Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 839
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
На 12 страница, ако броим и корицата, от ляво, където има шампоан Шаума, Пантен, маска за за коса Лорис и други, в средата има реклама на боя за коса на Глис - там е твърдият шампоан, цена 5,99лв. вместо 6,75лв., иначе цената му е 2,95 евро.

# 631
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 357
Сега е 5.99 твърдият шампоан, от 6. 79 лв по спомен

# 632
  • Мнения: 225
Има ли нова брошура? В брошура.бг не я откривам..

# 633
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
И в сайта им няма и в магазина онзи ден не видях.

# 634
  • Мнения: 3 716
Не видях брошура и аз. Дезинфекциращите им гелове им били свършили още вчера.
На всичкото отгоре трябваше да се разправям с изнервена малка пикла, която не искаше да изчака опашка от цели двама души, за да влезе. Охраната излезе, прошепна ѝ нещо на уше и я пропусна без проблем.

# 635
  • Мнения: 708
Здравейте! Понеже не видях да има нова брошура, да попитам, ако някоя от вас е ходила тези дни, има ли намалени памперси? Памперс, Молфикс или Пуфис?
Благодаря предварително!

# 636
  • Мнения: 1 132
Брошура няма да има, писах им във фб да питам =)

# 637
  • Варна
  • Мнения: 10 787
По-добре че няма да има, да не изкушават с изгодни прИмоции и безцелно шляещи се из магазините хора Simple Smile

# 638
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз направих (поне се опитах) по-голямо пазаруване, защото ползвам отстъпка тази седмица.
Много от артикулите бяха изчерпани, а мокри кърпички за ръце и дезинфектант за ръце, няма от поне месец в нашия филиал.
Не знам как е положението по другите, не съм ходила.

# 639
  • Мнения: 96
Здравейте! Понеже не видях да има нова брошура, да попитам, ако някоя от вас е ходила тези дни, има ли намалени памперси? Памперс, Молфикс или Пуфис?
Благодаря предварително!
Молфикс анатомични гащички са намалени, 15лв.

# 640
  • Мнения: 1 483
Вчера ходих до дм. Има намалени неща, но наистина брошура няма. Сухите шампоани на батист са намалени, препаратите, друго не видях. И консервите за котки😀😀

# 641
  • Мнения: 362
С каква цел няма прошури? Аз явно нямам късмет с нашия Дм. В миналата брошура две седмици търсих една палитра с хайлайтър и така и нямаше. Вчера едвам влязох в магазина и естествено това което търсих го нямаше.Rolling Eyes

# 642
  • Мнения: 22 766
Няма брошури, за да не се струпват хора по магазините заради промоциите

# 643
  • Мнения: 5 384
В близкия мол работи Билла и срещу него - ДМ - нямаше нито един клиент вътре, но нареждаха стока. Това видях от входа на магазина, та реших и аз да не влизам. Следващия път, като ходя да пазарувам, ще видя кои са новите предложения, така и така ще съм сама с продавачките само.

Последно си купихме две палитри на 183 Days by Trend it up - Galactic Juice & Universe Milk. Много хубави цветове, блясък, пигментация, трайност. Засега са само за домашно ползване - предвид обстоятелствата.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 15:08 от *Камея

# 644
  • Мнения: 24 273
Т.е. няма издадена брошура, но има намалени продукти

Общи условия

Активация на акаунт