Мнения за д-р Калин Калинов,Пловдив

  • 1 039
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте,момичета. Понеже не намерих почти нищо за доктор Калинов от ДКЦ Тракия,искам да попитам дали някой е бил при него на ЖК и дали е раждал при него. Като цяло ме интерисува дали е добър специалист,защото се записах при него на ЖК,но съм била веднъж за сега при него и не мога добре да преценя още. Понеже миналата година бях със спонтанен аборт(кухо яйце),сега съм супер мнителна и притеснена. Благодаря предварително на отзовалите се!

# 1
  • Мнения: 710
аз съм ходила при него няколко пъти, но не на ЖК, а по други по-неприятни причини и съм много доволна от него.обяснява спокойно и на простичък език, внимателен е и е много отзивчив.

# 2
  • Мнения: 54 424
И аз съм доволна от него, но не за раждане.

# 3
  • Мнения: 30
Аз също съм доволна от д-р Калинов,но съм била при него преди доста години и ми помогна много,сега отново се нуждая от него но не намирам къде работи в момента,имате  ли информация как да го открия?

# 4
  • Мнения: 34
Доктор Калинов работи в Поликлиниката в Тракия. За да си запазите час,трябва да позвъните на регистратурата. Има три телефонни номера на регистратурата-в гугъл напишете ДКЦ Тракия и всичко излиза.

# 5
  • Мнения: 54 424
Доктор Калинов работи в Поликлиниката в Тракия. За да си запазите час,трябва да позвъните на регистратурата. Има три телефонни номера на регистратурата-в гугъл напишете ДКЦ Тракия и всичко излиза.

032 261 110 - ДКЦ 5, регистратура.

Общи условия

Активация на акаунт