Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 79 976
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 139
Здравейте, някой има ли наблюдения върху сухия шампоан на дм или някакъв друго, който да открия в дм.
Също, ако имат някой наистина добър шампоан против пърхот 🙄

# 136
  • Мнения: 4 967
Дами, мното благодаря за препоръките! Ще мина тези дни да си взема лак и ще пиша отзиви!

# 137
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Здравейте, някой има ли наблюдения върху сухия шампоан на дм или някакъв друго, който да открия в дм.
Също, ако имат някой наистина добър шампоан против пърхот 🙄

Не ти препоръчвам този на Балеа, не прави нищо. Другите видове може и да са хубави, но не съм ги пробвала.
Скрит текст:

Пробвала съм на Batiste и Loreal и ми харесват.

# 138
  • Мнения: 23 015
Здравейте, някой има ли наблюдения върху сухия шампоан на дм или някакъв друго, който да открия в дм.
Също, ако имат някой наистина добър шампоан против пърхот 🙄

Не ти препоръчвам този на Балеа, не прави нищо. Другите видове може и да са хубави, но не съм ги пробвала.
Скрит текст:

Пробвала съм на Batiste и Loreal и ми харесват.
Този точно сух на Балев е ужасен , но аз позлвам с розовата капачка и ми харесва.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Аз рядко ползвам сух шампоан, дъщерята по-често. Бях й взела точно на Балея, но с цветя. Даже свърши наскоро и й взех същия, но с плодове. Вършат работа като за 3.99 лв.

# 140
  • Мнения: X
Здравейте, някой има ли наблюдения върху сухия шампоан на дм или някакъв друго, който да открия в дм.
Имам на Batiste с череша. Рядко го ползвам, но съм доволна, и аромата е страхотен.

# 141
  • Плевен
  • Мнения: 715
Скрит текст:
Някой взимал ли е такова балсамче? Дали е бяло и оставя бяла следя?
Знам,че не са много 2лв, обаче вече натрупах десетина балсамчета.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 07:48 от Мама-Галя

# 142
# 143
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Имам балсам за устни на Балея в тъмно лилав цвят на кутийката, доста добър е. А бях скептично настроена към тях, харесвах си балсамчето на Леокрема с мляко и мед, което е почти двойно по-скъпо.

# 144
  • Мнения: 444
Момичета,ДМ ще участват ли в Черния петък и какви намаления да очакваме?

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Относно черния петък ето от миналата година:
Скрит текст:

# 146
  • Мнения: 2 615
Тази година няма да участват в черния петък.Бях на опашка на касата и една клиентка преди мен попита касиерката.Жалко ...

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Според мен е малко рано да се каже, все пак има още 3 седмици до тогава. Мисля, че се е случвало само в магазините, които са в моловете, да има черен петък, а в другите не, или пък да има намаление само на DM марките (както е било през 2016г., преди малко ми илзезе при търсене в google).

# 148
  • Мнения: 4 841
Те винаги така казват и в последния момент се включват.
Вчера си купих уж тампони за грим на Балеа. Четох, четох, пилиг нещо си... Оказаха се с лосион. Не стават за почистване на грим, но са идеални за почистване на лице. Леко стържат и не мисля че ще са подходящи за по чувствителна кожа, но на мен ми допаднаха. На етикета уж гледах 1,69 а на касата ми ги маркираха на 1,99. Не ми се занимаваше, знам политиката на магазина за безплатен артикул, но след мен имаше опашка, а и по погрешка ми бяха маркирали едната стока без отстъпката и съвсем забавих.

# 149
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Момичета коя мицеларна вода бихте препоръчали? Свърших тази на "Гарние" с розовата капачка и сега се чудя пак ли на "Гарние" да купя или да пробвам на "Нивея"?

Общи условия

Активация на акаунт