Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 80 244
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 598
Качили са на сайта новата брошура
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/uslugi/aktualen-dm-journal

# 301
  • Мнения: 6 594
Ето го: Flowers Hibiscus

Скрит текст:







# 302
  • Бургас
  • Мнения: 279
На касите ли го има?

# 303
  • София
  • Мнения: 9 850
Двете брошури са заредени на местата, където стоят по принцип брошурите им в магазините. Вчера взех от двете брошури, бяха заредени и при касите, и при входа при нас, както обикновено.

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 279
Мерси много! Flowers Hibiscus

# 305
  • Мнения: 3 781
Минах набързо да какво ново от днес, но май нищо не ми трябва засега. Дори и четките Curaprox ще пропусна, че още имам в запас. Може да взема някоя маска за добрата кауза утре.

Нощните ампули и златното мляко бяха свършили.

Видях нови лосиони на Балеа, от тези в тубичките, намалени са на 2,39. И от тях ще се въздържа, че там пък запасът е още по-солиден.

# 306
  • Мнения: 4 161
Да уточним последно. ДМ няма да имат никакви намаления за черния петък, никъде? Дори и в моловете?

# 307
  • Мнения: X
Цитат
Този петък, 29.11., пазаруваме с кауза.
Чувствате ли се по-скоро дарител, отколкото търсач на отстъпки? Обичате ли повече да подарявате за Коледа отколкото да получавате? Ние от dm също споделяме това чувствo и ето защо превръщаме традиционния Black Friday в Giving Friday. Под надслов #givingisthenewblack на 29.11.2019 ще дарим 2% от дневния си оборот за избрана от нас кауза.


https://www.dm-drogeriemarkt.bg/giving-friday-29-11-2019-54772

# 308
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Да уточним последно. ДМ няма да имат никакви намаления за черния петък, никъде? Дори и в моловете?
Не. Питах оня ден. 2% щели да даряват. "Тази година това е черния петък".
 Аз ще си ползвам отстъпката рожденик, но утре. Тъкмо и дъщеря ми ще е с мен, че като ви чета, ако съм сама да не се запънат, че го няма рожденика. А  довечера не ми се блъска с народа в мола.

# 309
  • Мнения: 4 841
Вики, довечера ще е ад в мола. Аз веднъж ползвах отстъпка на детето с акта за раждане и отказаха без детето да е там, че чаках мъжа ми да го доведе. Бях ги оставила да се мотат в мола докато аз напазарувам. Може би е до касиер, знам ли. Като съм пазарувала покрай моя рожден ден винаги са ми искали ЛК да докажа.

# 310
  • София
  • Мнения: 9 850
За моя РД преди 2 седмици така ми гледаха ЛК, че летищните проверки ряпа да ядат. Докато, като пазарувах с МП с неговата отстъпка за рожденик, бегло му погледнаха картата и толкова...

# 311
  • Мнения: 1 953
Има ли торбички/ пликове за сладки в ДМ? Мисля, че съм чела че има. Къде да ги търся в немския сайт, немски не знам Simple Smile?!

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 750
За моя РД преди 2 седмици така ми гледаха ЛК, че летищните проверки ряпа да ядат. Докато, като пазарувах с МП с неговата отстъпка за рожденик, бегло му погледнаха картата и толкова...
Когато течаха масови проверкии в аптеките и нищо не даваха без рецепта ММ успяваше да вземе всичко без проблем, а на мен нищо не ми даваха без да е предписано.Извод - ММ е късметлия. Фактът, че съм му жена също го потвърждава! Innocent Явно и при Вас е така!
Извинявам се за спама!

# 313
  • Мнения: X
Минавам да похваля шампоана против пърхот на Балеа от професионалната серия. ММ се сдоби с чуден пърхот от фризьорката си (която не почиства машинката с дезинфектант след подстригване!) и се видях в чудо да купувам и пробва шампоани. Е, този шампоан ме изненада - след второто измиване няма и следа. Честно - изненадана съм. Не очаквах, че шампоан от 3 лева ще се справи! Велика е тая серия на Балеа и май няма един лош. Фризьорката е сменена също! Grin
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/krasota/kosa/chao-chao-dosaden-purhot

Аз когато мнооого искам нещо или нещо трябва да се връща, сменя за друго, пращам ММ, на него никога нищо не му отказват... Grin Ровят в склада, издирват, намират му всичко. Даже в ДМ едната служителка му инсталирала приложението на място, за да ползва отстъпката Laughing

# 314
  • Мнения: 1 336
Минавайки днес през магазина, само да погледна какво има, излязох с това

Искм да похваля отново т.мл-не мога без него-страхотно е! Мицеларната вода я взех за проба.Не им вярвам нещо на тия води😁
Кремовете на лореал бяха намалени и реших и тях да пробвам. А,малките подаръци много ми харесват.Гледам винаги да съм запасена, все някоя колежка ще има имен ден😁

Общи условия

Активация на акаунт