Hercai/Вятърничав по ATV Тема 8

  • 67 186
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 76
Ох, много се забавлявам днес с тези материали ,които сте пуснали момичета. На работа съм и се кикотя като умствено разтроена. Обаче предполагам ,че на Акън не му е смешно , ако вече е претърпял видео връзка с лелите от Анкара. Обаче ме кефи , махна папионката, запали цигара , разкопча ризата , наежи бретона, чашата високо , няколко нескопосани опита за танц покрай Ебру. Но е ентусиаст , не можем да го отречем. Мислех си ,че този сериал е различен и разбирам интереса към него. Но младите са си звезди ,но имат различно от обичайното пошло излъчване . Ебру е като нимфа в тази зелена рокля, изобщо избутаха " големите" турски звезди в ъгъла на полумесеца.Bowtie

# 346
# 347
  • Мнения: 4 370
Но младите са си звезди ,но имат различно от обичайното пошло излъчване . Ебру е като нимфа в тази зелена рокля, изобщо избутаха " големите" турски звезди в ъгъла на полумесеца.Bowtie

Със същото впечатление останах и аз, когато гледах как Бурак се переше сам като петел и как се изниза след като дойдоха нашите хора /нищо нямам против Бурак, ама голяма стойкаджия е/.
Нашите са естествени, позитивни и лъчезарни, затова и привличат вниманието.

# 348
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Един Акън в Кан.


Да ви кажа сцената със спомена за колелото, как Миран учи Реян да кара не ми хареса. Бяха изкуствени. И двамата някак бяха фалшиви. Може би  защото това е сцена снимана сега, когато играят вече по-близки ситуации и за това не им се получи естествено. И думите някак не им идваха от вътре ами ги рецитираха като назубрени. Някак набързо е направено - ей тъй да има.

# 349
  • Мнения: 4 370
Да се произнеса по последния епизод.
Според мен Ханифе е организирала отвличането. Видя, че сестра й само я залъгва и използва и реши, че ще си играе нейната игра /тя нали беше хвърлила око на Насух и това май е останало от младежките години/. Разбра се, че Рейян е била наблизо, възможно е да са я държали в старата къща, където се срещат двете сестри. Рейян я върнаха след разговора м/у Ханифе и Азизе. Последната нали каза, че издирва този който е отвлякъл Рейян. Ханифе добре познава сестра си и разбра, че щом се е захванала с това, Азизе ще открие извършителя и така ще стигне до нея.
Хареса ми Азат как ги наговори истините на дядо си.
Фъро със сигурност отново ще лапне по Ярен, която ще си пренареди приоритетите, след като разбра в кой е наследството на Асланбей.

Да турна и един Бурак, за да не ми се разсърди, че го нарекох „стойкаджия” Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 15:11 от mery_poppins1

# 350
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Е как да не са прегърнати - ето на Grinning


Ама голям образ е режисьора JoyJoyJoy

# 351
  • Мнения: 22 225
Оха! Какъв фрагман имаме Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 15 391

Нели  Heart Eyes Hug

Галиба съживиха Дилшах а  Shocked Shocked Shocked Shocked

# 353
  • Мнения: 1 130
Ау, става много интересно! Коя ли е жената?

# 354
  • Мнения: 1 036
С пожеланието тази вечер да е още по- красива!



Надявам се, че това не е Дилшах. Коя майка ще остави детето си толкова години при този звяр в човешки образ Азизе?

Някой май е гузен Joy "Акын,слегка,помятый.😆нафестивалился парень" Joy Joy Joy





Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 18:15 от nedlen

# 355
  • Мнения: 22 225
nedlen JoyJoyJoy Нафестивали се не, ами... Сега ще пази поведение до края на престоя Joy

Коя ще е тази тайнствена жена, наистина? Възможно ли е да е Дилшах? Отиде на мястото, където явно са се срещали преди години с Хазар, има и инициалите им на стената...



Сладури Heart Eyes Ебруша е с колието от първите серии Heart

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 18:52 от Еванджелин

# 356
  • Мнения: 1 036

Май няма нужда от превод:

"Че они оба штаны поправляют ???🤣🤣🤣🤣 ща как улетят фантазии в далекие развратные края" Joy Joy Joy

Като го гледам, човекът е с чиста съвест и чисти помисли Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 19:05 от nedlen

# 357
  • Мнения: 1 497
Фрагманът е уау  Heart Eyes Хареса ми как Миран каза на баба, че Рейян е снахата на Асланбей и нейната физиономия Grinning Хвърчи любов между тях - в сериала  Laughing . Ей на втората снимка Ебрушка деликатно прегърнала другарчето през кръста  hahaha

# 358
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ХАхаха - вярно как и двамата си оправят коланчето на панталоните : )))))

Не ми харесва Дилшах да е жива. Глупава работа. Или пък бащата на Реян да е жив. Много плоско това. Не могат да измислят друго интересно и айде умрелите - живи.

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 19:38 от BVAR

# 359
  • Мнения: 5 487
Ех, ако излезе Дилшах много ще съм познала! Викайте ми вече Гадателката Вики! Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт