Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 883
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 249
Нямаше ли някаква наредба, че можеш да върнеш стока във всеки обект на веригата, от която е закупена, дори ако е в друг град?
В този случай не важи.

# 76
  • Мнения: 949
Здравейтв момичета. Днес реших да направя поръчка на babylove bio PRE и единица от немския ДМ и се за четох в коментарите и ми направи впечатление, че коментарите са предимно негативни заради промяната на формулата. Някой запознат по-подробно? 🤔

# 77
  • София
  • Мнения: 19 249
Естествено, че може да направиш рекламация. Тези червила, както и въобще продуктите на Алверде, са уж с естествени съставки и при неправилно съхранение е абсолютно възможно да е гранясало червилото. А те стоят на стелажите години, защото не са от най-купуваната декоративна козметика и ги "пекат" лампите, колкото и да не са топли неоновите.
Аз си бях купила намален фдт Алверде - няколко пъти кожата ми се зачерви и започна да пари, та тичах на чешмата да го мия. Явно примоцията е била уместна, защото дъщеря ми имаше същия и нямаше такъв мирис.
Ако няма така оплюваните консерванти, как се очаква нещо да се запази с години

# 78
  • Мнения: 383
Здравейте, спомням си, че преди време се обсъждаше как резервните глави за електрическите четки на ДМ стават и за тези на Филипс (Sonicare). Бихте ли ми припомнили кои модели са съвместими или всички се напасват?

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
https://www.dm.de/dontodent-aufsteckbuersten-sonic-pro-clean-p4010355540935.html
Тези стават 13 лв струваха,  вчера търсих в единия от магазините в Стара Загора, но нямаше.
Имаше няколко други модела  на цени от 24 лв и нагоре, но не запомних марка .

# 80
  • Мнения: 394
Някой виждал ли е скоро препарата на Denkmit за премахване на петна от дезодорант? Не го намерих в два магазина в Пловдив.

# 81
  • Мнения: 13 544
Някой виждал ли е скоро препарата на Denkmit за премахване на петна от дезодорант? Не го намерих в два магазина в Пловдив.
Няма го отдавна.

# 82
  • Мнения: 31
Здравейтв момичета. Днес реших да направя поръчка на babylove bio PRE и единица от немския ДМ и се за четох в коментарите и ми направи впечатление, че коментарите са предимно негативни заради промяната на формулата. Някой запознат по-подробно? 🤔
Здравей, колко ти излиза доставката до България

# 83
  • Мнения: 5 127
Каква е цената на цветоулавящите кърпички в ДМ и по колко бройки са?

# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 3 752
Зеления шампоан на Gliss е много добър.Преди го взех на същата промоция и бях скептично настроена.Оказа се добро попадение.Докато маската от същата серия не ми хареса.

# 86
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Благодаря   ,  ще отида .
Точно с червилото последната ми  грижа  е  , дали е естествен съставът му Simple Smile   .  При  декоративна козметика , колко натурален може да е състава ...

Наскоро бяха намалени червилата  на Аlvedere  , а аз  бях отишла точно за червило - и си купих два броя  от тези с  капачката  - червило като червило , за няколко лева  .
Вчера  бях за друго  в магазина ,  импулсивно  грабнах и  едно такова  .
Трайни ли са червилата на Алверде?
Аз ползвам кремовете им и шампоани, нямам никакви забележки.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ще купувам нов шампоан и се чудя, гледайки новата брошура, дали да е Елсев на Лореал или мицеларния на Нивея?

Червилото на Алверде (сребристата опаковка) е с траен цвят, но на мен ми изсушава устните.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 434
Тази серия на Елсев ми хареса, но мирише страшно силно (поне за мен). Ползвам и балсамът без отмиване, но не искам да ми се смесват миризмите с парфюм, дезодорант, перилния препарат и т.н., а косата ми 3-4 дни е силно парфюмирана.

# 89
  • Мнения: 1 953
Пробвала съм голяма част от шампоаните Elseve, не съм пробвала двата за боядисана коса и един от жълтите, за суха коса (а може и него да съм ползвала Thinking). 3 от тези, които съм пробвала ми харесаха и си ги взимам редовно, единия го имам наличен винаги, другите 2 ги редувам. Ето ги любимците ми:  Loreal Elseve Arginine Resist и същия, но Light, и Fibralogy. Другите ми правят косата ужасна, но както знаем с шампоаните и козметиката всичко е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт