Абонаментни кутии в България - Тема 10

  • 46 897
  • 763
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 604
Jenny, може ли да ми кажете коя е Geek кутията, бих я взела за приятеля си?

# 541
  • Мнения: 4 594
А колко мислите, че би било подходящо да струва една такава кутия? Аз например, често си купувам кутии с козметика и виждам че там много се държи на това каква е стойността на кутията. Примерно кутията струва 10 паунда и се рекламира, че продуктите вътре са на стойност 70. Моята идея е по-скоро нещата в кутията да са на сравнително подобна стойност като това което купувачът плаща, но ценността им да е в това че човекът си купува преживяване и разчита на това да го зарадва всеки месец. Мисля си, че бих се пробвала да я организирам за около 25 лева на месец. Мислите ли че е удачно?

В момента няма месечна бг кутия за книги. Имало е няколко през последните години, като на мен всички ми харесваха и откъм книги почти не е имало нещо, което да не ми допадне. Сега единствено FlamBox на Четящото фламинго функционира, но през няколко месеца... Можеш да разгледаш какви кутии е имало и каква е била концепцията им (ако вече не си го направила де):

- вече споменах FlamBox на Четящото фламинго
- BOPS
- Читателски колет
- Gem Box
- ReadBox

Лично на мен фаворити ми бяха Читателски колет, от тази кутия се зарибих като цяло да поръчвам абонаментни кутии, както и ReadBox. И при двете организаторите показваха лично отношение, имаше интересни артикули, повечето handmade, което за мен е важно, нямаше хиляди картончета, плакати, картички и разни такива неща, които да се чудиш какво да правиш (в BOPS и FlamBox понякога са били прекалено). В ReadBox за 30 лв. получавах 2 книги + книжни артикули и откъм цена/качество бях най-доволна. 25-30 лв. за мен е ок като цена за такъв тип кутия, като не държа да има някаква голяма отстъпка, стига нещата в кутията (изключвам книгата) да не са от магазинчето по 1 лв. - евтини и достъпни навсякъде.

# 542
  • Варна
  • Мнения: 814
Какво мислите за кутията на Кибрит, която март месец обещава съдържанието да надхвърли 230лв.? Мен ме изкушава, ако трябва да съм честна, а и се надявам да се реваншират за провала си от февруарската.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 07:42 от Bistra Kostadinova

# 543
  • Мнения: 1 716
За тази цена, не. Малко повече да се постараят с редовните си кутии.

# 544
  • Мнения: 26
Случайно попаднах на нова кутия...?

# 545
  • Мнения: 153
И аз ще пропусна, нещо не ме грабна. Чудя се за goodbox-а този месец, някой ползвал ли е нещо от naturel cosmetics?

# 546
  • Мнения: 211
За разлика от февруарската, мартенската кутия на Кибрит ми харесва много повече, но..имам накупени лосиони за тяло, кремове за ръце и лице за година напред Joy

А тази муза бокс ми изглежда като накупени от китайски магазин боклучета със завишена цена Joy

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 09:34 от Василена Василева 645555

# 547
  • Мнения: 1 003
Това е кутията на Кибрит послучай 8 март,ами много от продуктите съм ги виждала по английските кутии и са хубави.Явно след гафа с предишната кутия са си взели поука,стойност на кутията 330 лв.

# 548
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Всичко е по10-20 лв. и изведнъж влизат с крем (50 мл.) за 230 лв. Flushed
Аз не бих.

# 549
  • Мнения: 604
Крема е интересен, разгледах сайта на Avant (https://www.avant-skincare.com/en/home/192-discovery-edit-suprem … 669203926595.html) и съществува такава разфасовка и крем. По-скоро ме притеснява да не е някой залежал крем и за това да ги вкарват в кутията.

# 550
  • София
  • Мнения: 1 914
Не че нямам кремове и лосиони, но и аз се изкушавам от Кибрит.

А този ролер го имам китайски. Не виждам каква е разликата с по-скъпия вариант. Някой, ако знае, да ме светне. Simple Smile

# 551
  • Мнения: 1 398
Няма никаква разлика, сигурно и те оттам са го поръчали Grinning
Всичките са jade stone и се използват за масаж, а розовите са кварцови и са по-скъпи.

# 552
  • Варна
  • Мнения: 814
Не че нямам кремове и лосиони, но и аз се изкушавам от Кибрит.

А този ролер го имам китайски. Не виждам каква е разликата с по-скъпия вариант. Някой, ако знае, да ме светне. Simple Smile
A сертификат, че камъкът е истински имаш ли?

# 553
  • Мнения: 2 191
Jenny, може ли да ми кажете коя е Geek кутията, бих я взела за приятеля си?

https://coolboxbg.com/

Simple Smile

# 554
  • Мнения: 1 003
Този серум на Авант масово го напускаха във всички английски кутии,също и ролера в Birchbox,защото го имам.Не съм чула точно от крема на Avant да се оплакват,но има доста пожалежала стока.Маската също съм е мяркала из кутиите.
Да не стане така като един от продуктите на Too face в My full box,стар и менте.

Общи условия

Активация на акаунт