ZEBRA – приятел в грижите за дома. Включете се в темата и спечелете награди!

  • 12 543
  • 589
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 117
Кухненската хартия е моят незаменим помощник в кухнята. Използвам я за подсушаване на ръце,съдове,плотове,за почистване на прозорци,за отвеждане на излишна мазнина при пържене,под формата на салфетки и много други.

# 571
  • Мнения: 1 673
Pushpin Споделете ни като коментар в темата за какво най-често използвате кухненска хартия.
За всичко. Бърша плота с нея, бърша прозорци, понякога като ми свършат салфетките я ползвам и за салфетка. Smile

# 572
  • Мнения: 394
Използвам кухненска хартия за подслушване на ръце, за попиване на мазмина от пържени храни, за забърсване, вместо салфетки

# 573
  • Мнения: 1 427
Кухненска хартия използвам за подсушаване на съдове и ръце, за попиване на излишната мазнина от пържени ястия, за забърсване на плота.

# 574
  • Мнения: 777
Кухненската хартия е една от задължителните ми покупки. Ползвам я ежедневно за всичко. Подсушаване на съдове, ръце. За попиване на разлято. За забърсване на масата.

# 575
  • Мнения: 1
Най-често използвам кухненска хартия за забърсване и подсушаване на повърхности, ръце и съдове .

# 576
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Кухненската хартия използвам за подсушаване на патладжана/накиснат преди това във вода/. При пържене на картофи и цаца - на дъното на чинията. За бърсане къде ли не,  за подсушаване на ръцете, вместо салфетки/последните обикновено все залепват/

# 577
  • Мнения: 272
Аз голям консуматор на Кухненската хартия -ползвам я за какво ли не-подсушаване на съдове,ръце, плотове ,попивам разлято,като салфетка и друго .дори преди години ,когато си порязах крака ,стигнах до доктора притискайки шуртящата кръв с парчета    кухненската хартия.

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
Най-общо за всичко.Незаменима е -за подсушаване,чистене на всичко!

# 579
  • Мнения: 67
Ползвам кухненска хартия:
- като пържа тиквички, за да попие мазнината
- като забърсвам масата след хранене
-като покапе нещо на пода, докато не е засъхнало
-когато нямам салфетки

# 580
  • Мнения: 1 185
Използвам кухненска хартия за забърсване на съдове и повърхности от вода и за подложка под пържени филийки, тиквички и др. от мазнината.

# 581
  • Мнения: 148
За подсушаване на ръце, нещо разлято, плодове и т.н. За бърсане на плот. За увиване на меки плодове. За отцеждане на мазнина.

# 582
  • Мнения: 770
Ползваме кухненската хартия за всичко - за попиване, забърсване, за оцеждане на пържена храна... дори Мечо завиваме, за да не му е студено.

# 583
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Хартия използвам най-често за:
- подсушаване на повърхности;
- попиване на разлята течност;
- подсушаване на продукти;
- подсушаване на съдове;
- подсушаване на ръце;
- като салфетка;
- отчеждане на пържено

# 584
  • Мнения: 505
У дома не оставам без кухненска хартия. Използвам я буквално за всичко. Попивам разляти течности, забърсвам трохи от масата. Отцеждам пържените картофи и/или тиквички. Бърша си ръцете в кухненска хартия като готвя даже . Зимата като ми се появи конденз по прозорците пак с кухненска хартия бърша.

Общи условия

Активация на акаунт