Пубертетът при момчетата - тема 6

  • 37 263
  • 770
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 408
Аз съм тотално втрещена. Моето момче, което обикновено трудно може да облече нещо по-различно от черно, сиво или в краен случай тъмносиньо, си поръча яркожълти маратонки.  #Crazy Хареса и едни в тъмночервено, но нямаше неговия номер. Вече не смея чорапи да купя без той да ги е избрал  Simple Smile

# 451
  • София
  • Мнения: 6 182
Уж все твърди, че не е претенциозен, но си има изисквания какво да носи. Никакви картинки и надписи никъде. Всичко да е в убита гама и изчистено. Най-много рае да одобри. Предпочитат се дънки и суичъри. В близост до врата на бива да има нищо, защото го дразнело. По тази причина и худитата са премахнати от списъка с дрехи.
И на фона на огромното си отегчение да влезе в магазин и да пробва, имА наглостта преди седмица да ми каже, че съм му купувала грозни дрехи, а той искал да се облича като британски джентълмен Sunglasses

# 452
  • Мнения: 13 804
Моят синковец (почти 12) за сега не се вълнува от външния си вид... видимо не се вълнува. Единствен показател , че не му е все едно, е желанието му да си запази дългата коса,  която носи на опашка. Вече три години я търпи ( почти е до кръста ) и не дава дума да се издума за рязане. Мие я всеки ден лятото което е адска мъка ( много е гъста с твърд косъм ). Иначе за дрехи и обувки е всеяден. Ако не му казвам да разнообразява ще ходи с няколко чифта дрехи , които след като се появят чисти в гардероба веднага ще бъдат облекло отново ...и така седмица след седмица . В последно време го карам да смени примерно ризата с някоя друга, като го провокирам да избере сам цветовата гама. Иначе е все еднакъв - този панталон се носи с тази риза и жилетка и друга вариация няма да му дойде на ум.

# 453
  • Мнения: 9 152
Предпочитанията за дрехи при сина ми са също вече точно определени. От около година нищо не поръчвам без да сме избрали заедно. Но не е суетен.

# 454
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Също само черно, сиво - тъмно и светло, малко синьо...дълги суитчери, качулки...не е суетен....започна да облича трико блузи с дълъг ръкав, но ме побърква изискването му отдолу да е с тениски, които носи лятото, а не с тениски - бельо..за потник е абсурд да го навия да облече...

# 455
  • Мнения: 190
Моя  11г  спрямо дрехите ,предпочита суитчъри ,черни ,сини и лилави 🙄мрязи дънкита  предпочита спортни долници ..все още  ходи с къс  ръкав (днес  сефте беше с  дълъг ръкав  ,ама защото се  поуспахме  и в бързината нямаше време  да  спори какво му подмятам  да  слага )

# 456
  • София
  • Мнения: 39 759
Има претенции и моят. Но е в черно-червената гама. Ако види една и съща блуза в черно и червено може би ще избере червеното.
Стаята му е в тъмно синьо и червено.
Напролет ще лепим тапети с графити. Не можахме да намерим с червени графити Simple Smile
Редовно иска да ходи на фризьор и се зализва с гел. На у-ще не се гелосва. Последният път се подстрига много късо и няма нужда от гел.

# 457
  • Мнения: 11 908
Синът ми е красиво момче и то по общоутвърдени критерии. (много малко са нещата, за които мога да говоря със суперлативи за него, но това е безспорна истина) Въпреки това, суетата му замръзна точно... Около 3 г възраст. Никакъв интерес към облеклото, всичко купувам сама, евентуално за обувките има претенции, но не категорични.

# 458
  • Мнения: 2 418
Благодаря за споделените мнения,явно аз съм в някое друго време и далеч от тъмните цветове.Слава Богу не ме е обявил за демоде,но иска за Коледа да ми подари черна блуза и да стана,цитирам "майка трепач".Grin

# 459
  • Мнения: 1 686
Моят пък е супер суетен от както навърши 14 г.Постоянно е по магазините и онлайн магазини.За цветовете в гардероба му-също в тъмната гама,но гледа да има някакъв цветен надпис или дребна рисунка.Напоследък се е вманиачил по парфюмчета.Косата носи късо подстригана-прическа "бокс".

# 460
  • Мнения: 4 579
Е, явно само моят син е в бяло! Бели тениски и лете, и зиме се носят - темата "не ми е студено" е на мода, както и "аз минавам между капките и дъжд не ме вали" Joy

# 461
  • Мнения: 15 538
Момичета, едвам издържам вече. Този 7-ми клас ще ме ПО-БЪР-КА!!!!!! А още е едва средата на първия срок. Изобщо не знам от къде ще извадя сили, търпение и нерви, за да издържа до края. Това не е истина просто. Все слушах и се подготвях, че е отврат, обаче чак толкова не съм и вярвала, че може да бъде. Ще се пропия накрая - честно ви казвам. Вече започнах да пия по 2 чаши бяло вино всеки петък, за да отпразнувам края на седмицата и това, че е изминала още една седмица, в която не съм превъртяла. До края на учебната година сигурно ще се алкохолизирам /аз по принцип пия алкохол 2 пъти в годината - на РД-то ми и на НГ/

# 462
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Щом всички оцеляха, ще оцелееш и ти  Mr. Green
Пиеш, дишаш, пиеш, дишаш и ще мине  Hug

# 463
  • Мнения: 1 686
И това ще мине.... Казва баба Simple Smile

# 464
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета, едвам издържам вече. Този 7-ми клас ще ме ПО-БЪР-КА!!!!!! А още е едва средата на първия срок. Изобщо не знам от къде ще извадя сили, търпение и нерви, за да издържа до края. Това не е истина просто. Все слушах и се подготвях, че е отврат, обаче чак толкова не съм и вярвала, че може да бъде. Ще се пропия накрая - честно ви казвам. Вече започнах да пия по 2 чаши бяло вино всеки петък, за да отпразнувам края на седмицата и това, че е изминала още една седмица, в която не съм превъртяла. До края на учебната година сигурно ще се алкохолизирам /аз по принцип пия алкохол 2 пъти в годината - на РД-то ми и на НГ/

Оооо стягай се. Миналата година беше в 7-ми клас и само си виках веднъж да свърши да си почина. Ми в 8-ми е същата работа. В 7-ми клас като не му се учи, в 8-ми не се случва чудо Joy

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 16:36 от Глухарче

Общи условия

Активация на акаунт