Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 80 093
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 164
Тези от Али се скапват за отрицателно време...
Не съм съгласна! Единия накрайник си го ползвам 2-3 месеца без проблем. После го сменям, не защото се е скапал, а от хигиенна гледна точка.

# 481
  • Мнения: 4 021
Момичета картата бейби бонус до 2г или 3г на детето важи?

# 482
  • Мнения: X
Вече е до 3, преди беше до 2 г.

# 483
  • Мнения: 697
Какви са тези карти бейби бонус?

# 484
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Какви са тези карти бейби бонус?
В сайта на ДМ пише.

# 485
  • Мнения: X
ДМ правят намаления на определени продукти за деца и притежателите на тази карта могат да се възползват. За пет години я съм я ползвала 5 пъти, я не. Иначе се вади на касата, ако имаш дете под 3 години и интерес - питай.

# 486
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
И аз в момента съм с накрайник от алиекспрес/ибей на моята звукова четка на Филипс. Нямам проблеми. И приятелят ми има четка и използва такива накрайници.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 12:25 от ❇Sisi_91❇

# 487
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз често ползвам картата Бейби бонус. Ако ползвате предимно продукти на ДМ за детето, си заслужава, защото често намаляват цените на тези продукти.

# 488
  • Мнения: X
И аз ползвах и ползвам предимно продукти на ДМ за децата. Само, че с картата намалят всякакви неща за бебето, не е задължително да са на ДМ. Почти не съм я ползвала, а памперси, мокри кърпи, пюрета и душ гел съм купувала 5 години от тяхната марка. Естествено, не пречи да се извади, безплатна е.

Сега прочетох във фейсбук, че ДМ казвали чао на мобилното си приложение. Кога го пуснаха, кога го спират?

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 13:11 от Анонимен

# 489
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Ъ! Че защо тогава чак сега ни заостриха вниманието кое може да е по-изгодно с мобилното приложение, като ще го спират? Навсякъде из магазина оня ден висеха табелки. До сега не съм виждала такива.

# 490
  • Мнения: X
Виж във фейсбук - пише го на 2-3 места.

# 491
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
Приложението го има от доста време. До сега не съм се възползвала от намаленията от него, защото нищо не ми е допадало, но сега мога да се възползвам като за последно.

# 492
  • Мнения: 1 704
Аз си мисля, че спирането ще е временно, защото са написали "творчески отпуск".

# 493
  • Мнения: X
Пише “ще има промени” Rolling Eyes .

# 494
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
Но пък на друго място пише "Ще си вземем „довиждане“ с мобилното ни приложение в края на февруари", "Казваме „чао“ на мобилното ни приложение ", "Вижда му се краят на мобилното ни приложение".

Общи условия

Активация на акаунт