Hercai/Вятърничав по ATV Тема 8

  • 67 106
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 811
Той Миран май коня го вземаше назаем, не е негов собствен, за това и не е кръстен.
Според мен онова на устните на Ебру е насъбрано червило след целувката, защото ако е рана повече прилича на херпес и на знам кой би се съгласил да я целува при това положение.
А пък блогъра не е прав за едно - трябва да му плащат и вредни на Акън, защото за 20 серии му дадоха има няма 5 пъти да я целуне. При положение, че е постоянно наврян в косата й, гушка я, докосва я, всеки нормален мъж до сега да е изперкал. А пък джуките на Сандра не се вижда да са дори докосвани, за да си кажем, че Акън избива клина с друг, меселя ... Wink

# 721
  • Мнения: 76
Къде отиде Сандриту, никаква я няма този сезон. Ми те Акин и Ебру не са се разделяли вече месец. Тоя Джем ще излезе голям палавник, като нищо ще им стане кум Stuck Out Tongue Winking Eye

# 722
  • Мнения: 1 036
Къде отиде Сандриту, никаква я няма този сезон. Ми те Акин и Ебру не са се разделяли вече месец. Тоя Джем ще излезе голям палавник, като нищо ще им стане кум Stuck Out Tongue Winking Eye

Ти бъди рахат, има я Сандра. Нали ги бяха снимали заедно в един мол преди пътуването в Кан. И още дълго ще я има. Не знам какво ще се случи в бъдеще, но си мисля че Акън и Ебру не са безотговорни хора и ще държат на поетите ангажименти...докато могат. Повече ме съмнява, че Сандра няма да издържи на информационния поток, който се лее по повод Ебру и Акън.



Интересно случайно ли са и сложили на Рейян този червен колан. Нали на техните булки слагат червен колан...




Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 16:12 от nedlen

# 723
  • Мнения: 4 369
Снимали в болницата, ама кой снимали, защо снимали, как снимали..?!?!



Момичета, на глас се смях с коментарите ви! То от една целувка какви интерпретации се родиха, че чак ме е страх да си помисля за коментарите след халвета Simple Smile Ще слагаме пред всяка дума по една голяма червена точка Simple Smile )))))))))

# 724
  • Мнения: 1 036
 mery_poppins1 , за болницата има версия, че Хазар е паднал и са го докарали в болницата. Интересното е ще се наложи ли кръвопреливане и успял ли е преди да падне да коментира писмото от Дилшах с някой друг. И дали няма някой да открадне писмото докато той е в безпомощно състояние. Това са само предположения.

Ще я познаете ли тази дама?

# 725
  • Мнения: 5 461
Какво пише за Султан ханъм?

# 726
  • Мнения: 41
Hercai 19. Bölüm 2. Fragmanı 29.10.2019 г.
2 127 000 показвания в you tube
• говори се, че е рекорд

# 727
  • Мнения: 7 881
Какво пише за Султан ханъм?
И аз съм любопитна.
Много добре изглежда на снимката.
Интересно, при това мое безразборно гледане на сериали как не съм я виждала досега никъде. 😊

# 728
  • Мнения: 5 461
Гледах я в "Затаен дъх".

# 729
  • Мнения: 7 881
Гледах я в "Затаен дъх".
Не мога да се сетя за този сериал.
Скрит текст:
Да не би да е с Шюкрю?
Може ли турското име, да надникна и в него.

Извинявам се за спама. 🤗

# 730
  • Мнения: 9 530
А аз я гледах в един сериал с Тувана Тюркяй и Баръш калъч - Развалящият играта . Но беше по-слаба .Сега макар и напълняла си е още хубава жена .Ама ролята и е неприятна ...
Намерих снимка и ....изненада , забравила съм ,че и "Хазар'' участваше .

Тувана колко е красива тук без пластичните операции . Сега , в Ябълката не ми харесва как изглежда .

# 731
  • Мнения: 7 881
Брей  и Хазар какъв хубавец е бил.
Сладур.
Много си подхождат двамата.

# 732
  • Мнения: 1 036
Гледах я в "Затаен дъх".
Не мога да се сетя за този сериал.
Скрит текст:
Да не би да е с Шюкрю?
Може ли турското име, да надникна и в него.

Извинявам се за спама. 🤗

pepel_ot_rozi , това не е спам. Щом се отнася за актьори, които участват във "Вятърничавия", си е на мястото в тази тема. Аз Серхат съм го гледала в "Цвете от изтока". Там беше още по-млад и хубав.

# 733
  • Мнения: 22 059
Да, страхотен беше в Цвете от изтока Heart Eyes

Пепел, Nefes Nefese Hug
И бай Насух участва там Trollface

# 734
  • Мнения: 7 881
Ааа, Nefes-a докато го започна и те го спряха.
А Цвете от Изтока  го мислех за индийски.☺

Общи условия

Активация на акаунт