Нашите кухни - 80

  • 53 696
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • БГ
  • Мнения: 1 264
Здравейте,
имам нужда от съвет Simple Smileтова е схемата на стаята, като в средата е колона с размер 29,6х45см. Цяло помещение е с трапезарията и хола.
Скрит текст:
а това е нашето виждане на нещата :
Скрит текст:
Скрит текст:
В момента няма кухня в жилището и със съпруга ми сме се насочили към модули, понеже ще паснат, а и като цена са приемливи. Отворена съм за всякакви идеи и предложения Simple Smile Ще се радвам на вашата помощ.

# 391
  • Мнения: 39 238
Мер, ако ще ти спестя пари, ще ти кажа, че ПДЧ-то си се държи много добре. Така е кухнята на брат ми. Никакви забележки нямат.

# 392
  • Мнения: 9 754
Мередит, то нали всички казват, че МДФ са само вратичките, вътре си е ПДЧ.
МДФ-а бил само за фасон, по-джиджани варианти имало с него.

# 393
  • Мнения: 2 892
ПДЧ-то има кант, който след известно време се замърсява и не изглежда добре.

# 394
  • Мнения: 3 096
Пускам един линк към подобна кухня, просто като идея, че мивката явно може да се сложи и на друго място: https://stemar-bg.com/produkti/mebeli-po-porachka/mebeli-za-kuhn … ice&order=ASC

За мен лично това е безумно скъпо, но....

# 395
  • Мнения: 39 238
Моята кухня е от МДФ и пак си има кант.

# 396
  • София
  • Мнения: 1 869
Пускам един линк към подобна кухня, просто като идея, че мивката явно може да се сложи и на друго място: https://stemar-bg.com/produkti/mebeli-po-porachka/mebeli-za-kuhn … ice&order=ASC

За мен лично това е безумно скъпо, но....

Да и аз я гледах, но при мен не стига дълбочината на плота, а и не харесвам сякаш тези бордове.
Сегашният ми вариант пък ми е разпокъсан и като цяло няма угодия Grinning

Благодаря ви на всички за мненията за материала и аз мисля, че ако е МДФ по-добре да е боядисан, ако ще е ламиниран май е сходно с ПДЧ та ще видим за кое ще стигне бюджета Simple Smile

# 397
  • Мнения: 2 892
Ама твоята не е бяла, на бяло ПДЧ канта лично на мен не ми харесва. То зависи и от поддръжката.

# 398
  • Мнения: 3 096
Опитай се да намериш и разгледаш колкото се може повече такива кухни, които са изнесени на терасата и ще ти се избистри дали е ОК така разпокъсано, дали има други варианти. Може да си откраднеш някоя идея Simple Smile

Ние сигурно минахме през 10 различни варианта и сега вече дори и да се опитам да направя някаква промяна, все стигам до нашия си финален вариант. Но ние ще сглобяване модулна кухня, при поръчковите е малко по-различно

# 399
  • Мнения: 11 575
Здравейте,
имам нужда от съвет Simple Smileтова е схемата на стаята, като в средата е колона с размер 29,6х45см. Цяло помещение е с трапезарията и хола.
Скрит текст:
а това е нашето виждане на нещата :
Скрит текст:
Скрит текст:
В момента няма кухня в жилището и със съпруга ми сме се насочили към модули, понеже ще паснат, а и като цена са приемливи. Отворена съм за всякакви идеи и предложения Simple Smile Ще се радвам на вашата помощ.
Здраейте! Като разпределение ми се вижда добре, но като дизайн никак не ми допада- както цветово, така и това, че мивката е на по-високо ниво. Каква е идеята за това високо ниво на мивката/ниски останали шкафове? Синият шкаф колона до мивката също е много назад/плитък.... И друго: намирам за по-практично и удобно навсякъде, където долните шкафове позволяват, да са чекмеджета. Какво ще има на празното място между хладилника и стената?

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 14:04 от petiaivanov

# 400
  • Мнения: 9 754
Аз базирам коментарите си на това, че Мередит беше писала, че ВиК-то е изведено вече на въпросната стена.
И реших, че не иска да мести вече направеното ВиК.
На пръв поглед е разпокъсано, но ако се замислиш - дължината на балкона е 3,50 м. (плюс-минус 20-ина см.), от двете страни има шкаф - 50 и 60 см., значи 1,10 м., та остават едни 2,40 м. между мивката и печката - 3-4 крачки.

# 401
  • БГ
  • Мнения: 1 264
Цветово няма да е това, а високите шкафове са от програмата - това е груба визуализация. Цветово ще е бяло лице с плот  Арозона.

# 402
  • Мнения: 1
Скрит текст:
Ние сме с максима еко, от около месец се ползва. Ами, работи си, дърпа, не е кой знае колко шумен. Доволна съм, особено предвид цената.

Ето така се получи моята кухня, най-после е горе-долу във вид за показване:



Хладилникът не е син, столовете са временни. Мдф боя бяло, и ПДЧ, плот и гръб Дъб Лагуна. Мнооого чекмеджета и авентос ХФ на горните врати.
Можеш ли ако е удобно да кажеш колко ти е излязла кухнята без уредите.Аз съм на етап поръчка,но офертата малко ме стресира и исках да сравня,а твоята кухня е подобна на тази която ще поръчвам.

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 10:32 от AnMary

# 403
  • Мнения: 1 359
Пускам един линк към подобна кухня, просто като идея, че мивката явно може да се сложи и на друго място: https://stemar-bg.com/produkti/mebeli-po-porachka/mebeli-za-kuhn … ice&order=ASC

За мен лично това е безумно скъпо, но....

Да и аз я гледах, но при мен не стига дълбочината на плота, а и не харесвам сякаш тези бордове.


Значи аз няма нужда да се изказвам. Особено ако наистина ВиК-то вече е изведено на мястото. Моята идея беше сходна- да се измести поне едната мокра част на бара. Другата ми идея е, да се обособи плот по дължината на терасата. Това само като идея, макар да озъзнавам, че по този начин губим визуална връзка с другите хора в стаята, бидейки с гръб към тях /примерно, ако в останалата част на стаята ще е разположена дневната/ трапезарията/. Предполагам, че след като ви направят визуализация вече ще ви е много по- лесно да прецените дали ви допада. Не се притеснявайте, всички сме минали оттам. Лоша кухня досега не съм видяла Simple Smile

# 404
  • София
  • Мнения: 1 869
Благодаря Simple Smile ВиК-то го заварих там, иначе щяха да са различни нещата, но щеше да е твърде сложно да доизкъртя апартамента, та... да, май това е единствената опция.
Ще покажа все пак визуализацията, за да кажете как е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт