Hercai/Вятърничав по ATV Тема 8

  • 67 173
  • 740
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 036
Младите са се прегърнали. Явно снощи ги е било страх да не си измачкат тоалетите, ако се прегърнат Simple Smile

Вече 50 страни са закупили правата да излъчат сериала.



# 376
  • Мнения: 9 537
Добра вечер момичета Hug
Ама много са сладки Акън и Ебру заедно , не мога да спра да съм ''шиперка '' както казват подругите Smiley

# 377
  • Мнения: 7 904
Как хубаво я гледаааа....😄
Обаче все се сещам за Джан Яман и Демет Й. и гледам много да не се нахъсвам.
Ама после пак си викам: Ха дано!😉

# 378
  • Мнения: 76
Младите изглеждат доста по- спокойни днес. Все едно не им пука кой какво ще си помисли . Сигурно е, че са щастливи от успеха на сериала. Това е голямо признание . Изглеждат много добре заедно все  едно си допълват енергиите .

# 379
  • Мнения: 76
Как хубаво я гледаааа....😄
Обаче все се сещам за Джан Яман и Демет Й. и гледам много да не се нахъсвам.
Ама после пак си викам: Ха дано!😉
Пепелче и аз си го помислих , но те са много различни като двойки и излъчване ,а и тука си имаме Сандра Stuck Out Tongue Winking Eye Може в договора на птичките и да имало някаква клауза да симулират отношения , за да вдигат рейтинг, а тук нещата изглеждат много непринудени....

# 380
  • Мнения: 7 904
Монче, то разумът ми е напълно съгласен с теб.
Обаче клюкарката в мене иска нещичко да се случи.😊

# 381
  • Мнения: 76
Големи сме палавници и аз така искам ,няма невъзможни неща за младостта и любовта. Честно не знам на Ебру как не и се е изправила косата от погледите на Акън и избягването и с нос..

# 382
  • Мнения: 3 243
Ех, ако излезе Дилшах много ще съм познала! Викайте ми вече Гадателката Вики! Хубава вечер!

И да не е Дилшах, пак ще си познала. Много интересна мисъл за рода на Дилшах. Наистина, може да е била жена от сой и като ни загатнаха в какви мъки е умряла, нищо чудно и от тази страна да дойде враг на Азизе, някой да отмъщава за Дилшах. Само че защо след толкова години?
Много се радвам, че Азизе си смени надменното изражение, в последния фрагман направо е обезумяла. Но и Фърат с Миран накъде ли тичат... Явно ни чака голяма изненада.

Тоалетите на Ебру са доста смели, но ѝ отива. Особено роклята много ми хареса.

# 383
  • Варна
  • Мнения: 7 505
А какво имаме тук? Тези другарчета до кога ще се кипрят в Кан? - имам предвид всичките им звезди, които са там  на комшиите,





Кокчето на режисьора и баджаците на Ебру са един път! Smile

# 384
  • Мнения: 22 195
Абе направо към Дилшах ни водят, ама... Да видим Blush

Джем аби продължава да ни радва с кадри от снощи Heart Eyes
Песента  е Hercai - Gel yarim ol, sevdalım ol, добро изпълнение, от сърце JoyHeart

"Ела, бъди моя половинка, бъди моя любима,
Султанка моя бъди, ферман ми бъди,
Бъди лек за проблемите ми, скитнице..."

https://twitter.com/TelevizyonSaati/status/1184202113418694656



Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 23:23 от Еванджелин

# 385
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Със сигурност е възрастна жена. На мен за Султан или Ханифе ми се вижда твърде слаба тази жена.
Може ли да е Есма?





Есма

Султан

Ханифе

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 23:37 от BVAR

# 386
  • Мнения: 15 391
Добро утро!  Hug Hug Hug

Джем аби продължава да ни радва с кадри от снощи Heart Eyes
Песента  е Hercai - Gel yarim ol, sevdalım ol, добро изпълнение, от сърце JoyHeart

"Ела, бъди моя половинка, бъди моя любима,
Султанка моя бъди, ферман ми бъди,
Бъди лек за проблемите ми, скитнице..."

https://twitter.com/TelevizyonSaati/status/1184202113418694656





Джемката е огън бе  Laughing Laughing Laughing  От както батЮ ме срещна с него винаги е бил много деен със снимки и инфо. Случвало се е и да страда от това... ама не много  hahaha hahaha hahaha По времето на заснемането на Карадая, батЮ беше му запратил един таблет в стената , защото не внимавал в час  Laughing Laughing Laughing

Нели,  Heart Eyes Hug песничката много хубава. Благодаря ти, че я сподели  bouquet Не че и караокето от  Кан не ми хареса как я пеят  Joy Joy Joy ама така в ориджинъл, много хубава  Crazy

Боби,  Heart Eyes Hug тенкю за стоп кадрите с лапите на херджайките  Laughing Така като гледам на Ханифето и мумията в черно от фрага ръцете 1:1  Thinking

# 387
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Как хубаво я гледаааа....😄
Обаче все се сещам за Джан Яман и Демет Й. и гледам много да не се нахъсвам.
Ама после пак си викам: Ха дано!😉
JoyJoyJoy
Колкото и да разбирам, че "интереса, клати феса" т.е. заради рейтинга да създаваш впечатление за отношения извън сериала, каквито няма....не го разбирам....

# 388
  • Мнения: 22 195
Да ме извинят феновете на Демет, но тя във всяко дизи създава такива впечатления.
Много евтини номера, много!

Да се върнем при нашите. Последно 51 бяха страните, закупили Вятърко Heart Eyes

# 389
  • Мнения: 4 370
Паник атаката на Азизе. Дано зачестят такива атаки Simple Smile
Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт