?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 572
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 12 720
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
За деца, които не са се адаптирали към идеята "развод" е рано да се натрапва идеята за нови "майки"/приятелки. Ако мъжът умишлено избързва с това, авторката да си помисли дали не е част от "наказателна акция" към бившата. Най-грозната част от развода е да използваш децата като маша в подобни истории. Просто хипотеза...

# 12 721
  • Мнения: 1 442
Авторке, не е читав тоя мъж. Никой мъж не си оставя семейството, с мотив че не си пасват нещо, особено с малки деца, освен ако жена му не е някоя безобразна скандалджийка, с безброй претенции, да го обижда и тормози постоянно за нещо и така. Другото изтъкнато от твоя Убавец, че не са една вълна с жена си, ами помисли бе, момиче. Утре като го подхване друга вълна, ти какво ще правиш? Може и с малко дете на ръце да си, докато него го завее в друга посока. А и той още не се е развел, така че ще ти се стъжни живота. Помисли, как се оставят две малки деца, как? Колко стабилен е такъв мъж?

# 12 722
  • Мнения: 10 379
Всеки тук тълкува нещата от собствената си камбанария. А всъщност знаем много малко факти. Дори не знаем възрастта на участниците. Забелязала съм, че мъжете никак не обичат да коментират пред, условно казано "приятелките" си, отношенията със съпругите си. И аз да кажа от опит - ММ е разведен (изобщо не заради мен), но едва след много години ми каза причините за развода си. Когато съм го питала не ми е отговарял. Така че, и този мъж може би не казва реалните причини, поради които иска да се разведе. Иначе, примери безброй - и на такива, които лъжат, и на такива, които реално се развеждат. Ние правим предположения, но много на сляпо.

# 12 723
  • Мнения: 17 407
Голям зор за  причините. Ако не питаш, може и сам да си каже. Ако пък  каже, може и да се окаже неподходящ. Човек да не знае как да се държи Simple Smile

# 12 724
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Значи анонимна е от няколко месеца заедно с този" мен, "не е причина тя за развода,който е в процес?,  но ..вече е представена като бъдеща съпруга едва ли не и майка.Какво е това бързане? Дето се вика, още не са яли хляб и сол заедно.Отделно обяснението за развода е смехотворно.А и кой мъж с две деца ще скача отново на същото толкова скоро?
За мен мъжа не е читав.Анонимна не бързай с общите планове.Поживейте като искаш заедно, опознай го първо, взимай предпазни мерки, за да не се окажеш временна играчка, с която дразни бившата.
Един развод, ако не е по взаимно съгласие се точи, после делби се водят.Хич, ама хич не бих се набутала в тая ситуация.А и развода не е факт, да не забравяме.Утре могат да седнат с жена си и с любимото ми" заради децата" да се разберат и съберат.Очевидно жената не иска да се развеждат, щом обвинява теб.Знае си стоката явно..Мисли за твоето бъдеще! Тоя е наникъде още.И коя жена на 3 месец от връзка, като и заяват как ще е майка на децата му( при налична такава)няма да избяга с 200та питам аз?Това не е много вред.Мъжа е боклук , пак да си кажа, че намесва децата на тоя още никакъв етап!

# 12 725
  • София
  • Мнения: 16 036
Привет, имам следния казус и бих се възползвала от странично мнение.
ето?

Без да чета предишните коментари - не бих са занимавала с мъж с тежка семейна история и прилежащо ремарке ако съм млада жена без деца. Като се оправи с развод и деца и е сам ако иска да ми се обади.
Справка - друга подобна тема в раздела. Авторката реве, че бившата и прави номера чрез детето. Мерси съм на подобни простотийки.

# 12 726
  • Мнения: X
Има много жени, които като виждат, че нещо куца в брака решават, че второ дете би запазило този брак.

Това е доста интересно. Как децата ще запазят един брак? Едно е отношенията, друго са децата. Но въобще – никога не съм си помисляла, че децата могат да крепят връзката, ама друг път. Някаква наивност е това, май.

# 12 727
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Не е наивност, пълна глупост е.

# 12 728
  • Мнения: 4 611
Децата, даже, биха могли да развалят отношенията повече, отколкото да ги оправят Grinning
За синът гей са писали вече - приемаш го такъв, какъвто е. Не е нещо, което подлежи на поправка. И аз не бих иницирала разговор, но бих показала, че ще съм до него безрезервно, за да се почувства спокоен да ми каже.

# 12 729
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Има много жени, които като виждат, че нещо куца в брака решават, че второ дете би запазило този брак.

Това е доста интересно. Как децата ще запазят един брак? Едно е отношенията, друго са децата. Но въобще – никога не съм си помисляла, че децата могат да крепят връзката, ама друг път. Някаква наивност е това, май.
И аз мисля, че е още едно дете не може да спаси брак, ама ей на, има жени, които го мислят. Като се върнеш на казуса на анонимната, виждаш, че няколко потребители са дали съвет да бяга от този мъж, защото дори да се развеждал винаги можел да се върне при жена си, заради децата. Предполагам, че логиката на жена, раждаща второ дете за да не се разпадне брака ѝ е сходна. Мога само да го предполагам, защото за мен това е много грешно схващане

# 12 730
  • Мнения: 18 503
А има и странични хора, които съветват "роди и го вържи". И на принципа, че човек чува каквото иска...

# 12 731
  • Мнения: 17 407
Има и жени, които просто искат децата им да са от един мъж.
Всякакви ги има.
Айде пак - да не се върнел при жена си. Моя приятелка се взе с разведен, и ми обясняваше, че ако имал дете, нямало да го иска, от страх, че може да се върне при бившата.
Невсеки има гъз за рисковете, но пък сам си носи отговорностите Simple Smile

# 12 732

Общи условия

Активация на акаунт