Мами в Италия 14

  • 15 119
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Аз намерих и изгоден хотел в централната част на Мадрид...А в Испания сме били и двамата,но от дестинациите на Майеър само това ми се видя удачно...ако не   Wink  щяхме да се натресем в Наполи при Десита.. Laughing

 

# 16
  • Мнения: 3 388
Сонита,не да се побъркаш а направо да се гръмнеш...
Ама нали знам колко изморен се връща ,донякъде влизам в положението,и аз ако бях на негово място сигурно бих предпочела да събера сили за другата седмица,отколкото да хайманосвам нляво-надясно.Но както вече подчертах разбирането ми е само донякъде.От там нататък...
Сонита,и аз съм се ориентирала към венгето,както му казват тук.А и в последно време бамбука като изработка също много ми допада,моного е "Техно"и се връзва добре с тендензиални неща.
И аз мисля къщата ни да е много есенциална,не обичам излишни неща.А скъпите неща не винаги ми харесват,т.е принципно все на скъпото се хвърлям,но съм попадала на много свестни неста из ранзите боклучета.Както и на ужасни неща в супер луксозни магазини.Както се вика въпрос на вкус.
Аз обичам модерния дизаийн в микс със етно стил както и елементи на барока.Ориенталски статуетки и килими,съчетани с разни кристални полилеи в черно или кърваво червено и всичко това на фона на ултра модерни мебели.

Охх, и моя така, все уморен, сякаш не знам какво правят в тоя офис, а като се налага да пътува, както вчера пак до Емилия Романя и като се върне, като спомена за ваканца и сякаш не знам къде му бъркам  Laughing щото пак нали знаеш си мисли, как човека иска да си почине от пустата му работа, а жена му пак за пръскане на пари мисли. Ама то да не е само за мен, де, нали заради него го правя, отпуска, почивка, да релаксира и той човека, аааа  Laughing ама ето на една седмица я подредихме вече, да не с е оплаквам, после ще действам за август и пак ще се налага да вдигам тежката артилерия  Laughing
Влади и аз много си падам по етно стила, ама ей така като акцент, сега имам едно място, като за мобиле тип соджорно и мисля да го обзаведа в етно стил, тип джапонезе< етно и супер модерно, ей това ми е слабостта на мен, арте повера ми идва малко в повечко и не мога никак да я храносмеля май  Wink  
улавям се, че все за храносмилане и манджаре мисля, че от няколко дни съм на глад и Total Body Workout - ей онова DVD на Diana Pagano. Направо ми се взема здравето, ама съм се отпуснала, а не бива така, аааа ще се стягам сега, че като започнем бебеправенето  да съм в добра форма, иначе съвсем лошо ще стане  Laughing Ама тука мамите ще кажат, че имат опит  Wink

........ иначе и аз си имам една много шик статуетка и разни етно мотиви  Wink а сега си взех книжката на Далай Лама - " Larte della felicità sul lavoro",  то аз в момента нямам  lavoro  де, ама айде сега  Laughing

# 17
  • Мнения: 6 167
ето ме отново

за дизайна на бг домовете само искам да са изкажа... ))
аз мисля, че е много хубаво, че по-заможни хора в българия вече са се обърнали към това , домът им да бъде измислен преди, а не с времето.
тоест, че времената в, които дом се е 'събирал от една лъжица' са отминали за някои хора.
нашите не са имали тия шансове... пуснат секции, айде всички на секциите. пуснат София81 телевизор ( цветен) , айде всички на телевизорите..
сега хората гледат списния, мислят ако могат и си наемат някой специалист по интериор и това е супер. ако ще за стол да дават по 300 евро не ми пука.
освен това мисля, че нещата търпят стилизиране и без мн. пари.

Кала, ша взема да снимам кухнята когато съм готвила или чиниите затрупват мивката. Ето.. това е пример: кухнята е проектирана специално за помещението.  И веднага си личи, че специалист я е измислил. Хола Дамиано го е купил от раз - ходил, айде диван, айде секция ... и някак си си личи, че не е имало идея или нещо такова... веднага хората харесаха кухнята, но не обърнаха внимание на хола...

абе незнам дали правилно се изразих, че нещо ми е лошо, но... дано сте ме разбрали.

# 18
  • Мнения: 3 388
Аз намерих и изгоден хотел в централната част на Мадрид...А в Испания сме били и двамата,но от дестинациите на Майеър само това ми се видя удачно...ако не   Wink  щяхме да се натресем в Наполи при Десита.. Laughing

 

абе и Наполи не е за изпускане, аз съм казала на мъжо другата година обиколен тур на южна Италия, че иначе ще го сменям за някой наполетано  Laughing  шегичка, нещо много ми се спи, та ме избива на лигавщини. Няма да говоря повече глупости, ама да питам, Джорджа, под изгоден хотел какво имаш предвид ........ че всичко е над 120 еуро  .... ти колко го намери ... 

# 19
  • Мнения: 2 804
Аз не коментирам живея под наем за момента , 80% от мебелите са на хазаина .
Когато си купи ме дом ще си позволя да коментирам и обсъждам идеи и да ви искам съвети и идейки .
Домът ни не е лукс но е пълен с любов и деца , а това мисля че е по ценно от всичко взето заедно !

# 20
  • Мнения: 5 475
Аз намерих за 190 еуро 2 нощувки със закуска,хотел 3 звезди с баня,телевизор,климатик..въобще всички екстри и при това на пъпа на града..на 100 м от Кралския дворец!
  Сонче виж тук
 http://www.hotelclub.com/

от тук сме резервирали хотел в САЩ и в Холандия и сме доволни!  Peace

Домът ни не е лукс но е пълен с любов и деца , а това мисля че е по ценно от всичко взето заедно !


Много по-важно!  Peace

Аз и в темата за къщите писах
"... с пари може да се купи Къща,а не Дом!"

# 21
  • Мнения: 3 388
 Сонче виж тук
 http://www.hotelclub.com/

от тук сме резервирали хотел в САЩ и в Холандия и сме доволни!  Peace

Домът ни не е лукс но е пълен с любов и деца , а това мисля че е по ценно от всичко взето заедно !


Много по-важно!  Peace

Аз и в темата за къщите писах
"... с пари може да се купи Къща,а не Дом!"


мерси, Джорджа, сега ще хвърля един поглед, а после ще търся и разглеждам обстойно  Grinning
ма какви сте ми умнички и как хубавичко сте го казали  Grinning апропозито, на италиански, какви думички използвате, за да подчертаете разликата между "къща" и "дом"  newsm78 .... еспресивно, малко ми е мътна ......

# 22
  • Мнения: 3 425


Много по-важно!  Peace

Аз и в темата за къщите писах
"... с пари може да се купи Къща,а не Дом!"


Това ми харесва много...аз няккъде  имам целия пасаж...
с пари се купува: легло,но не и съня!
                            лекарство,но не здраве!
                            дообро място на гробищата,но не и на небето(тва беше последното)
                            храна,но не апетита!

 newsm78 и още няколко имаше,но не се сещам сега?!

Дани,права си...ние сме в процес на изплащане и не е  лесно,имайки предвид,че тук цените на апартаментите са различни,но аз пак казвам ...чистотата ме изуми  #Crazy
Все още чакам да ми постнеш някоя картинкаSimple Smile

Лека засега   bouquet

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 20:13 от Kaлa(Bella13)

# 23
  • Мнения: 2 427
Хайде един ден да си снимаме разни разхвърляни стаи по къщите и да си ги гледаме после.Бас ловя че ако направим едно състезание печеля първо място със спалнята си.Лени,снимай чиниите,аз ще снимам спалнята:).Що да ценим все реда и чистотата,ми то и другото може да бъде също толкова интересно и забавно  Bulb!
 Даниела,хубаво правите.Аз съм много за обзаведените квартири ,както е в Швейцария,там ако не друго,поне кухнята ти е обзаведена,че по тези траслоки всичко става на трески,особенно ако е Айкейско #Shocked.А това за децата е вярно и то не само за къщите а за вселената по принцип.
В Испания може да се намери и много по ниско като цена от 120 еври.Аз лично в чужбина, а и тук не държа да е кой знае какъв хотела.Стига да има чиста баня, чисти чаршафи и удобен матрак и добро разположение в централната част.Другото е без значение.Така или иначе рядко се стои в стаята и то най вече за да се спи(да не казвам за другото smile3508).Гледам да наблягам повече на разходките и на местната кухня,другото майната му newsm10.
Иначе за дом къща и т.н.Аз за нашата къщурка употребявам сред прятели често тана оппуре димора.То понякога като ме прихване творческия мързел точно на такова заприличва.Ун  гранде борделло #Onfire.
 smile3558
Menu:
Stasera cozze pepate,patate sotè e vino bianco per Flo.X me Sangemini con tanti calci
Programma:                                                                                                                                             Vedere un film ke ho preso oggi. Con amici a casa nostra.
Fine Hands Clap

# 24
  • Мнения: 2 804
Да видя как става , че съм много вързана !!! newsm78

Това са любимци на сестра ми !!!
Как да намаля размера на снимките обаче така и не разбрах!

# 25
  • Мнения: 6 167
влади, кажи моля как се правят тия коцце!!!

# 26
Ех мечти къща лукс, но на каква цена... Вече не са малко хората в БГ които карат нови коли
големи къщи . Трябва само да имаш малък бизнес дори не голям , после всеки месец си на загуба
според касовиа апарат.Работиш на загуба с години на ред за данъчните. Никои  не те пита как плащаш на продавачките дори минималната заплата. Как не си фалирал. Всичко тук е една голяма лъжа. Кои източва ДДС. Кои станал фолк певица. Голям купон е в нашта държава. А циганите те как живеят строят им къщи за които не плащат нищо , ток не плащат , не работат а защоли като има кои, че и пари им дават. Но за всичко това страдат истинския Човек, е все някои трябва и да
работи. Това е нашта мила страна. Стига толкова песимизам. Все пак има и хубави .
Това беше по повод къщата а къде избих. Тук трябва да си добър мошеник.
Всяко правило има изклучение...  newsm78

# 27
  • Мнения: 714
Привет,
ми то човек да не ви остави, то голямо писане бе! Я марш по задачи! Naughty

На мен хич не ми се постват снимки от дома ми, първо защото не ми е дом, а живея под наем и второ надали бих впечатлила някого със спалня, която е едновременно спалня, кабинет и офис, тоест гъч до дупка с двойно легло, две бюра, два компа, два офис стола и една камара техники, скеде ди рете, дънни платки, интегрални схеми и какво ли още не, (боже КАК МРАЗЯ ТЕЗИ КАБЕЛИ!!!! дето се подават откъде ли не и се оплитат) необходими за работа на системния администратор (Антонио) и пишман асистента му (Валентина).
Всичко това гарнирано с папки, документи, фактури, дискове  #Crazy  #Cussing out

Абе поне да обясня. Ние живеем в къща на 2 етажа, по два апартамента (две семейства на етаж), като всеки има градинка и гараж. Имам малка кола, която изплащам, моделът се вижда  с всеки мой постинг. Много тихо и спокойно, въпреки, че е пряка на главната улица. Съседите не са от най-лошите, но са си чешити.
Имам и таван и амбицията ми е да го превърна в малка палестра, щото е голям и е само за нас. Вече съм избрала какви тренажорчета ще си купя, не са и скъпи даже. Баста само да поизчистя паяжините и прахта, натрупана с годините. Голям мерак ми е, пожелайте ми по-скоро да си реализирам мечтата.
Сега ще ви покажа поне събирането на реколтата от бели репи миналата година, собственоръчно отгледани и изядени на салата с морковчета и ракийка.
За тези, на които им се е дояло, казвам, че тази година не съм сяла репи, а барбабиеттола, лук, марули, чесън и чушлета  Wink
http://pg.photos.yahoo.com/ph/valia2108/album?.dir=e7aere2&. … lia2108/my_photos

Приятно гледане  Wink

# 28
  • Мнения: 3 425
Вале,пожелавам ти го:)Добра реколта!Брави;)
Влади,не бъди толкоз сигурна,че ще си шампион с твой'та спалня  Stop

Дани, хубаво си сложила вмъкването,НО адреса трябва да завършва на .jpg обикновено до такъв адрес се стига като отваряш снимката няколко пъти ...ето копирай този пак между скобките http://www.artgame.com/cocktails.jpg и ще видим изненадата:)


Лени,аз коцетата ги ОБОЖАВАМ...аз ги отварям само с малко чесън и магданоз...изстъргването е кофти(ако са пресни де)!

Хапвам и идвам Crazy

ПП Да питам някой от вас използва ли климатик ...един външен,а вътре 2-3 шатъли май се казват?!

# 29
  • Мнения: 2 804
То така е лесно проблема е че аз сама трябва да го постигна тоя ефект  ГРАЦИЕ МИЛЕ КАЛА !!!  bouquet

Та от теб Кала , и мен мързеланка -Данка , нещо ободряващо за компанията "Мами в Италия"!
Наистина готина градинка браво Вале .

Общи условия

Активация на акаунт