ОСМИ клас ще бъде песен - лесен, весел и успешен

  • 38 213
  • 709
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 133
Да ви питам аз, като новак в Школо-то - колко може да се вярва на статистиките им? Щото нещо не ми се вярва да са читави... Върти се от 1-во до 3-то място в класа и докъм 10-то, 11-то във випуска, пък чак блестяща не е.

# 466
  • Мнения: 4 100
Да ви питам аз, като новак в Школо-то - колко може да се вярва на статистиките им? Щото нещо не ми се вярва да са читави... Върти се от 1-во до 3-то място в класа и докъм 10-то, 11-то във випуска, пък чак блестяща не е.

И аз това се питах онзи ден, малката ми дъщеря е 1ва в клас, випуска и училище. Много ми е смешно, защото нея много, много, много я мързи да учи и за сравнение, по статистиките миналата година беше винаги по средата. Обаче се възползвам и й показвам това малко недоразумение и това страшно я амбицира да "поддържа" форма. В резултат, почти няма пропуснато домашно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 467
  • София
  • Мнения: 584
Статистиката в Школото е мерило само, ако всички учители нанасят редовно оценките. Ако част от родителите липсват в системата, значи че не са се регистрирали.
Много забавна е с тези мустачки, дупки и кучета. Аз съм почти "узряла" за идеята да вземем куче. Така де, "Като не искаш да ми родиш брат, вземи ми куче!". Даже се спряхме на порода, подходяща за апартамент - Кавалер Кинг Чарлз шпаньол. Та, освен принц, да вземем и един кинг. Да му мисли обслужващия персонал, т.е. аз. Хм, трябва пак да обмисля минусите.

# 468
  • Мнения: 280
"Вкъщи работата с телефона е същата. С него спи, яде, в тоалетната влиза. Като продължение на тялото му е. Rolling Eyes "
[/quote]

Мдаа...и като му звънна и не вдига телефона, оправданието е "Еми не го чух..."

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
При мен в "Администрация"-"Потребители" в Школо-то излизат 61 човека, от които 28 ученика в тази паралелка (класът е 26 човека от самото начало, Izida, и физически са толкова), няколко учителя и няколко родителя. Ще препитам младежа дали познава всеки един от учениците поименно.

Спунк, да носи детето, щом харесва твоите неща, стига да ги пази Grin Аз очаквам малката скоро да ме настигне, но засега ѝ отделям мои не много ценни дрехи/обувки. Ще се радвам, ако остане в моя размер, но едва ли Sad

# 470
  • Мнения: 2 075
Куче имаме от 2 години, познайте кой го разхожда Simple Smile Wink...и втора дупка на ухото има щерката, малко преди НВО я проби, аз ходих с нея в един козметичен салон, сега ме тормози за трета - по-нагоре на ухото, но все още удържам фронта, в класа й има девойче с татуировка на врата ( името на майка й), казала съм й като стане на 18, все се надявам дотогава да се откаже Simple Smile. Обувки и ние ди сменяме, един номер сме, дрехи не - различни калибри сме Simple Smile.

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
При нас днес имаше доста дълга родителска среща - запознахме се с всички преподаватели. Правилата в колежа доста се различават от това, на което бяхме свикнали до момента, но ще свикне. Впечатлена бях от учителката по информатика. Изглежда доста сериозно подхождат към този предмет. Почват с java. Да видим... По БЕЛ и Мат са доста млади, което много ме радва.
Миа, радвам се, че се запознахме на живо, благодаря ти, че ме позна... Blush

# 472
  • Мнения: 1 923
На нас едното дете  от класа щяло даже учи самостоятелно. Била състезателка и няма да посещава часовете, така че реално ще са си 26.
Дъщеря ми миналата седмица се молеше за декоративно прасе. Аз не искам да гледам животно.
За татуси не се е срещала, ама покрай приятелки, едната днес вероятно е с нова дупка на ухото, си прави устата и за себе си.
Девойката вече има чужда оценка по БЕЛ - на адаша си. Госпожата й казала, че ще я изпита, за да си я заслужи.

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 15:54 от galia_mi

# 473
  • София
  • Мнения: 12 058

Спунк, да носи детето, щом харесва твоите неща, стига да ги пази Grin Аз очаквам малката скоро да ме настигне, но засега ѝ отделям мои не много ценни дрехи/обувки. Ще се радвам, ако остане в моя размер, но едва ли Sad

Аз пък не се радвам. Smirk По-добре ми беше в периода, когато заявяваха, че нямам вкус и нищо не разбирам от дрехи. Сега редовно си издирвам дрехи, я в гардероба на едната, я в този на другата. При това най-любимите ми такива. И хич не е забавно, когато си решил да си облечеш нещо, а го намираш захвърлено за пране. Дори сутиените си не мога да опазя. Sad Добре че поне обувките ми са им големи. Joy

# 474
  • София
  • Мнения: 532
Декоративно прасе Grinning
И ние имаме куче, ритривър. Доскоро само аз го извеждах, защото се притеснявах да не дръпне детето нанякъде, че бяха едни и същи на килограми, а и кучето си е силно. Въпреки че нашият куч е кротушко и вече е дядо всъщност, на 14 г. ще стане декември. Но вече карам младежа да го извежда доста често и да му мие лапите Trollface
Наскоро се възмути, че го бил извеждал три поредни пъти, моля ви се. А аз като го извеждам години наред поредни пъти, а!?!?

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 17:20 от Bis

# 475
  • София
  • Мнения: 1 210
При нас от доста време домашен любимец е най-желан подарък, но още не ги е огряло. Щерка ми вече почти се примири, малкият все още се надява. Аз съм почти на кантар, но мъжът ми държи фронта и не дава. Не знам докога, но е много вероятно най-накрая този Дядо Коледа да е по-добър от всички останали досега и да сбъдне едно съкровено желание. Ще видим.
Дрехите не можем да сменяме, освен някои връхни, но обувките са ни почти общи. Т.е. моите стават постепенно нейни. Освен това всякакви глосове за устни, рол-они и парфюми. Тя си има и нейни, но постепенно моите зачезват в посока нейната стая. За чорапите да не говорим. Аз вечно нямам какво да обуя.   
Сиси, честита ви трета дупка. Сега не знам да ви пожелавам ли още или по-скоро не. Joy

# 476
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
Sanaka, аз за друго ще се радвам, ако остане в моя размер - 'щото аз съм дребна и все още в норма с килограмите, а тя си пада по въглехидратната храна и прилича на другия род, пък те са си едрички Confounded Иначе засега не пипа нищо мое без разрешение, но е все още само на 9...

Куче е ясно кой ще го разхожда Grin Понякога съм на кантар и аз, но като си представя колко по-трудно е да пътуваш с животно или пък да търсиш кой да го гледа или каква мъка е, когато е болно, да не говорим, ако се случи нещо...или пък когато си му дойде естествения край.... не-не, не си е работа....

По-добре обици по ушите (дори и няколко), отколкото на веждите/носа или пък татуировка. На пъпа също може Grin

Bis, от вашия клас ли дойде момичето в 73-то? Разбра се, че е от 35-то, а моите не дотам задълбочени разследвания сочат повече към вашия клас (първа буква на името Я., ако твоят младеж ги е опознал вече).

# 477
  • Мнения: 815
Статистиката в Школото е мерило само, ако всички учители нанасят редовно оценките. Ако част от родителите липсват в системата, значи че не са се регистрирали.
Много забавна е с тези мустачки, дупки и кучета. Аз съм почти "узряла" за идеята да вземем куче. Така де, "Като не искаш да ми родиш брат, вземи ми куче!". Даже се спряхме на порода, подходяща за апартамент - Кавалер Кинг Чарлз шпаньол. Та, освен принц, да вземем и един кинг. Да му мисли обслужващия персонал, т.е. аз. Хм, трябва пак да обмисля минусите.
Мерило, ама не съвсем! Децата, които са с еднакъв среден успех, ги подрежда по азбучен ред на имената. Не стоят на една и съща позиция и така се измества всичко останало. Все пак е някакъв ориентир, но вкъщи и двете са приели правилото, че оценката не е от значение. Тя е нещо моментно. Радвам се, че все повече учители оформят не средноаритметично, а според прогреса на децата.
Мисля, че съм писала и преди за животните. Години ме молеха за куче. Отказвах поради сантиментални причини основно. Склоних за морско свинче. Две години по-късно им подарихме и йорки за Коледа. Joy Понякога и аз се размеквам. Обещанията, зад които заставаха едва ли не на челна стойка, не се случиха. Всички вкъщи - мъж, деца, животни, са си мой ангажимент. Аз си го знаех, ама и на мен би беше домъчняло за животинче ( чиста любов) вкъщи. Все пак не си признавам, че и аз съм го искала, за да имам повод да им мърморя! Joy

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 18:41 от petenka1983

# 478
  • София
  • Мнения: 5 131
Аз никога не оформям срочна оценка като средноаритметична. За мен това е глупаво.

# 479
  • Мнения: 10 489
Аз никога не оформям срочна оценка като средноаритметична. За мен това е глупаво.
Имах г-жа по физика в гимназията, оформяше така: 2,3,4 - 5 за срока Simple Smile / 6,6,3 - 3 за срока Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт