Магьосници

  • 8 759
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
И да попитам възможно ли е по време на операция с пълна упойка в болница да ти се лепне някой дух?

# 16
  • Мнения: 447
И да попитам възможно ли е по време на операция с пълна упойка в болница да ти се лепне някой дух?
Да напълно е възможно и много пъти се получава. Аз съм виждал такива случаи. Но човека трябва да има някакъв енергиен проблем, за да се случи това нещо, тоест трябва аурата му да е пробита и отворена. Има разлика между прилепяне и Обсебване. Прилепянето е само закачен за същество за нашата аура, което черпи енергия докато обсебването е вече, когато съществото влиза навътре в нашите енергийни полета и може да се опитва да контролира организма и тялото, както и мислите. За да се случи Обсебване трябва на Човека мозъка да е спрял, тоест или да е преживял много силен стрес, или да е припаднал, или под упойка. Но като всеки проблем и този има решение. Няма причина човек да се плаши и страхува. Това наподобява една една бактериална инфекция, която води до заболяване на организма и така човек просто трябва да се изчисти от натрапника.

# 17
  • Мнения: 24
Благодаря за отговора..сега доста неща ми станаха ясни.А да попитам каква е разликата в симптомите при направена магия и обсебване?

# 18
  • Мнения: 447
Благодаря за отговора..сега доста неща ми станаха ясни.А да попитам каква е разликата в симптомите при направена магия и обсебване?
Магията има много симптоми. Един от най-често проявилите се при повечето хора е проблеми със спането и заспиването. Или не може да заспи или често се бъди и после не може да заспи и на сутринта дори да имал възможност да спи 10 часа се събужда изморен. Главоболие, депресия, меланхолия, техежст в гърдите, силно вътрешно напрежение и безпокойство сякаш всеки момент ще се случи нещо лошо, изтръпване на крайниците поради липса на енергия и др. Всичко това са симптоми на магията. Има и още и може човек да има всичките или няколко от тях. Когато има обсебване тогава човека започва да си променя характера и в много случаи става раздразнителен, може да не помни някой случки и в тежките случаи дори започва да се държи различно и да не познава близките си, както и може да започне да вижда различни неща. Има разлика и в обсенването. Има обсебване от обикновен дух, което се случва понякога с душите на починалите, които искат да продължат да съществуват на физическото поле. Има и обсебване от демонични сили както и други нисши същности, които искат да правят пакости. И при магията и при обсебването се проявява енергията на движението, която кара човека да се чувства неспокоен и да има нещо, което иска да го движи против неговата воля. Така започва да се изменя живота му и да му се струва, че друг го управлява.

# 19
  • София
  • Мнения: 943
И да попитам възможно ли е по време на операция с пълна упойка в болница да ти се лепне някой дух?
Да напълно е възможно и много пъти се получава. Аз съм виждал такива случаи. Но човека трябва да има някакъв енергиен проблем, за да се случи това нещо, тоест трябва аурата му да е пробита и отворена. Има разлика между прилепяне и Обсебване. Прилепянето е само закачен за същество за нашата аура, което черпи енергия докато обсебването е вече, когато съществото влиза навътре в нашите енергийни полета и може да се опитва да контролира организма и тялото, както и мислите. За да се случи Обсебване трябва на Човека мозъка да е спрял, тоест или да е преживял много силен стрес, или да е припаднал, или под упойка. Но като всеки проблем и този има решение. Няма причина човек да се плаши и страхува. Това наподобява една една бактериална инфекция, която води до заболяване на организма и така човек просто трябва да се изчисти от натрапника.
Под упойка не ти спира мозъка.... какви са тези глупости.... Scream

# 20
  • Мнения: 447
И да попитам възможно ли е по време на операция с пълна упойка в болница да ти се лепне някой дух?
Да напълно е възможно и много пъти се получава. Аз съм виждал такива случаи. Но човека трябва да има някакъв енергиен проблем, за да се случи това нещо, тоест трябва аурата му да е пробита и отворена. Има разлика между прилепяне и Обсебване. Прилепянето е само закачен за същество за нашата аура, което черпи енергия докато обсебването е вече, когато съществото влиза навътре в нашите енергийни полета и може да се опитва да контролира организма и тялото, както и мислите. За да се случи Обсебване трябва на Човека мозъка да е спрял, тоест или да е преживял много силен стрес, или да е припаднал, или под упойка. Но като всеки проблем и този има решение. Няма причина човек да се плаши и страхува. Това наподобява една една бактериална инфекция, която води до заболяване на организма и така човек просто трябва да се изчисти от натрапника.
Под упойка не ти спира мозъка.... какви са тези глупости.... Scream
Напротив, мозъка и тялото бива УПОЕНО под пълна упойка и именно поради тази причина човек не чувства болка и е в безсъзнание. Тоест определени центрове в мозъка биват блокирани, които са свързани с определени процеси, но е възможно дори и дишането и сърцето също да спре и именно затова докторите са подготвени с машина за изкуствено дишане и дефибрилатор за сърцето. Когато човек е в безсъзнание, тогава някои от защитите, които има просто спират да функционират и тогава той става уязвим. Като цяло упойката не е безопасна и най-малко ти казват, че пълната упойка може да съкрати живота на човека с години. Да не говорим за второто важно нещо, че в болниците, където са умирали с десетки години хора е пълно с такива енергий и именно тогава, ако човек има някакъв енергиен проблем той бива уязвим, защото той е на място, където никой не се грижи за изчистване на енергийното поле или за каквото и да било пречистване освен физическо. И там е абсолютно логично да се случват подобни неща.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 125
Кика не е само магия но имаш и прелепен демон в следствие на магия . От 20 год се занимава с такива неща след като го преживях и аз  и съм попадал на десетки подобни случаи ,  има какво да се направи по въпроса - пиши ми на лични ако искаш . А че има разлика и че си ги има демонично обсебване и демонично влиание си ги има и не само от упойка може да се лепне но по много начини : ако ви е правена черна магия , ако сте правили вие някой ритуал без предпазните мерки , ако посетите замърсено с демони сграда или място и дори ако общувате с заразен човек и нямате силна аура и защита .

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 07:21 от Калоян Пламенов

# 22
  • Мнения: 154
Калоянчо, как можеш да даваш диагностика само по написаното ? А, да сетих се - ти си велик окултист. Още ли те е..ат демоните? Я да погледнем тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1028415.45  и тук https://www.magiata.info/index.php?topic=1716.0
Интересни са ви писанията на обсебените - твоето велико "демонично" и онова "божествено" на TruthSeeker.
"Гениални" са ви мислите за пълната упойка. Вестник "Стършел" пасти да яде.
На теб Калоянчо още ти е нужно букварче. Онова, дето се учиш на правопис.

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 09:18 от elito01

# 23
  • Мнения: 447
Калоянчо, как можеш да даваш диагностика само по написаното ? А, да сетих се - ти си велик окултист. Още ли те е..ат демоните? Я да погледнем тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1028415.45  и тук https://www.magiata.info/index.php?topic=1716.0
Интересни са ви писанията на обсебените - твоето велико "деминично" и онова "божествено" на TruthSeeker.
"Гениални" са ви мислите за пълната упойка. Вестник "Стършел" пасти да яде.
На теб Калоянчо още ти е нужно букварче. Онова, дето се учиш на правопис.
Elito - напълно съм съгласен с теб за това, че трябва първо да диагностираш човека, преди да се произнесеш, какъв проблем има. Но ще ти кажа, че аз лично съм имал случай на жена, която бе обсебена от дух след инсулт и лекарите казаха, че мозъка е трайно увреден и това е необратимо. След инсулта жената започва да не познава близките си, да говори несвързано и понякога да крещи по цели нощи, като лекарите ти казват, че е просто луда и спасение няма. При проверка с радиестезия с махало и диаграма се изписа, че е обсена от обикновен дух и после с Божията помощ жената се освободи и сега си е напълно нормална и контактна, както преди. Затова аз споделям това от моята лична практика. Имам и познат, който е имал също няколко такива случаи. Нещата, които аз пиша ги пиша от практика не от теория. А дали ги разбират или не разбират другите не е толкова важно. Който има нужда, получава това, от което има нужда.
Elito искам да те попитам нещо. Някъде във форума попаднах на твое изказване за това, че твоите сили признали дядо Добри и той бил светец. Можеш ли да ми обясниш, защото дядо Добри е светец и какво точно го прави светец?

# 24
  • Мнения: 6 166
Кика, да ви кажа първо, вземете написаното от ТрутСийкър и Калоян и СенкоТрон с голяма доза съмнение. Особено на ТрутСийкър. Това е моят безплатен, но ценен съвет.

Второ, натрапчиви мисли, депресия .. този психиатър, който ви е казал, че нищо ви няма да си къса дипломата на мига. Отидете при друг и си вземете антидепресанти за известно време.

Трето, напишете какви са тези натрапчиви мисли, защо мислите, че е магия, кой би ви мислил злото. Ако е обсебване, кога сте били в пълна дупка, пълно отчаяние, за да се случи такова нещо.

Михаела88888 е напълно права. Колкото повече не вярвате в силата на една магия, толкова по няма да ви хваща.

Какво ви пречи да влезете в църква? В кой град сте, да ви препоръчам къде да отидете? Кипряновите молитви - хванете и ги четете по 10 пъти на ден, цялата. Това ще помогне, ако имате магия. Ако ви е обсебило нещо, вземете да се изкъпете със сол и студена вода. И си повтаряйте по 1000 пъти на ден "Аз съм с Бог" в продължение на 40 дни. ...да видим кой демон ще устои на тази мантра Wink

# 25
  • Мнения: 447
Кика, да ви кажа първо, вземете написаното от ТрутСийкър и Калоян и СенкоТрон с голяма доза съмнение. Особено на ТрутСийкър. Това е моят безплатен, но ценен съвет.

Второ, натрапчиви мисли, депресия .. този психиатър, който ви е казал, че нищо ви няма да си къса дипломата на мига. Отидете при друг и си вземете антидепресанти за известно време.

Трето, напишете какви са тези натрапчиви мисли, защо мислите, че е магия, кой би ви мислил злото. Ако е обсебване, кога сте били в пълна дупка, пълно отчаяние, за да се случи такова нещо.

Михаела88888 е напълно права. Колкото повече не вярвате в силата на една магия, толкова по няма да ви хваща.

Какво ви пречи да влезете в църква? В кой град сте, да ви препоръчам къде да отидете? Кипряновите молитви - хванете и ги четете по 10 пъти на ден, цялата. Това ще помогне, ако имате магия. Ако ви е обсебило нещо, вземете да се изкъпете със сол и студена вода. И си повтаряйте по 1000 пъти на ден "Аз съм с Бог" в продължение на 40 дни. ...да видим кой демон ще устои на тази мантра Wink
От съветите, които давате относно психиатъра си личи, че нямате нито представа, нито опит от тези неща. Психиатрите не могат да лекуват душевни заболявания, защото те са свързани с други светове в случая света на чувствата (духовен или ангелски свят) и света мислите (Божествен свят). Физическия свят е най-нисшия в случая и поради тази причина, лекарствата, които предписват няма как да повлияят на тези светове, откъде идва проблема, защото те не са материални. Там се работи с енергийни и природни методи. С лекарствата не само, че не помагаш на човека а го правиш легален наркоман, защото веществата, които се приемат отвън под формата на антидепресанти или други, първо, че упояват мозъка и променят негова биохимия и второ, мозъка започва да не произвежда тези вещества, защото идват отвън и така човека става ЗАВИСИМ!!!! И това не е никаква помощ. По същата логика може да му кажеш да се напиваш всеки ден или да се дрогира, за да измести фокуса от проблема и така докато не му откаже черния дроб или някой друг орган.
Познавам такива хора и мога да кажа, че които е започнал такива лекарства не ги спира лесно.
Съветите, които и давате за четенето на молитвите по 10 пъти на ден няма как да и разреши проблема, ако става дума за магия а това да си повтаряш тази мантра, че си Бог ако ще и 100000 пъти на ден също е буквално несериозно. Демонични те сили също са създадени от Бог, но явно това не го знаете. А това с къпането със студената вода и солта са пак някакви градски митове и легенди. Личи си, че нямате никакъв опит и така освен да заблуждавате себе си и хората във форума няма какво друго да се получи и това може да го докаже самата Кика след като опита. В България имаме хубава поговорка - на Чужд гръб и 100 тояги са малко.
Елфичка - горе си написала, че трябва особено моите думи да се вземат под съмнение. Всеки има право да се съмнява в каквото иска, но ако ти си заблудена, защо трябва да заблубдваш и останалите хора. Нещата в живота се проверяват само и единствено на практика. Веднага те питам - има ли човек, на когото да си помогнала да се освободи от някакво външно въздействие, било то магия, дух, проклятие или болест? И ако няма, съветите ти на какво се основават?

# 26
  • Мнения: 154
TruthSeeker, нещо си се объркал с дядо Добри. Споделила съм,  че когато го видях седнал на стълбите пред Ал. Невски усещането в погледа му беше все едно небето се е отворило с цялата си светлина. И както писах,  дори моите " помощници" се свиха. Не знам да е светец,  но беше свят Човек.
Аз съм съгласна с Елфичка. Трябва да се потърси друг психиатър.

# 27
  • Мнения: 6 166
Първо, не съм от тези, които искат да помагат за премахване на такива неща. За да се хванат, значи има някаква вина получателят. Ако няма толкова бързо се връща на този, който е изпращал такива неща, че после съжаляват и се чудят какво са си причинили.

Второ, ако някой има вина и затова му се връзва магията, ами да си оправи кармата и тогава ще се оправят нещата. Тук е по-скоро проблем с обсебването. Имаме попове, които правят екзорсизъм. Или и това не е добро за вашите разбирания ..?

Трето, не ми се влиза в спор с вас. Не смятам за нужно да се доказвам като права или неправа. Това е ваш личен дерт, не мой. Каквото е трябвало съм го написала. От там нататък, вашето неприемане на чуждо мнение за меродавно е част от причината да посъветвам да не ви се връзват.

# 28
  • Мнения: 447
Първо, не съм от тези, които искат да помагат за премахване на такива неща. За да се хванат, значи има някаква вина получателят. Ако няма толкова бързо се връща на този, който е изпращал такива неща, че после съжаляват и се чудят какво са си причинили.

Второ, ако някой има вина и затова му се връзва магията, ами да си оправи кармата и тогава ще се оправят нещата. Тук е по-скоро проблем с обсебването. Имаме попове, които правят екзорсизъм. Или и това не е добро за вашите разбирания ..?

Трето, не ми се влиза в спор с вас. Не смятам за нужно да се доказвам като права или неправа. Това е ваш личен дерт, не мой. Каквото е трябвало съм го написала. От там нататък, вашето неприемане на чуждо мнение за меродавно е част от причината да посъветвам да не ви се връзват.
Елфичка - Вие наясно ли сте в какво се изразява екзорсизма от въпросните попове? Явно не, защото е просто четене на Киприянови молитви. Ако те не помагат за магии, как ще помагат за по - сериозните проблеми като обсебването. Проблема е в това, че пращате хора на място, където не могат да свършат тези неща и така обърквате хора, съзнателно или несъзнателно. Църквата е търговско дружество и там хората са на първо място търцовци и затова не могат да правят нещата, които в Библията Христос е описал - слепи да проглеждат, неми да проговарят, глухи да чуват, куци да прохождат и болни да се изцеляват. И аз задавам този прост и логичен въпрос - ако тези, които това учат и се водят Божии служители не могат да помогнат с Киприяновите молитви, как сам човек вкъщи ще може да си помогне като чете тези молитви.
Това изказване за кармата е просто супер - да си оправят кармата, сякаш това е нещо елементарно и лесно постижимо.
И аз съм съм съгласен, че няма смисъл от спорове, но от доказателва определено има нужда и те стават само практически, не теоретически.
Всеки има право да си Изказва мнението , но идеята на този форум е да се помага а не да се заблуждават хората. И за да не се случва това се разчита да се даде мнение от хора, които имат практически опит а не философски. Аз нямам нищо против никого, но държа да се работи за истината а качеството на истината е, че тя дава свобода и прави хората свободни!

# 29
  • Мнения: 6 166
Не знам дали усещате с екстрасенските си способности, че не ви чета постовете.

Общи условия

Активация на акаунт