Zashto

  • 2 249
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Напоследък с познати, обсъждахме теория, според която мъжът изневерява, тогава когато всички друго е наред /работа, семейство, дом/. Когато има някакви проблеми не е способен да се съсредоточи/да има друга връзка.

Коментирах и с доста мъже по въпроса и те казаха, че има голяма доза истина в това.   Thinking

Моя личен опит показва точно обратното. Бившата ми изневери точно, когато всичко беше наред, живота беше само в розови краски и т.н. Идилия пълна, няколко месеца след сватбата. След това започнаха личните и служебните проблеми и аз потърсих разбиране някъде другаде, тъй като тя не пожела да ми даде такова.

# 16
  • Мнения: 130
  Според мен повечето мъже изневеряват само и единствено заради тръпката да си "на ръба" Peace

# 17
  • Мнения: 495
защото им е слаб ангела Wink

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защото е в природата им, така дават по-голям шанс на гените си.

# 19
  • Мнения: 260
Един виц по темата.
Мъж и жена гледали как един бик опложда една крава.
Жената казала:
-Виждаш ли , той може да го прави 365 пъти в годината.
-Да , но не с една крава.
Отговорил мъжът.

# 20
  • Мнения: 490
Аз още не мога да си отговоря на този въпрос Thinking

# 21
  • Мнения: 677
Zdraveite tatkovci iskam da vi popitam zashto spored vas majete izneverqvat na jenite si?
щото така им е кеф..

# 22
Zdraveite tatkovci iskam da vi popitam zashto spored vas majete izneverqvat na jenite si?

Аз мога ли да запитам... От кога по дяволите всички жени, дето са отговорили тук, са ТАТКОВЦИ?  Shocked
И изобщо... Що не четете преди да пишете?  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 673
Zdraveite tatkovci iskam da vi popitam zashto spored vas majete izneverqvat na jenite si?

Аз мога ли да запитам... От кога по дяволите всички жени, дето са отговорили тук, са ТАТКОВЦИ?  Shocked
И изобщо... Що не четете преди да пишете?  #Cussing out

 Joy за да е по-весело

Общи условия

Активация на акаунт