Да се оплачем... 2019

  • 489 683
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 34 455
  • Мнения: 7 913
Вервам, много дълго си я търпяла тази.

# 34 456
  • Мнения: 5 059
Вервам, много дълго си я търпяла тази.

В началото си мислех,че си въобразявам,после си мислех,че са случайност коментарите и.Дааа,доста време ми трябваше да разбера,че не съм си въобразявала.А ММ я усети още от начало и ме предупреди,ама аз съм твърдоглава.

# 34 457
  • Мнения: 47 981
Вервам, тогава може би и моят коментар те е засегнал Simple Smile Неумишлено
А моята приятелка е същата, в обратна посока, не се усеща как пренебрегва моите проблеми, само защото тя няма деца. Е, жалих я, жалих я, па я подпуках и аз един два пъти. И само да кажа в моя защита, че те не правят опити изобщо, така че не й е болна тема по този начин.
Абе сложна тема, понякога пътищата на хората се разделят и може би е добре да не контактуват известно време.  И ние с нея си бяхме подкрепа в трудни времена, сега настанаха хубави времена за  нея и ни звук, ни стон Simple Smile Ами не жаля.

# 34 458
  • София
  • Мнения: 360
В градината на малкия няма такава практика за сборна група, не знам дали защото е частна или има друга причина. На ясно съм, че с малко дете се случва да се отсъства, но лошото е, че ММ все мисли, че неговата работа е по-важна от моята и затова само с караница си остава той да го гледа. Може би сте прави, че се притеснявам повече от колкото трябва за работата, но аз си я харесвам и винаги съм била точна и лоялна към своите работодатели и тези непредвидени отсъствия в моята глава са “некоректни”...

# 34 459
  • Мнения: 5 059
Вервам, тогава може би и моят коментар те е засегнал Simple Smile Неумишлено
А моята приятелка е същата, в обратна посока, не се усеща как пренебрегва моите проблеми, само защото тя няма деца. Е, жалих я, жалих я, па я подпуках и аз един два пъти. И само да кажа в моя защита, че те не правят опити изобщо, така че не й е болна тема по този начин.
Абе сложна тема, понякога пътищата на хората се разделят и може би е добре да не контактуват известно време.  И ние с нея си бяхме подкрепа в трудни времена, сега настанаха хубави времена за  нея и ни звук, ни стон Simple Smile Ами не жаля.

Не ме е засегнал,няма какво да ме засегне.
Тук никой с нищо не ми е длъжен и не ме познава.Но ако имаше приятелка в подобно положение,едва ли щеше да и набиваш канчето ,че ,не не иска,НЕ МОЖЕ да има деца.Истина е,къщата е истински пълна с дечица, но аз лично не бих го казала така демонстративно пред човек,който не може да има деца.

Както и да е...Благодаря,че ми изслушахте тирадите!Явно съм имала нужда да споделя с някой безпристрастен Simple Smile

# 34 460
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
В градината на малкия няма такава практика за сборна група, не знам дали защото е частна или има друга причина. На ясно съм, че с малко дете се случва да се отсъства, но лошото е, че ММ все мисли, че неговата работа е по-важна от моята и затова само с караница си остава той да го гледа. Може би сте прави, че се притеснявам повече от колкото трябва за работата, но аз си я харесвам и винаги съм била точна и лоялна към своите работодатели и тези непредвидени отсъствия в моята глава са “некоректни”...
Продължавай да се караш с мъжа ти, в един момент ще му светне. Директно му обясни, че и той е родител и да не клинчи от задълженията си. Все пак ползвате и детегледачка, така че няма да е толкова набутан с гледане на дете.
Твоите работодатели са преценили, че отсъствията ти покрай детето не пречат на работата ти, иначе нямаше да имаш предложение за повишение.

# 34 461
  • Варна
  • Мнения: 25 239
Може би сте прави, че се притеснявам повече от колкото трябва за работата, но аз си я харесвам и винаги съм била точна и лоялна към своите работодатели и тези непредвидени отсъствия в моята глава са “некоректни”...
Е какъв е вариантът според теб? Щом отсъствията ти са "некоректни" излиза, че и детето е "некоректно" задето се разболява без предупреждение ooooh! Ми това са неща, за които няма как да знаеш предварително, децата боледуват, особено малките и някой все трябва да ги гледа. Тва е положението.

# 34 462
  • София
  • Мнения: 360
Може би сте прави, че се притеснявам повече от колкото трябва за работата, но аз си я харесвам и винаги съм била точна и лоялна към своите работодатели и тези непредвидени отсъствия в моята глава са “некоректни”...
Е какъв е вариантът според теб? Щом отсъствията ти са "некоректни" излиза, че и детето е "некоректно" задето се разболява без предупреждение ooooh! Ми това са неща, за които няма как да знаеш предварително, децата боледуват, особено малките и някой все трябва да ги гледа. Тва е положението.

Както вече казах, аз варианти съм намерила няколко. Просто има ситуации като тази, където явно читав вариант няма. Просто се оплаквам... или съм сбъркала групата?!

# 34 463
  • Варна
  • Мнения: 25 239
Уффффф.... Просто ти казвам, че е глупаво да смяташ подобно нещо за нелоялност. И ти обяснявам защо точно НЕ Е нелоялно. Но щом държиш продължавай да се смяташ за нелоялна. Може и шефовете ти да мислят така.

Оплаквам се от хора, които пишат нещо, а после скачат срещу всеки коментар.

# 34 464
  • София
  • Мнения: 360
Уффффф.... Просто ти казвам, че е глупаво да смяташ подобно нещо за нелоялност. И ти обяснявам защо точно НЕ Е нелоялно. Но щом държиш продължавай да се смяташ за нелоялна. Може и шефовете ти да мислят така.


Оплаквам се от хора, които пишат нещо, а после скачат срещу всеки коментар.

Аз не “скачам”, а коментирам. Разбира се, че е глупаво. Затова писах “в моята глава”, просто е като усещане.

# 34 465
  • Мнения: 5 059
За глупости се карате.Гриво си е казала"в моята глава".Такива са и представите,а вие скочихте все едно е изкарала общоважащо правило,с което всички трябва да се съгласят.
За протокола- и аз мисля като нея.В редките случаи,когато аз самата съм отсъствала по болест,се чувствах много зле и цял ден си мислех как в момента колегите вършат и моята работа...

# 34 466
  • Мнения: 68 645
Когато детето ми е болно, останалият свят престава да съществува.

Ей я и Хепи- страда сега, че се разболя и не можа да ме води на кафе...нъл Хепи? Гузно ти е, признай си Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 34 467
  • София
  • Мнения: 14 672
Па и снега докара в София 😂 Добре, че имам стари боти в работата, че как чудно щеше да се лъзгам по жълтите павета с обувчиците.

# 34 468
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз съм с маратонки Simple Smile Обедната почивка илизахме с колеги да се замеряме със снежни топки, имах нужда от такова забавление, определено.

# 34 469
  • Мнения: 18 498
Ужасно време, това ми е оплакването. По обед имах работа до съдебната палата - вятър, суграшица, а аз аха да ревна от студ.

Общи условия

Активация на акаунт