?Въпроси всякакви за СО?2019

  • 100 834
  • 12 732
  •   1
Отговори
# 10 470
  • Мнения: 7 971
Добре, де, мъжът ти какво казва - ще си продължи да тъче на два стана или...?

# 10 471
  • Мнения: 18 866
В този смисъл е достатъчно мими да каже само на някоя от известните клюкарки и всичко ще стигне до мъжа на любовницата без нейно пряко участие.

# 10 472
  • Мнения: 9 487
Мими, какво казва прелюбодеецът? Ясно, че не иска да си ходиш ама поне не съжалява ли, извини ли се?

# 10 473
  • Мнения: 1 432
Щом живеят наблизо, ще се разбере, така или иначе.

Вие как си я представяте тази работа? Ако реши да остане с мъжа си, всеки ден или през ден да се вижда и с любовницата и да се чуди дали още не се поддържат отношения?

По-добре да каже на мъжа й. Или ще я изгони, или ще й прибере перките, а може и да се преместят, кой мъж ще търпи съседите да му се подиграват, че докато бачка други се радват на жена му Simple Smile

# 10 474
  • София
  • Мнения: 19 402
Вие как си я представяте тази работа? Ако реши да остане с мъжа си, всеки ден или през ден да се вижда и с любовницата и да се чуди дали още не се поддържат отношения?
И аз това щях да напиша, нормално е дори ако се разделят, другият мъж да се поинтересува за причината.
А ако остане с него, ще е най-нормално да се разграничат от семейството на прелюбодейката и отново ще има въпроси

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 13:13 от Cuckoo

# 10 475
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Странно, но тук съм съгласна с Даскалка...

# 10 476
  • Мнения: 2 695
Много често през клюкарките всички разбират без мъжа. Така всички знаят жена му с кой си го слага, а той горкият не знае. Аз знам за поне 2 такива случая, които са ми пред очите... а мъжа и го гледаш по снимките щастлив с нея... усмивка до ушите, а тя държи "ергенска" квартира с още 2 жени и си водят там тъпкачи, като всяка си има свои чаршафи... бе истории да искаш Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 10 477
  • Мнения: 14 166
Как пък няма да разкажа на всички клюкарки с коя си ляга мъжът ми и то при положение, че аз продължавам да си стоя при същия този мъж!

# 10 478
  • Мнения: 3 186
Много често през клюкарките всички разбират без мъжа. Така всички знаят жена му с кой си го слага, а той горкият не знае.

Той не знае или не иска да знае?! Като гледам колко народ в тоя форум предпочита да не бъде уведомяван в случай на изневяра, си мисля, че такива патоци (като на тия трите) със сигурност забелязват снигналите, но се правят на дръж ми шапката и не желаят да прогледнат за истината.

# 10 479
  • Сф
  • Мнения: 10 738
Знам няколко случая на мъже по чужбина и жените си похойкват тука.Цяло село знае , дет се вика.Мъжете се правят , че не знаят или пускат покрай ушите, идея нямам.Та , как си птедставяте мъжа и да и свие перките, идея нямам.То при такива разделени семейства с месеци, години, не е трудно да ти мине през акъла.Явно приоритетите са други.Мъжа на Мими е търсил и е намерил.Ако не е тая, друга ще е .Че ще отрича, ще отрича.Няма особено разкаяние. А тя хем е направила цирк, хем си натиска още парцалите при него.Не е ли по- лесно д а го предупреди, че ако продължава така, ще си тръгне, ама наистина.Не да гони чуждите хора за обяснение и информация, че не знае пък там какво е положението и договорките.
Бианка даде много " хубав" личен пример.
А Мими, казала ли е на комшийката, че знае и да се разкара? Ако наглее, да я сложи на място по женски.То се усеща.Но пак ще кажа, мъжа на Мими , след като знае че жена му знае, ако не си седне на " д" то, няма смисъл от циркове!
То наистина, сигурно доста хора знаят..щом не е инцидентна забежка.
Аз в нашия вход( хем съм новодомка, не от квартала) кви ги слушах от една съседка на 50+ за комшии Joy .Интересно, че между преувеличенията има и истини явно, случки, та помолих да не ме занимава повече..Аз си мисля, че дърти вече, сериали, плетки, готвене и ракия( мъжете) ги занимават..а то едни страсти, едно чудо..ум да ти зайде !

# 10 480
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Сигурно някои се придържат към приказката, че "с комшийката и първия път" не се броят.
И аз си мисля, че мими, ако предприема някакви мерки, то те трябва да са към мъжа ѝ.
А да говори с любовницата е по-глупаво от това да говори с мъжа ѝ. Само ще се унижава, а ефекта няма да е никакъв. Дори тя да прекрати връзката с кръшкача, той ще си намери друга, щом не е еднократна забежка, а направо връзка. Какво ще прави авторката, всеки път ще говори/сплашва/предупреждава поредната любовница, вместо да хване мъжа си за то***те? Какъв е смисъла?

# 10 481
  • Мнения: 18 866
Истината е, че няма правила. Жената е наранена и може да натвори глупости. Но да не забравя да мисли тя самата как да е добре! (а не как някой друг също да е зле)

# 10 482
  • Мнения: 3 186
Какво ще прави авторката, всеки път ще говори/сплашва/предупреждава поредната любовница, вместо да хване мъжа си за то***те? Какъв е смисъла?

Как какво ще прави? Имам такъв пример пред очите си. Мъжът имал афера с колежка в продължение на 5 години, но преди 40 години. И до ден днешен жена му психясва и по няколко месеца в година вдига скандали, гони го от къщата или му се сърди. Двойката вече са дърти, той едва ли иска и вероятно не може поради болест, но жена му скърца на периоди, няма прошка.

Биянка, човек е толкова наранен в такава ситуация, че последното, което го е грижа е да мисли кое е най-добре за другите.

# 10 483
  • Мнения: 41
Благодаря ви, момичета! Знам че може да сътворя куп глупости, за които бих съжалявала после. Знам, че е най - важно да гледам себе си и детето да сме добре и повярвайте, правя всичко възможно. Да, бях паднала духом много, и в самосъжаление бях изпаднала, обидата е огромна, но знам че ще мине и това ..... Да се тормозя и рева няма смисъл .... наревах се де, и малко ми олекна. Исках да видя проблема и съветите ви някак си отстрани, щото главата ми ги ражда едни нетипични за мен ..... не съм сигурна даже дали ще се сдържа  да не и шибна някой шамар, ако се разминем с нея ( а тя ме избягва )  .... Мога да кажа, че сега разсъждавам доста по-трезво. Пред детето не си позволяваме да си повишаваме тон, то не се и караме де. "Скъпият" ходи като призрак, исках да говорим - говорихме, и пак говорихме, и пак  ..... естествено че съжалява,  грешка било, мъчно му било и бла - бла, сълзи рони (  а не е чак такъв артист ) , а аз и друго не съм очаквала де. Ясно е че вече му нямам доверие и скоро няма да му имам. А тя е притеснена, че зная и че мога да кажа на мъжът и.

# 10 484
  • Мнения: 2 695
Ако ще ти подейства успокоително... огледай се наоколо, изневерите са навсякъде, в един момент просто свикваш, на всички се случва кажи речи Simple Smile
Както и 70-80% от хората са с разводи или живеят като съквартиранти заради децата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт