Пубертетът при момчетата - тема 6

  • 37 195
  • 770
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 981
Какво искат вашите момчета за Коледа?
...
Нашият прохождащ в зоната на пубертета младеж също не знае какво да си поиска...Ще получи ето това https://www.aliexpress.com/item/33027031513.html?spm=a2g0s.90423 … .0.56004c4dugFNGW от "Дядо Коледа" и няколко книги, свързани с интересите му. Но нищо от това не е пожелал сам! И тази година успях да измисля, но за догодина вече, не знам. Много стават трудни вече, особено момчетата.

# 676
  • София
  • Мнения: 39 745
Моят иска плейстейшън. И книга.
Взела съм и на двамата (с кака му) по едно одеяло на светещи звезди и порцеланова чаша. Неговата чаша е с картинка на слънчевата система (добавих и зодиакалното му съзвездие, едвам го нарисувах).

# 677
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще събира пари за колонка на JBL, подивяла съм. В този ред на мисли как се пазари от амазон?

# 678
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Глухарче, както във всяка една платформа. Регистрация, карта.. нищо необичайно.

Големият, суперски слушалки. Още ме боли душата от цената.
Малкото - дрон (вчера кацна от Китай) и тениски с аватара от Форнайт.

# 679
  • София
  • Мнения: 39 745
Ще събира пари за колонка на JBL, подивяла съм.
Хубави са колонките. Алекс загуби моята и ми е обещал да ми купи нова... в някой друг живот Simple Smile
От снощи е в истерия. Телефонът му беше без батерия и му пораснаха крака. Никъде не може да го намери. Много плака снощи.

# 680
  • Мнения: 2 417
На моят взех слушалки,възползвах се от намаленията и това ще му е.Ако го питам ще заизрежда,че иска компютър,колони и т.н.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще събира пари за колонка на JBL, подивяла съм.
Хубави са колонките. Алекс загуби моята и ми е обещал да ми купи нова... в някой друг живот Simple Smile
От снощи е в истерия. Телефонът му беше без батерия и му пораснаха крака. Никъде не може да го намери. Много плака снощи.

Е хубави, ама вече е 20-та тонколонка подред. А тази, която е харесал е 550 лв., ай сиктир Disappointed

# 682
  • Мнения: 7 149
Малкото - дрон (вчера кацна от Китай) и тениски с аватара от Форнайт.
И тениската ли пристигна от Китай?
Препоръка за магазин с такива тениски в София?

# 683
  • Мнения: 11 893
      Говорих със сина ми, все пак той учис момчето в един клас./ по темата за размяна на подаръци/. Предложих книга за Дракула, много хубаво издание с картинки и хубав шрифт на английски език/ децата учат интензивен АЕ, макар да не са ЕГ/, другото ми предложение- разкази на Джек лондон на два езика- АЕ и български, не токова хубаво издание, както и пъзел от метални части. Синът ми категорично отхвърли книгите, а мислех, че поне тематиката ще е интересна за тази възраст и все пак, взеки иска да упражнява език. И каза да купя тозиметален пъзел, знаете, като главоблъсканица са. Обаче, не съм купувала такова нещо, не зная доколко е забавно.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 10 493
      Говорих със сина ми, все пак той учис момчето в един клас./ по темата за размяна на подаръци/. Предложих книга за Дракула, много хубаво издание с картинки и хубав шрифт на английски език/ децата учат интензивен АЕ, макар да не са ЕГ/, другото ми предложение- разкази на Джек лондон на два езика- АЕ и български, не токова хубаво издание, както и пъзел от метални части. Синът ми категорично отхвърли книгите, а мислех, че поне тематиката ще е интересна за тази възраст и все пак, взеки иска да упражнява език. И каза да купя тозиметален пъзел, знаете, като главоблъсканица са. Обаче, не съм купувала такова нещо, не зная доколко е забавно.

Според мен са големи за пъзела. Вярно има и деца, които им е интересно, но повечето са забучени пред компа.

# 685
  • София
  • Мнения: 39 745
Е хубави, ама вече е 20-та тонколонка подред. А тази, която е харесал е 550 лв., ай сиктир Disappointed
Видях ги Simple Smile Моята беше от евтините, 60 лв.

И каза да купя тозиметален пъзел, знаете, като главоблъсканица са. Обаче, не съм купувала такова нещо, не зная доколко е забавно.
Зависи от пъзела. Преди много години хванах един такъв в магазина, сглобих/разглобих от първи опит и ми стана безинтересно.

Моят не знае дали ще си разменят подаръци.
Довечера има РС. Класната ми звънна снощи да ме подсети за срещата. На мен веднага ми минаха какви ли не мисли и ѝ казах "щях да попитам какво е направил". Тя каза, че е ок, но е адски разсеян, прекалено разсеян.

# 686
  • Мнения: 6 468
Чета ви аз, да си знаете Simple Smile
Моя снковец иска часовник за коледа. Но не от тези за телефоните, а най-обикновен със стрелки.
Друга мъка си имам сега с него. Префложиха му от Берое, той се съгласи, което значи да живее там на пансион/ хотел/ в тяхната футболна база. Което значи и смяна на училището след първи срок. И тъй като искам пък аз, да си продължи в същия Техникум и със същата специалност, става една тегава...
 Ще пиша пак, че дълга ме зове, хубав ден!

# 687
  • София
  • Мнения: 39 745
Thirteen, труден избор ви предстои.
И моят имаше огромно желание да тренирал футбол. За сега се уталожи.
В неделя има състезание (таекуон-до). В крайна сметка тренирали кикбокс лайт.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Чета ви аз, да си знаете Simple Smile
Моя снковец иска часовник за коледа. Но не от тези за телефоните, а най-обикновен със стрелки.
Друга мъка си имам сега с него. Префложиха му от Берое, той се съгласи, което значи да живее там на пансион/ хотел/ в тяхната футболна база. Което значи и смяна на училището след първи срок. И тъй като искам пък аз, да си продължи в същия Техникум и със същата специалност, става една тегава...
 Ще пиша пак, че дълга ме зове, хубав ден!

Не е лесно. Приятелка имам в същата ситуация. Детето ти расте далеко. Аз не бих могла Sad

# 689
  • Мнения: 3 381
И аз не можех да си представя детето ми да расте така далеч, но не знаем какво ни готви утрешния ден... Sad.
Моят син има всичко, дори прекалено.
Купих макетен самолет (обича да сглобява и лепи сложни модели), но беше още в първите дни на декември. Купих му и оригиналната последна книга за Дръндьовците, че ги следи, но са ужасно скъпи тук, безобразие!
Ще дам пари, сега събира за нов лаптоп, че стария бил на година и вече не се водел актуален. Безумната лудост, как ще събере няколко хиляди за нов не знам, но това е. Събира си пари от джобните, баща му ще даде, бабите...
Отдавна вече ми е безкрайно трудно да избирам подаръци за него по повод, дрехите и маратонките не се считат изобщо за подарък, но претенциите са огромни.
Търся манга в някакъв вариант, детето, на което ще подарява в училище обича това. Търсих в няколко книжарници и няма.

Общи условия

Активация на акаунт