Уреди за домашна грижа за кожата - 5

  • 60 759
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 16 905
Четох, че причиняват много синини, ако не се използва правилно. Личен опит нямам.

# 466
  • Мнения: 385
И аз се посиних с него - ползвах го веднъж и от тогава не съм и опитвала пак. Според мен не върши никаква работа. Купих го от Амазон - беше около 40 лв.

# 467
  • Мнения: 96
Пристигна ми ултразвуковата шпатула и нямах търпение да я използвам, дори два пъти днес, защото пишеше, че може през шест часа два пъти макс дневно, дали не прекалих? Първия път не бях напарила лицето с парна баня, а втория за около пет минути, но не мога да видя още особен ефект. Но определено имаше нечистотии втория път по шпатулата. Ще помоля за съвети относно използването. Благодаря предварително! Simple Smile

# 468
  • Мнения: 975
Привет, аз го бях писала наскоро, но при мен как работи. След душ, да са ми отворени порите, напарвам още 10 мин със стиймър и започвам да минавам със шпатулата. Оставям го включен да ми овлажнява страната върху, която не работя, тоест гледам да не оставям да изсъхва лицето, но не го пръскам с термална вода или нещо такова, за да не ми се затворят порите. Използвам я веднъж седмично, не бих я ползвала повече от два пъти за такъв период. Ако не е достатъчно влажно лицето и ако се натиска много може да си нараниш кожата, за това според мен не го прави по два пъти на ден. Като приключа си правя маска, която много често е не почистваща, а хидратираща, някаква по-успокояваща, за да се нормализира кожата след процедурата. Това работи при мен, но съм срещала мнения на момичета, които са доволни от алое гел и други вариации, но аз не съм опитвала, единствено с термална вода съм пръскала и резултатите бяха доста зле при мен.

# 469
  • Мнения: 502
Мерси, отказахте ме да купя вакуум за порите. И мен ме съмняваше ефективността, но една частичка от мен се надяваше на чудо. Ще си ходя пъпчива до гроб Sad

# 470
  • Мнения: 96
Привет, аз го бях писала наскоро, но при мен как работи. След душ, да са ми отворени порите, напарвам още 10 мин със стиймър и започвам да минавам със шпатулата. Оставям го включен да ми овлажнява страната върху, която не работя, тоест гледам да не оставям да изсъхва лицето, но не го пръскам с термална вода или нещо такова, за да не ми се затворят порите. Използвам я веднъж седмично, не бих я ползвала повече от два пъти за такъв период. Ако не е достатъчно влажно лицето и ако се натиска много може да си нараниш кожата, за това според мен не го прави по два пъти на ден. Като приключа си правя маска, която много често е не почистваща, а хидратираща, някаква по-успокояваща, за да се нормализира кожата след процедурата. Това работи при мен, но съм срещала мнения на момичета, които са доволни от алое гел и други вариации, но аз не съм опитвала, единствено с термална вода съм пръскала и резултатите бяха доста зле при мен.
Изключително полезно! Само да попитам какво е стриймър?

# 471
  • Мнения: 23 475
Стиймър е като парна баня за лице.

# 472
  • Мнения: 975
и друг път съм го качвала, това ползвам, от амазон, мощно е, но беше 20 и няколко паунда, сега точно това е малко по-скъпо. Но има голямо разнообразие от такъв тип продукти.

# 473
  • Мнения: 16 905
И аз моята я взех от Амазон.
По-различен модел е, но хубаво напарява.

# 474
  • Мнения: 975
Да, това е важно, да върши работа. И забравих да кажа, че след шпатулата минавам и с дарсонвал лицето, но не е нещо задължително. Понякога и лед маската си я включвам за още една допълнителна стъпка, но това наистина не са задължителни неща при ползване на шпатула, просто аз се опитвам да си ползвам нещата на макс. Добре овлажнено лице с отворени пори си е напълно досатъчно Simple Smile

# 475
  • Мнения: 537
За стиймърите -  препоръчайте и друга марка и ако е от амазон - колко им е гаранцията ?

# 476
  • Мнения: 975
За съжаление не мога да съм полезна за това, понеже моят го купих за 22 паунда /сега нямам идея защо е поскъпнал/, за гаранция изобщо не съм се интересувала, видях че е достатъчно мощен за домашна употреба 280  W, в бг сайтовете гледах подобни - 90 лв, а мощни 80W, та гледах просто мощност и цена, марката си беше нечувана за мен

# 477
  • Мнения: 537
нямам идея от мощност, но при мен доста над 10 мин ми трябва да отвори порите , моите са някъв ужас, ще търся  от амазон, и 40 паунда  да е ще го преживея, с колко приставки е нормално да е хубав модел ? мерси много

# 478
  • Мнения: 975
Това, което го имам ,няма приставки, сваля се само контейнерчето за вода, то е малко и стига за 10 мин, след това си доливам, ако имам нужда, но при доливането не отнема време да изпарява, един вид си продължава. Забелязала съм тези с приставките са по-скоро от този тип, в който си захлупваш цялото лице като за инхалация, то дори някои ги водят като комбинирани инхалатори с уред за парна баня. Обикновено като допълнителни "екстри" тези, които са само за лице имат от тези метални инструменти за третиране на черни точки, но това не е нещо заради, което да се купи според мен, нищо, че и при моят ги имаше.

# 479
  • Мнения: 23 475
И моето е като парна баня за лице.

Общи условия

Активация на акаунт