Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 912
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 454
В Пловдив на Капитан Райчо също го има въпросния гел. Тази вечер взех два.

# 691
  • Мнения: 3 729
А знае ли някой колко процента спирт съдържа? Не видях да пише, но може и аз да не съм догледала в бързината.

# 692
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Съдържа 45 г етанол на 100 г продукт.

# 693
  • Мнения: X
Ето етикета на антибактериалния гел на Балеа. Силно мирише на спирт
Скрит текст:
Преди него купих гелчета в тубички "Чисто" , които май са по 50 мл и струват колкото тая туба с гел, но си нося в чантата от тях, не са лоши, обаче идват доста по-скъпи (аз ходя на работа). На стелажа имаше и други марки гелове в тубички, всичките по 50 мл и на цени от 2,99 и 3,99...

# 694
  • Перник
  • Мнения: 160
Ето етикета на антибактериалния гел на Балеа. Силно мирише на спирт
Скрит текст:
Преди него купих гелчета в тубички "Чисто" , които май са по 50 мл и струват колкото тая туба с гел, но си нося в чантата от тях, не са лоши, обаче идват доста по-скъпи (аз ходя на работа). На стелажа имаше и други марки гелове в тубички, всичките по 50 мл и на цени от 2,99 и 3,99...
Можеш да си пресипваш от голямото шише в малкото.  Аз така правя.

# 695
  • Мнения: X
Така ще направя, но имам още 2 тубички "Чисто".

# 696
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Синът ми има ел.четка за зъби Dontodent active young. Вчера се засилих да купя резервни накрайници и ... цената за 3 бр. е 15лв. и нещо. Аз ли имам грешен спомен, че предишен път ги купих за около 12лв. Освен всичко това, цената тук пък е съвсем различна:
https://www.dm.de/dontodent-aufsteckbuersten-active-young-p4058172144868.html

# 697
  • Мнения: X
Като имам предвид, че за четките за големи на редовна цена са 19 и нещо, а на промо 15, тази цена тук е съвсем реална. Поръчай си ги от немския ДМ, ние сме бедна държава и тук всичко е по-скъпо от в Германия... Не веднъж някой е споделял, че разни артикули от ДМ са в пъти по-евтини там от тук.

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 09:38 от Анонимен

# 698
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Тиква, ако ги поръчам  дам 5 евро за доставка и още 3лв. на превозвач...губи си смисъла.
Въпросът беше, дали преди не бяха по-евтини...без промоция. Иначе аз четката я купих за 20лв. при едно намаление. Или ще взема друга направо, или ще му купя обикновена;)

# 699
  • Мнения: X
Е, ти не само тях! Да си направиш поръчка от немския ДМ и за други неща, и да си поръчаш и тия глави за четки. Само тях, естествено, че не е изгодно!

# 700
  • Мнения: 949
Аз забелязвам, че не са само един или два артикула с повишена цена. Прахът на ДМ е с цена 6,89. Беше 5.69.а в немския е около 2.6 Евро...

# 701
  • Мнения: 4 841
Главите за тези четки и аз ги гледах, че са скъпички. На моя син е за смяна, но ще му дам една от лидълските глави. Не пасват перфектно, но стават.
Ако пуснат пак на 20лв ще купя още една четка. Имам две от лидл, едната е за възрастни, другата е детска, но и двете са слаба работа пред ДМ-ската детска четка.

# 702
  • Мнения: 1 678
Момичета, някоя от вас изпробва ли боята на Revlon от каталога? 🤔

# 703
  • София
  • Мнения: 9 920
Тези от 15бр стек(мисля) с 9кърпи пакет с Балсам жълтите ли са най-меки? От делукс не съм взимал. Търся по-възможност без ароматизанти (заради алергия към полените)
Може и в други вериги.

Floralys в Лидл не са толкова меки, но са без добавки.
В кутии също става.

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 12:38 от Starrydream

# 704
  • Мнения: X
За какво говориш, Starrydream?

Общи условия

Активация на акаунт