Да се оплачем... 2019

  • 489 760
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 34 395
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Стискам палци и аз за малкото Козирогче! Praynig

# 34 396
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351

Vervam, че могат ли да се нанесат преди Акт 16? Поне го дават януари 2020, но и после докато мине едно друго ...
Но пък цените са много хубави, тристаен за 50К.
Главата ме боли:( Пак нещо ме удари в съня, втора нощ се оцъклям посред нощ...днес поне съм се проспала два часа от 4-6. Ама ми е чоглаво.

# 34 397
  • Мнения: 1 918
Имам себореен дерматит на скалпа и вече не се издържа. Искам да си мия косата два пъти на ден, от зор, за малко успокояване на кожата, ама няма как. Какви ли не шампоани ползвах, ама не действат или действат за кратко. Голямо мъчение е.

# 34 398
  • Мнения: 47 981
На мен ми помага редовната употреба на кетозал
Лосион себорал
Сега пръскам един с коприва от дм, заради косопад( който не мога да третирам заради себореята), н еми дразни

# 34 399
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Козирогче, стискам палци всичко да е наред! И на всички  с болни дечица - да се оправяте бързо и безпробемно!

# 34 400
  • Мнения: 5 059

Vervam, че могат ли да се нанесат преди Акт 16? Поне го дават януари 2020, но и после докато мине едно друго ...
Но пък цените са много хубави, тристаен за 50К.
Главата ме боли:( Пак нещо ме удари в съня, втора нощ се оцъклям посред нощ...днес поне съм се проспала два часа от 4-6. Ама ми е чоглаво.

Той отдавна е пълен комплекса Grinning
Не се лъжете по цените и описанието на жилищата.
Те взеха точно тристаен,100 кв(дали не беше и повече,не помня вече).Ние взехме двустаен, 63кв. ,панел.
Нашият апартамент е по-голям.
Като брой стаи са едни и същи-3 на брой(хол,спалня и кухня),но като ползваема площ нашето жилище е по-голямо.
Много са заблуждаващи цените и квадратурите,но реално плащаш за стълбища,площадки и коридори,дори и за стени.
Този акт 16 го чакат отдавна и "всеки момент ще излезе" слушат май от доста време.
То лошото е,че като спре тока,спира и водата,защото е на помпа...Абе,върнаха ги едни 30 години назад.

# 34 401
  • Мнения: 47 981
Ми моята свеки живее отсреща, и пак й сърбам попарките, особено като вкисне сина си и си го изкарва на мен...тя хитра, седи на топло, няма ни водомер, ни топломер, па като взеха да я съдят, на мен реве...ох че пак се ядосах, а искам по празниците да съм бяла и добра...но не и гъска...всеки да си носи последствията...

# 34 402
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351

Vervam, наясно съм че се плащат и общите части, но понеже от половин месец насам гледам в апартаменти в София и цена от 1300-1500 евро на кв.м. ме плаши, защото едно жилище 2ст. излиза 100К в някой квартали...


♥ HAPPY ♥, с теб съм, толкова да се ядосвам, че все още има хора, които не са си сложили водомери и плащат на някаква база...а аз (и всички примерни )плащам разликата във влязла-излязла вода във входа.

# 34 403
  • Мнения: 2 990
Българите сме свикнали да не работим. Да има кой друг да свърши нашата работа, а ние да си пушим цигарите и да си пием кафетата. Ми няма аз да и върша скапаната работа на госпожата. Когато съм на лекции, големи локуми разтяга за това, че тя трябва да свърши определено нещо, което всъщност е НЕЙНО задължение. Сега аз като нямам лекции, защо да не го направя вместо нея, кой иначе ще пуши цигари и ще пие кафета ??????????????? Бясна съм!!!!!!!!!!!!!

# 34 404
  • Мнения: 47 981
Еми и аз не съм в топ квартал сега, нищо че преди съм живяла в такъв...свиква се донякъде, предпочетох да купя каквото мога да си позволя, иначе просто няма как. Нови хан гледах още преди 6 години, примамливо ЗВУЧИ, но...нека сме реалисти, трябва да си доста наивен да се хванеш, дори аз си давам сметка. В някоя друга страна би било съвсем нормално предградие. Тук нямаме нито инфраструктура, нито култура, нищо, че да живеем така.

# 34 405
  • Мнения: 1 035
Герче  и моят скалп се успокоява с кетозал и никакви други шампоани. Ако не си го пробвала вземай, че иначе направо  хваща лудост.

# 34 406
  • Мнения: 1 918
Още днес ще го взема, макар че имам спомени, че съм го пробвала, в една мъничка опаковка беше... но ще опитам пак още днес. Благодаря, наистина е влудяващо.

# 34 407
  • Мнения: 6 669
Герч,  ходила ли си на дерматолог?
Мъжът ми има упорит проблем с гъбички по ръцете и краката, казвам му да направи един курс с Низорал и да реши проблема, а той само маже с лосиони и кремове и нищо не му помага.

# 34 408
  • Мнения: 1 918
Ходила съм. На няколко. Преди години започна на лицето и се прехвърли на скалпа и сякаш се “движи” назад. На тила и зад ушите умирам от сърбеж. Иначе по останалата част от главата няма никакъв проблем. Дерматолозите нищо не помогнаха, изписват ми шампоани, които хем са скъпи, хем ужасни към самата коса, хем спират да действат след време... и затова съм стигнала до тук, да не знам какво да направя, ползвах всякакви останали количества от по-скъпите шампоани, не става, здраве актив само ми успокоява, но само за часове. Гадна работа

# 34 409
  • Мнения: 47 981
Да, в малка е, но е икономичен. Слага се малко и се седи. Аз си имам една шапка за целта, натърквам слагам я, къпя си се, и накрая изплаквам. Не слагам никакви балсами, лосиони и други неща, за да не ми дразнят

Общи условия

Активация на акаунт