четка, не обикновена електрическа четка. Sonic е технологията за звукова четка. Нормално е да не стават, защото не са с кръгли глави.

# 474
  • Мнения: X
Изобщо нямам представа каква е, само споменавам, че пише, че не е за нея.

# 475
  • Мнения: 5 302
Изобщо нямам представа каква е, само споменавам, че пише, че не е за нея.
И аз не знаех, но 3сек. ми отне да разбера как изглежда. Google много помага. Simple Smile

# 476
  • Мнения: X
Само, ако много ме интересува! А мен въобще ... Скучно ти е явно!

# 477
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Изхвърлила съм кутията,но потърсих в нета,като тази е,тоест vitality...
Супер сте,мн ви благодаря!🌹
Спокойно! Детските накрайници на Донто дент ще паснат на четката. И моите деца са с Орал Б Виталити и вече пет години ползват накрайниците на Донто дент. Ако имаш възможност да си ги купуваш с отстъпка рожденик, че ако чакаш промоции... Веднъж годишно може би намаляват накрайниците. Аз от Германия си ги вземам. Там цената им е по-нормална.

# 478
  • Мнения: 1 164
Изхвърлила съм кутията,но потърсих в нета,като тази е,тоест vitality...
Супер сте,мн ви благодаря!🌹
Спокойно! Детските накрайници на Донто дент ще паснат на четката. И моите деца са с Орал Б Виталити и вече пет години ползват накрайниците на Донто дент. Ако имаш възможност да си ги купуваш с отстъпка рожденик, че ако чакаш промоции... Веднъж годишно може би намаляват накрайниците. Аз от Германия си ги вземам. Там цената им е по-нормална.
Малко не е по темата, но аз за моята ел.четка си взимам накрайници от Али експрес. Взимам примерно 4 или 8 броя за смешни пари.

# 479
  • Мнения: X
Тези от Али се скапват за отрицателно време...

Общи условия

Активация на акаунт