ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 147
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 094
Али, пита ли искане? Heart Eyes

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Значи дребното днес ми заяви, че искал да научи още един език и му се струвало, че френският е най-подходящ. Така, че искам място между две "французойки" и чаша френско вино  Grinning Да ми обяснят за гимназията...да не си помислите нещо друго.

Твоят е в 5-ти клас, нали? Малката е в 3-ти и идея си нямам какъв акъл ще ѝ дойде за гимназията, затова следя всички Laughing

# 677
  • Мнения: 1 541
За среща ме пишете и мен, събирам отзиви за дъщерята в 5ти клас - хич не е ориентирана и всякаква информация как са другите гимназии ще ми е от полза.

# 678
  • София
  • Мнения: 6 094
Мислете за подходящо заведение. Това, в което се събирахме, ще ни малко.

# 679
  • Мнения: 4 068
Мисля, че само някой физкултурен салон ще ни събере. И не, няма да стане на маса. Ние сега 15 човека не успяхме да се видим като хората Simple Smile

# 680
  • София
  • Мнения: 1 326
Е, че какво ѝ е на зала 1 на НДК Wink
Само ще трябва да си донесем хапване и пийване.
Ако някой може да направи анкета за време на сбирката и да се преброим. Тогава ще може да избираме заведение :*

# 681
  • Мнения: 815
Благородно ви завиждам за срещата и много ви се радвам! Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 1 210

Aaa, кЪк беееее.... аз за друго - да обсъдим материала, да сравним.....сънувам го тоя немски. Викаш то пък на маса баш за тия неща ще си говорим Satisfied Спунк ако ни свика по списъка, явяваме се Hands V

AniK може направо на немски да си говорим. Да упражним. Simple Smile

Има големи заведения. Ще се измисли нещо. Първо трябва да определим ден и да се преброим.

# 683
  • София
  • Мнения: 6 094
Вероятно повечето от нас вече имат планове за следващата събота. След това е Димитровден, има много именици.
Предлагам да е някоя ноемврийска събота, 2ри или 9и.

Пете, имаш време да се организираш. Все ще те прислоним за една вечер.

Ето и научно обоснование за срещата.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 11:42 от Спунк

# 684
  • Мнения: 4 068

Ами права е науката, харесвам я!

# 685
  • София
  • Мнения: 3 688
Една анкета с датата ще даде яснота...

# 686
  • София
  • Мнения: 1 210
Вижте какво предлагам. Като ще минаваме на друго ниво вече и ще се виждаме наживо, може някой, (нямам против и да съм аз, само трябва на лични да ми изпратите телефоните, но може и някой от френската маса) да направи една вайбър група, където да се разберем къде и кога. Много по-лесно ще стане, отколкото във форума.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 535

Aaa, кЪк беееее.... аз за друго - да обсъдим материала, да сравним.....сънувам го тоя немски. Викаш то пък на маса баш за тия неща ще си говорим Satisfied Спунк ако ни свика по списъка, явяваме се Hands V

AniK може направо на немски да си говорим. Да упражним. Simple Smile

Има големи заведения. Ще се измисли нещо. Първо трябва да определим ден и да се преброим.
Е, айде сега, а ние майките с деца, учещи немски, но незнаещи ни една дума на тоз език какви ще ги вършим ? Joy
Шегата настрана ще се радвам и аз да мога да се присъединя. Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 1 326
НогУ моля, без дискриминация по езици.
Нека срещата да е на майките, пекли се на един и същи огън. А след 1-2-3 чаши сгряващо, езиците сами ще се омешат Heart Eyes Hug
Ред. И, с извинение за блейкавостта, да не забравяме татковците в темата, които също не бяха подминати от кандидат-гимназистките трепети. Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 13:59 от Fair Lady

# 689
  • София
  • Мнения: 2 768
Най-сетне да си дойдем на думата , откога чакам форумска среща на наборната тема! Английски, френски, немски, след достатъчно поливане, всички езици ще владеем 😁

Общи условия

Активация на акаунт